Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 03.03.2009, 14:43
fnatasa Uporabnik fnatasa ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2009
Sporočila: 2
Privzeto Re: iščem varstvo

Pozdravljeni!

V kolikor še potrebujete varstvo za vašega malčka vas prosim, da me kontaktirate.

Sem iz Šiške, mati dveh že samostojnih otrok. Moje ime je Nataša in stara sem 38 let; polna izkušenj in še vedno zelo aktivna. Čas imam vsak dan in tudi čas varovanja je lahko prilagodljiv glede na vaše potrebe. Zelo imam rada otroke, zato sem tudi, ko sta bila moja dva otroka v vrtcu,velikokrat pomagala vzgojiteljicam pri raznovrstnih dejavnostih. Sem dinamična, ustvarjalna, domiselna in polna energije.

Upam, da se bomo dogovorili za srečanje in v tem primeru sem vam pripravljena povedati še kaj.

Lep pozdav,

Nataša

št. mobitela: 031/620 093

mail naslov: natafri@gmail.com
Staro 04.03.2009, 08:57
fnatasa Uporabnik fnatasa ni prijavljen
Novinec
Wink Re: Varstvo otrok (iščem, nudim)

Pozdravljeni!

Zainteresirana sem za varovanje vašega nadobudneža na vašem domu. V kolikor si varstva še niste uspeli zagotoviti oz. ste mogoče razočarani naj vam povem, da sem iz Ljubljane (Šiška), stara 38 let, polna energije in predvsem z velikim veseljem za delo z otroci. Sem mati dveh že samostojnih otrok. Otroci in delo z njimi mi pomeni veliko veselje in zato sem tudi v času, ko sta odraščala moja otroka, veliko samoiniciativno pomagala v vrtcu pri raznoraznih aktivnostih. Sem nekadilka in imam vozniški izpit.

Varovanje oz. medsebojno spoznavanje in prilagajanje bi lahko začeli takoj.

Lahko me kontaktirate na el. naslov: natafri@gmail.com ali pa na 031 620 093, da se dogovorimo še ostale podrobnosti.

Pozdravček,

Nataša
Staro 10.03.2009, 11:35
meti Uporabnik meti ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 1
Privzeto iščem varstvo na domu

Z aprilom 2009 iščem redno varstvo na našem domu (Domžale) za sinčka starega eno leto - od 7.00 do 16.00 ure do septembra.
Plačilo po dogovoru.
Dosegljiva sem na 031/516-131 ali pa pošljite zasebno sporočilo.

Nazadnje uredil meti : 12.03.2009 ob 11:10.
Staro 11.03.2009, 19:17
tasy Uporabnik tasy ni prijavljen
Novinec
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem, nudim)

Pozdravljeni!

Sem študentka oz. v tem letu sem izboljševala maturo kar mi je tudi uspelo, da se bom sedaj lahko vpisala na željeni fax. V dopoldanskem času delam in imam potem še ogromno časa v popoldanskem času tako, da bi bila pripravljena paziti na vašega otroka. Glede varstva ali bo popoldansko ali dopoldansko pa ni pomembno kakor boste rabili, se bom v službi že zmenila.

Lep pozdrav
Staro 27.03.2009, 12:46
tinaschenk Uporabnik tinaschenk ni prijavljen
Novinec
Privzeto Re:nudim varstvo vasih malih angelckov

zivjo vse mamice ki iscete varstvo za vase male in velike nadobudneze
sem Tina in prihajam iz Maribora bolj natancno iz pobrezja.imam ze nekajletne iskusnje z varstvom in sicer sem imela v varstvu 2otroka od 2meseca starosti naprej pa do male sole,bila sta bratec in sestrica.sestrica je sla septembra v malo solo in sem se odlocila ker imam zeloooo rada otroke da se naprej popazim na vase malcke.in sicer varstvo imam v pop. casu in dop. casu tako da ste lahko bres skrbi ker bodo pri meni kot mali princi in princeske.
ce je katera mamica zainteresirana me lahko poklice na 070/220-237 ali poslje meil na schenk.tina@gmail.com

Nazadnje uredil tinaschenk : 16.04.2009 ob 18:21.
Staro 30.03.2009, 10:44
varuška Uporabnik varuška ni prijavljen
Novinec

iščete varstvo za svojega malčka? imam nekaj letne izkušnje in zelo rada delam z otroci. če rabite varstvo popoldan ali dopoldan na ptuju ali v mariboru pokličite 041 27 37 27 ači pišite na mail tadejak@mail.com
Staro 21.04.2009, 08:37
sončki Uporabnik sončki ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2009

sem iz okolice kamnik in bi rabila varstvo za vse tri otroke stare 10m 4 leta in 5 let .Zanima me od kod ste in kako bi bilo s plačilom ?
Staro 25.04.2009, 17:39
a_n_a Uporabnik a_n_a ni prijavljen
Novinec

Živjo!
sem skoraj 21 let stara študentka iz ljubljane in nudim varstvo otrok v terminu: 25.6. - 12.7., lahko vsak dan!
ce vas zanima, pošljite mail na xana16x@hotmail.com
Staro 28.04.2009, 11:19
Tjaška Uporabnik Tjaška ni prijavljen
Novinec
Privzeto Nudim varstvo otrok na domu v okolici Ljubljane in Kranja

Pozdravljeni!

Sem 20-letna študentka na Pedagoški fakulteti v Ljubljani, smer predšolska vzgoja. Z varstvom otrok imam že kar nekaj izkušenj, tako v vrtcu, kot na domu.
Delo z otroki me zelo veseli in ga rada opravljam. Z Vašim otrokom bi se igrala in mu pripravila dejavnosti primerne njegovi starosti in razvitosti.
Nudim varstvo, od maja 2009 naprej, po dogovoru, saj sem redna študentka in me čaka še nekaj študijskih obveznosti.
Cena po dogovoru.
Dosegljiva sem na telefonski številki: 031 414 262 ali preko elektronske pošte: taska001@gmail.com

Lep pozdrav!
Staro 28.04.2009, 14:32
eva1 Uporabnik eva1 ni prijavljen
Novinec

Poznam prijetno gospo, ki nudi varstvo v okolici Ljubljane.

Značke
anglescina, au-pair, aupair, iščem, komercialnih, london, nudim, občasna, oglasov, otrok, varstva, varstvo, varuska

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:27.