Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Gospodarstvo

Gospodarstvo podjetništvo, gospodarstvo, borza, finance, denar...

Orodja za teme
Staro 20.05.2009, 18:03
User Uporabnik User ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce User
Član od: Mar 2009
Sporočila: 128
Privzeto "Nategovalska" podjetja

zanima me kam lahko prijaviš podjetje, ki se praktično izmišljuje o zaposlitvi pri njih? mel sem primer ko sem poslal prijavo, pošto sem dobil nazaj s štampiljko da niso dvignili pošte, ko sem klical tja so pa rekli da bo to v nekem drugem kraju kot je bilo napisano, če sploh bo odprlo svoja vrata, še ne vedo itn. skratka zavajanje ljudstva, ker pa vem da je takih podjetij ki delajo na tak način me zanima kaj in kako storiti v tem primeru oz. kam jih prijaviti?
Staro 20.05.2009, 22:35
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329
Privzeto Re: "Nategovalska" podjetja

na Zavoda za zaposlovanje imajo eno okence, kjer lahko anonimno prijaviš take primere ... ali pa če te na razgovoru sprašujejo stvari, ki se jih ne tičejo ... ali te silijo v podpis prazne pogodbe in kar je še takega ... ( no vsaj bilo je še dve leti nazaj... )

drugače pa tukaj postaviš vprašanje ...

http://www.pravozatelebane.com/index...oard&Itemid=86

Značke
nategovalska, podjetja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Izkoriščanje države po ljudstvu kartako Slovenija 50 23.11.2008 22:59
Mendžerski prevzemi-pohlep in moralni hazard? Miha48 Gospodarstvo 43 13.11.2008 06:12
Pri katerem mobilnem operaterju ste? Mobitel, Simobil, druga podjetja.. porota3 Mobilna telefonija 43 28.07.2007 00:17
Slovenci yebejo Slovence - to je svoj narod!!! čudežni Gospodarstvo 15 21.02.2007 16:50

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:53.