Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 20.05.2012, 20:46
ubuntulinux Uporabnik ubuntulinux ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2012
Sporočila: 1
Privzeto Siol box po prenehanju razmerja s Siolom

Pozdravljeni

Bom poskusil biti karseda vljuden, in napisati svoje mnenje, ne da bi bil žaljiv.
Žal sem doma zelo razočaran nad siol-om. V poslovnem svetu je slika precej drugačna in ga v našem podjetju ne zamenjamo za nobenega drugega ponudnika.

Lepo bi vas prosil, naj mi nekdo razloži logiko, katere jaz pač ne razumem. Plačal sem prispevek "50€" za siol box in ga vsak mesec še plačujem za uporabo 4€. Ker bom predčasno prekinil razmereje s siolom, me bodo še olupili za pogodbeno kazen. Ok. Razumljivo. Ne razumem pa zakaj siol boxa brez UTP kabla ne morem uporabljati na dopustu (Hrvaška, Italija - Mpeg2) oz. za samostojni predvajalnik multimedijskih vsebin (ne glede na to ali sem ali nisem siolov naročnik) !?!? Na 080 vedo za ta problem, da DVB-T pač ne dela tako kot bi moral. (v preteklosti ste menda tudi to oglaševali).
Do siola bom poravnal vse obveznosti, zato mislim, da bi lahko bil siol toliko "fer" in zadevo odklenil.

Neglede na moje "izgubljene iluzije" v povezavi s korektnostjo siola mislim, da se ne bom več vračal (kot zasebni uporabnik) k vam, saj ste daleč dražji od konkurence.

P.s.: Če kdo ve, kaj lahko uporabnega naredim s siol boxom razen , da ga na Bolhi prodam za dva "dnarja" - na plan z besedo. Srečno!
Odgovorite s citatom
Staro 21.05.2012, 06:37
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.771
Privzeto Re: Siol box po prenehanju razmerja s Siolom

Prosim sporočite na zasebno sporočilo uporabniške podatke in kratek opis težav, ki se pojavljajo na SiOL BOXu.

lp Mitja
Staro 21.05.2012, 11:09
pal Uporabnik pal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2007
Naslov: Bovec
Sporočila: 861

če bi bal gor original FW, bi se verjetno dalo kaj nardit.
Se pa strinjam glede DVB-T. Stvar bi morala podpirati Mpeg2 in 4 talo na dvb-t kot dvb-c.
Odgovorite s citatom
Staro 29.05.2012, 19:36
mglds Uporabnik mglds ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jul 2011
Sporočila: 534

Box mora delati !!!!!! Konkurenca ima slabše škatle,zajejbava pa lahko vsaka !!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
box, prenehanju, razmerja, siol, siolom

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Padanje sinhronizacije modema po priključitvi Siol TV Petrov82 Tehnična pomoč 1 29.07.2008 21:57
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 00:05
SiOL TV Plus Lipa SiOL TV 1 28.04.2007 17:59

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:43.