Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 21.10.2006, 21:33
LADY OF JOY Uporabnik LADY OF JOY ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2006
Sporočila: 2
Privzeto ko prevaraš

To je moj prvi post, pišem pa zato, ker res ne vem komu bi povedala svojo zgodbo, ki mi ful leži na duši. Ne morem več žvet od muke, ki sem si jo deloma sama zakuhala. S fantom sva skup 6 let, odnos je tko tko predvem me pri spolnosti ne zadovolji, ampak sva se lepo trudila. V lajfu še nisem nobenga prevarala, no ampak zdaj se je zgodilo. Srečala sem enega (sicer vezanega+otrok) tipa, med nama so se začele kresati iskre in zgodilo se je. Videvam ga vsaj 4x na teden (sexava 1x na teden al pa na 14 dni), zaradi tega ker dela blizu mene. Men je on zakon, super, fajn se štekava tud drgač (sex je itak nor), ampak jaz zdaj ne vem, kako naj se sploh obnašam. Na začetku sem ga lahko jemala kot zgolj seksualnega partnerja in mi je blo to dost, sedaj pa ne več ker mi je preveč kul. Kar zdi se mi da sva nekako za skupaj in da bi se lahko ful dobr mela kot par. Vem, da sem budala, ampak ne morem si pomagat, ne morem nehat mislit na njega. Z njim se o tem ne morem pogovort ker nočem da si misli, da sem že vsa zacopana vanjga. Zdaj vas sprašujem, a naj neham z njim sexat (čeprav mi je fuuulllll dobr) al naj še sexam. V katerem primeru je več možnosti, da se iz tega razvije kakšna veza? Kako naj se obnašam? Nočem, da misli, da sem cipa. Nikol ne bi prevarala svojga tipa samo zarad tega ker bi si zaželela z drugim sex al pa spremembe al pa ne vem kaj. Ta tip mi res dogaja! Na vseh področjih. Ali naj mu v pogovoru povem o svojih čustvih? To se mi zdi malo čudno ne vem.
Sex mi ni dovolj, če razumete. Ne morem ga jemati zgolj mehansko. Svojega fanta sem pripravljena pustit zarad veze s tem, ker itak ni več strasti med nama, pa tud karakterno se ne ujemava kej dost. To sem zdaj, ko sem tega spoznala, ugotovila.
Jaz vem, da ga omejuje to da ima družino, saj ga razumem. Pač ni popoldanskih SMS-sov, klicev, kina, ničesar. Mogoče misli name mogoče ne. Ampak potem ko se vidiva, čutim, da je nekako nor name, ne vem. Pove mi tudi da me je pogrešal (čeprav ne vem ali je to zarad tega da se dava dol kot del rajcanja) Mogoče sem vse pobrkljala. Ampak če se ne zastopi z ženo (vem da se ne ker ga ima baje ful na vrvici in mu ful teži, mislim, da mu tudi sexualno ni več privlačna), potem se mi ne zdi nič slabega, da bi začel znova, ne vem,..
Vedno sem bila proti razdiranju vez, ampak rinil je vame in sedaj je kemija prevelika...To kemijo čuti tudi on. Na podlagi opisanega, kaj se mu dogaja v glavi?

Prosim ne me obtoževat, dajte mi malo razčistit pojme
Pa še ta info, to se dogaja kake dva meseca, ne več
Staro 22.10.2006, 09:05
zverina Uporabnik zverina ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce zverina
Član od: Jun 2005
Naslov: Out of Nowhere
Sporočila: 1.664
Privzeto Re: ko prevaraš

nelogično mi je, da si se 6 let trudila v neki vezi. Kako trudila? Zakaj ga pol sploh imaš?
Staro 22.10.2006, 11:06
zverina Uporabnik zverina ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce zverina
Član od: Jun 2005
Naslov: Out of Nowhere
Sporočila: 1.664

pust ta prvega in drugega, če ima otroka ne boš menda družine razbijala.

Nazadnje uredil Aldebaran : 24.10.2006 ob 13:16.
Staro 22.10.2006, 11:28
PeTe Uporabnik PeTe ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce PeTe
Član od: Jan 2004
Sporočila: 88

Men se pa nasplošno zdi bedast, da ji mi tle neke nasvete dajamo? Naj bo še tako težko ( That's life ), LADY OF JOY odločit se boš morala sama.
Staro 22.10.2006, 11:41
Mirko7 Uporabnik Mirko7 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2005
Sporočila: 27

Ženske bi se mogle zavedat prvo, kot prvo, da naj se ne spuščajo v poročene moške .: Zdaj kar si naredila, si naredila, to je preteklost. Ampak vedi, da je on poročen in se bo zelo težko ločil od svoje žene, zlasti pa od svojih otrok, čeprav bi se ti odločila pustiti svojega fanta. Taki moški ponavadi glumijo ljubezen, govorijo ti, da je zalubljen v tebe, čutijo do tebe nekaj več in da se bo ločil in tako podobno...Glumijo pa zato.ker mu je težko pustiti svojo ženo zlasti pa otroke, ki jih ima rad. Meni se zdi, ni pa čisto sigurno, da te ima samo za ljubico in nič več kaj več. Ženo ima tako in tako doma, da mu pospravlja, po stanovanju,Llika,pere,kuha int..........ti pa si mu samo za dober sex ali pa kakšen dober pogovor, ki ga nima doma.
Če pa bi se res zgodilo kaj več med vama in da pusti svojo ženo, boš pa ti tista, ki bo pospravljala, likala int........Spet bo prišlo do monotonosti, nespoštovanja in neiskrenosti kot z njegovo ženo in on bo iskal novo lubico, ti pa mogoče novega fanta. Prvo kot prvo morata vidva pošlihtat v svoji glavi kaj bi sploh rada, preden gresta v drugo vezo ali avanturo. Preden začneš z drugim hoditi ali sexati, moreš najpej končati s svojim fantom ali ženo, ker tako najlažje začneš nekaj na novo. Ne pa, da se greš ene slepe miši.
Prvo se pogovori s svojim fantom in mu povej kaj si naredila in se probajta po mirni volji odločiti kaj storiti v prihodnosti. S tem poročenim moškim pa se ne spuščaj v kaj več do takrat, ko se ne bo on ločil, da ne bo še več trplenja in negotovosti. Pa srečno
Staro 22.10.2006, 16:15
PeTe Uporabnik PeTe ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce PeTe
Član od: Jan 2004
Sporočila: 88

Mirko, izredno jasno in dobro napisano
Staro 22.10.2006, 16:20
Limml Uporabnik Limml ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Limml
Sporočila: 149

brez zamere sam uvodni post je videti kot bi ga pisala ena najstnica, ki ji ni nič jasno
Staro 22.10.2006, 16:52
Teo Uporabnik Teo ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce Teo
Član od: Jul 2001
Sporočila: 11.150

Klk si stara? Pusti svojega tipa, če ti ni všeč. V zvezi se ne vztraja samo zato, da jo imaš. Po svetu hodi ogromno SAMSKIH moških in dosti med njimi jih je takih, ki bi te lahko prvovrstno podrli.
Poročenega moškega pa pusti pri miru. tle ni debate.
Staro 22.10.2006, 17:30
snežko Uporabnik snežko ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce snežko
Član od: Jul 2003
Sporočila: 3.531
Smile Re: ko prevaraš

pogovori se s svojim poročenim moškim in izvej kaj sploh on res hoče. čeprav se bo verjetno najprej upiral poiskusi izvedeti ali te ima res za seeeks ali bi se bil pripravljen ločiti od savoje in živeti s tabo. mogoče ti to sploh ne bo povedal direktno ampak poiskusi izvedeti skozi vrstice, vsekakor pa ne obupaj in ga vprašaj večkrat. če v prvo ne bo kooperativen, to ni tema, ki bi mu bila enostavna in se zna zgoditi da se bo upiral pogovoru. vsekakor pa ta pogovor ne sodi v posteljo. o tem se pogovorita nekje, kjer ne bo možnosti za seeeks!!! obvezno!

veliko sreče in upam da se ne motiš! poznam pare, ki so se ločili zaradi talkih stvari in take ki se niso! nič posebnega.
Staro 22.10.2006, 17:45
Mirko7 Uporabnik Mirko7 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 27

Citat:
Objavil-a PeTe
Mirko, izredno jasno in dobro napisano
Hvala

Značke
prevaraš

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 16:38.