Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 07.09.2007, 14:52
zvonko58 Uporabnik zvonko58 ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2005
Sporočila: 5
Thumbs up bit defender

Pozdravljeni!Po pomoti sem si registriral dva varnostna paketa, ker mi je bit defender nekaj zatajil pa sploh ne vem kaj je blo narobe. Uporabljam eden varnostni paket plačujem pa dva kako je možno enega izbrisati ali odpovedat. Hvala za odgovor in lep dan želim!!!
Staro 07.09.2007, 15:28
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto Re: bit defender

Obrn se na pomoč prek maila ali 080. Lani so nam "pacientom", ki smo aktivirali dodaten paket, da nebi imeli luknje pri posodabljanju čez čas sami od sebe popucali.
Je pa sedaj bistveno bolj vidno napisano, da je za podalšanje aktivacije treba počakat, da prejšnja poeče...
Odgovorite s citatom
Staro 07.09.2007, 19:29
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.130

Ko je že ena licenca naročena ti lepo in z rdečo piše

Pa spodaj še Po potrjenem naročilu reklamacije NE bomo upoštevali!
Odgovorite s citatom
Staro 08.09.2007, 06:29
080 Rok Uporabnik 080 Rok ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Rok
Član od: Aug 2007
Sporočila: 152

Citat:
Objavil-a zvonko58 Prikaži sporočila
Pozdravljeni!Po pomoti sem si registriral dva varnostna paketa, ker mi je bit defender nekaj zatajil pa sploh ne vem kaj je blo narobe. Uporabljam eden varnostni paket plačujem pa dva kako je možno enega izbrisati ali odpovedat. Hvala za odgovor in lep dan želim!!!
Samih reklamacij na to temo več ne sprejemamo, saj so navodila jasno napisana, pomembni parametri pa poudarjeni, kot je ze Veron slikovito prikazal.
Staro 08.09.2007, 13:19
Imhotep Uporabnik Imhotep ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2006
Sporočila: 40
Thumbs down Re: bit defender

Heh! Vse lepo in prav, vendar moram tudi jaz pristaviti svojo kahlico...

Pred tednom dni, sem se tudi jaz odločil za ta varnostni paket. Seveda grem na SiOL-ovo stran - varnostni paket - bla, bla, bla... naročim licenco in - glej ga zlomka: po mailu dobim dve sporočili. OK, si mislim, pač so dvakrat poslali mail - NO PROBLEM! Če verjameš!!! Grem danes na servisne strani in vidim, da imam naročeni dve licenci - le kaj bom z njima, si mislim, saj imam itak samo en PC. Študiram in berem in študiram in spet berem... evo ga, me prešine: to stvar lahko uporabljam na dveh ćarunalnikih (tako vsaj piše) - to bo to! Za ziher pokličem čarobno 0801000, pa mi tip pove, da naj kličem 0808000, da oni nimajo s tem nič. OK! Kličem, pa mi tip na drugi strani spet pove, da oni tudi nimajo s tem nič, in mi da cifro od ene PARAMETICA d.o.o. Vse lepo in prav, vendar me je zanimalo, kako se je to lahko zgodilo, in glej ga zlomka - tip mi reče, da sem: "VERJETNO NAREDIL DVOKLIK PRI NAROČILU IN SE JE NAROČILO PODVOJILO! ON PA MI SEVEDA NE MORE POMAGATI - IN VERJETNO NIHČE NE. DA BOM VERJETNO PAČ MORAL PLAČEVATI DODATNO LICENCO".

LEPO VAS PROSIM!!! Kaksen odnos je to? Ma se ja točno vidi (če je seveda bil tisti "dvoklik"), da nekaj "ne štima" in bi lahko vsaj kakšek popup dvignili za potrditev naročila druge licence.

Kaj mi je storiti?

L.P.! Aleš
Odgovorite s citatom
Staro 08.09.2007, 15:53
T-a-d-e-j Uporabnik T-a-d-e-j ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 521

Naslednjič kupi vazelin da ne bo bolelo:P. Previdnost je mati modrosti, poleg tega maš tudi druge alternative (avast).
Odgovorite s citatom
Staro 14.09.2007, 05:26
mckeky Uporabnik mckeky ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mckeky
Član od: Jul 2004
Sporočila: 752

Citat:
Objavil-a Imhotep Prikaži sporočila
Heh! Vse lepo in prav, vendar moram tudi jaz pristaviti svojo kahlico...

Pred tednom dni, sem se tudi jaz odločil za ta varnostni paket. Seveda grem na SiOL-ovo stran - varnostni paket - bla, bla, bla... naročim licenco in - glej ga zlomka: po mailu dobim dve sporočili. OK, si mislim, pač so dvakrat poslali mail - NO PROBLEM! Če verjameš!!! Grem danes na servisne strani in vidim, da imam naročeni dve licenci - le kaj bom z njima, si mislim, saj imam itak samo en PC. Študiram in berem in študiram in spet berem... evo ga, me prešine: to stvar lahko uporabljam na dveh ćarunalnikih (tako vsaj piše) - to bo to! Za ziher pokličem čarobno 0801000, pa mi tip pove, da naj kličem 0808000, da oni nimajo s tem nič. OK! Kličem, pa mi tip na drugi strani spet pove, da oni tudi nimajo s tem nič, in mi da cifro od ene PARAMETICA d.o.o. Vse lepo in prav, vendar me je zanimalo, kako se je to lahko zgodilo, in glej ga zlomka - tip mi reče, da sem: "VERJETNO NAREDIL DVOKLIK PRI NAROČILU IN SE JE NAROČILO PODVOJILO! ON PA MI SEVEDA NE MORE POMAGATI - IN VERJETNO NIHČE NE. DA BOM VERJETNO PAČ MORAL PLAČEVATI DODATNO LICENCO".

LEPO VAS PROSIM!!! Kaksen odnos je to? Ma se ja točno vidi (če je seveda bil tisti "dvoklik"), da nekaj "ne štima" in bi lahko vsaj kakšek popup dvignili za potrditev naročila druge licence.

Kaj mi je storiti?

L.P.! Aleš
Je ena varianta, kar bi ti lahko svetoval, da eno licenco prodas in dobis povrnjen strosek. Tezava je le v tem, kdo bi bil pripravljen kupit
Staro 14.09.2007, 06:48
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 770

Jaz sem se tudi za***al.

Ja nč bo treba prodat tole licenco mal pod ceno. Rečmo za 20 eurov letno.
Odgovorite s citatom
Staro 14.09.2007, 08:26
cen-dak Uporabnik cen-dak ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 22

Citat:
Objavil-a mckeky Prikaži sporočila
Je ena varianta, kar bi ti lahko svetoval, da eno licenco prodas in dobis povrnjen strosek. Tezava je le v tem, kdo bi bil pripravljen kupit
jaz sem tudi naročil en varnostni paket hehe dobil pa dva in že pri inštalaciji se je zakomliciralo in po večih klicih na 080 sem dobil enake odgovore kot vsi vi,nato sem moral klicati na Parametico kjer so mi nudili oddaljeno pomoč in so mi oni poštelali bitdefender,takoj drugi dan sem fasal 6(ŠEST)virusov.Sedaj imam spet AVAST,seveda po priporočilu tehnika na 080.Plačujem pa dva paketa bitdefender-ja.Po vseh telefonskih klicih mislim da bi siol moral ukrepat ne pa da se tako obnaša,ker to ni noben način obnašanja.
Odgovorite s citatom
Staro 14.09.2007, 08:34
cen-dak Uporabnik cen-dak ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 22

Citat:
Objavil-a 080 Rok Prikaži sporočila
Samih reklamacij na to temo več ne sprejemamo, saj so navodila jasno napisana, pomembni parametri pa poudarjeni, kot je ze Veron slikovito prikazal.
vse to drži da je vse lepo povedano ampak kateri BEBO bi naročil DVA paketa če potrebuje enega seveda piše količina naročila ampak kadar klikneš na potrdi naročilo se nekaj zalomi pri vas ali pa pri nas verjetno sej smo vedno mi naročniki krivi za vse dogodivščine katere se dogajajo.
Dobim občutek da smo na otoku piratov,ker se ve kdo pije in kdo plača hehe.Bom pač plačeval dva paketa katera ne uporabljam.Uporabljal bi verjetno enega če bi zadeva delovala,tako pa ........
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
bit, defender

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:01.