Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 29.01.2009, 11:36
kikus20 Uporabnik kikus20 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 719
Privzeto Nezadovoljen z delovanjem siol tv PLUS

Odkar uporabljam siol tv plus vmesnik mi vedno kaj "zariba" ko pritisnem določeno tipko na daljincu od sagema npr. za trenutni seznam na programu EPG in stvar kar zariba oz. javi na zaslonu, da storitev siol tv trenutno ni na voljo in moram resetirat sagema! To se dogaja kar pogostoma in me počasi že živcira....razmišljam da bi dal reklamacijo na siol zaradi slabo delujoče storitve vmesnika siol tv plus. Prav tako je včasih odzivnost siol tv plus vmesnika da ne rečem spet katastrofalna! Včasih rabi po 20sec in več da odpre EPG! Zakaj za hudiča je prej na starem vmesniku vse to delovalo hitro kot urca? Prosim za odgovor siolovcev!

LP
Odgovorite s citatom
Staro 29.01.2009, 11:55
bozenaz Uporabnik bozenaz ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2007
Sporočila: 21
Thumbs down Re: Katastrofalno delovanje siol tv PLUS

Citat:
Objavil-a kikus20 Prikaži sporočila
Odkar uporabljam siol tv plus vmesnik mi vedno kaj "zariba" ko pritisnem določeno tipko na daljincu od sagema npr. za trenutni seznam na programu EPG in stvar kar zariba oz. javi na zaslonu, da storitev siol tv trenutno ni na voljo in moram resetirat sagema! To se dogaja kar pogostoma in me počasi že živcira....razmišljam da bi dal reklamacijo na siol zaradi slabo delujoče storitve vmesnika siol tv plus. Prav tako je včasih odzivnost siol tv plus vmesnika da ne rečem spet katastrofalna! Včasih rabi po 20sec in več da odpre EPG! Zakaj za hudiča je prej na starem vmesniku vse to delovalo hitro kot urca? Prosim za odgovor siolovcev!

LP

Se pridružujem napisanemu. Ukinite rajši siol tv plus vmesnik in izboljšajte starega, ki dela perfektno.
Odgovorite s citatom
Staro 29.01.2009, 13:01
mihies Uporabnik mihies ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2006
Sporočila: 331
Privzeto Re: Katastrofalno delovanje siol tv PLUS

SiOL se požvižga na tvoje, moje in mnenja ostalih uporabnikov. Oni že vejo, kaj je najbolje za nas. Zelo žalostno je, da se moramo večinoma ukvarjati z nerazumljivimi potezami SiOLa namesto da bi imeli kakšno konstruktivno debato. Žal SiOL še vedno nastopa s stališča dinozavrskega monopolista, kot je nastopal do sedaj. Predvsem T-2 se imamo zahvaliti, da je SiOL ponekod postavil celo optiko. Če ne bi bilo konkurence bi verjetno še sedaj čepeli na ISDNju.
Žalostno.

Nazadnje uredil mihies : 29.01.2009 ob 13:03.
Odgovorite s citatom
Staro 29.01.2009, 14:12
Uporabnik

Glede na to, da se to dogaja že skoraj ves čas odkar obstaja siol tv plus vmesnik, me zanima če sploh obstaja kakšna inštitucija kamor lahko podam prijavo zaradi teh napak, ki se pogostoma pojavljajo, kolikor mi je znano pa ima siol zakonsko določen čas od prijave napake v omrežju pri uporabniku da odpravi napako oz. v kolikor jo ne v tem zakonsko določenem času pa ima stranka najbrž določene pravice? Če kdo kaj bolje pozna zakone naj se javi.

LP
Odgovorite s citatom
Staro 29.01.2009, 14:21
Uporabnik

Sem že našel najbrž je Inšpektorat RS za elektronske komunikacije, elektronsko podpisovanje in pošto

http://www.iekepp.gov.si/

Tukaj verjetno lahko podam pritožbo...
Odgovorite s citatom
Staro 29.01.2009, 17:12
jaskichee Uporabnik jaskichee ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2008
Sporočila: 166

ja podej ?
Odgovorite s citatom
Staro 29.01.2009, 21:04
DINAMIK Uporabnik DINAMIK ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2007
Sporočila: 254

Veliko uspeha kikus20......,pa pazi,da ti prej ne posivijo lasje
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
delovanje, delovanjem, katastrofalno, nezadovoljen, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali??? saonaion SiOL TV 27 31.12.2015 01:37
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 00:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:00.