Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 28.09.2010, 18:30
anancica
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem, nudim) [Občasna varstva, brez komercialnih oglasov]

Iscem varstvo v Ljubljani, Rakovnik, od novembra 2010 dalje za celo solsko leto za mirnega enoletnega fantka. Varstvo bi potrebovala vsak dan od 8:30 do 17. ure. Lahko je v skupini tudi vec otrok. Pripravljena sem otroka tudi kam blizu pripeljati na dom. Vec info: 040/360-889.
Staro 01.10.2010, 17:40
Varuska Uporabnik Varuska ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2010
Sporočila: 1
Privzeto Nudim varstvo otrok v Ljubljani

Nudim varstvo otrok na vašem domu v Ljubljani. Sem 20-letna študentka, ki ima rada otroke. Sem zanesljiva, odgovorna, potrpežljiva, vesela, zabavna in ustvarjalna. Imam veselje do otrok in tudi nekaj izkušenj pri delu z njimi, zato se bodo počutili dobro in varno v moji družbi.

Za več informacij me kontaktirajte na: 051-801-136 ali spike444@gmail.com

Lep pozdrav
Staro 03.10.2010, 12:55
soncki12 Uporabnik soncki12 ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2010
Privzeto Varstvo za vašega malčka

Pozdravljeni!

Vašemu malčku nudim zanesljivo varstvo, polno igre, ljubezni in topline, na svojem domu. Sem namreč mlada mamica imam veliko izkušenj z otroci, zelo rada sem v njihovi družbi rada se z njimi igram in jih kaj novega naučim.
Cena in čas varstva po dogovoru.

Lp
040/900-849 Maja
Staro 11.10.2010, 18:59
zvezdice Uporabnik zvezdice ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce zvezdice
Sporočila: 2
Privzeto NUDIM varstvo

Pozdravljeni, starši!

Imate kakšen opravek po 17.30 uri in potrebujete varstvo v Preboldu oz.bližnji okolici (Vransko, Tabor, Šempeter, Žalec)?

Obožujem otročke, saj so moje največje veselje. Na tem področju imam večletne izkušnje, tudi iz vrtca. Pridobila sem si tudi naziv - vzgojiteljica predšolskih otrok.

Za več informacij me kontaktirajte na mail: tadejchyy@hotmail.com

Nazadnje uredil zvezdice : 20.02.2011 ob 14:08.
Staro 31.10.2010, 11:56
duskak Uporabnik duskak ni prijavljen
Novinec
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem, nudim) [Občasna varstva, brez komercialnih oglasov]

Pozdravljeni!

Sem vzgojiteljica predšolskih otrok z veliko izkušnjami dela z otroki in v prostem času nudim varstvo otrok in sicer na področju Ljubljane. Sem zanesljiva in odgovorna oseba.

Če potrebujete varstvo ob popoldnevih, večerih med tednom in med vikendi me kontaktirajte preko mail naslova: duska.kopinsek@gmail.com.
Staro 17.11.2010, 13:54
repeneper Uporabnik repeneper ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2010

Sem upokojena vzgojiteljica, ki pogreša svoje življenjsko delo - otroke. Priporočam se za strokovno varstvo (tudi malce bolj problematičnih) otrok do 100 ur mesečno. Javite se mi na meta.rener@gmail.com
Staro 01.12.2010, 23:36
arwen Uporabnik arwen ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2010

Živjo!

Sem Aleksandra, dvajsetletna študentka arhitekture, in nudim varstvo otroka. V času gimnazijskih let sem imela močno željo po tem, da bi šla v tujino, kot au-pair, čuvat otroke, še eno leto pred študijem. To ni uspelo, tako da bi rada svojo željo po čuvanju otrok izživela kar tukaj, v Ljubljani, kjer sem ostala. Sama živim v centru Ljubljane, tako da bi mi najbolj ustrezalo varstvo na LPP območju. Imam že izkušnje z otroci, pa tudi veliko srce in polno glavo domišljije. Urnik zelo prilagodljiv.

Sem pa tudi malo sramežljiva, tako da Vam kaj več o sebi lahko (z veseljem!) povem, če me kontaktirate na naslov: arwen.fruit@gmail.com ali pa na telefon: 070629148

Se že veselim,
Aleksandra
Staro 13.12.2010, 14:18
Cinca29 Uporabnik Cinca29 ni prijavljen
Novinec
Naslov: Grosuplje

Spoštovani! Za urico, dve ali tri v popoldanskem času, zvečer - ponoči lahko popazim na vašega malčka. Cena po dogovoru. Grosuplje- Ljubljana
Če še niste koristili podobnih storitev, me kontaktirajte, da se vam predstavim. Tina iz Grosuplja (cinca2@gmail.com)
Staro 28.12.2010, 12:03
tadejakotnik Uporabnik tadejakotnik ni prijavljen
Novinec

Nudim varstvo na domu za vaše male sončke. Stanujem v okolici Rakovnika, v stanovanju z atrijem in lepo okolico za sprehode.
Za informacije pokličite na tel.: 031 621 680 ali pišite na mail: tejateja62@gmail.com

LEP POZDRAV

Nazadnje uredil tadejakotnik : 28.12.2010 ob 18:44.
Staro 05.01.2011, 22:51
ivoec Uporabnik ivoec ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2011
Privzeto Varstvo otroka v Celju

Iščemo varstvo otroka na našem domu v Celju.http://forumi.siol.net/images/smilie...on_2thumbs.gif

Značke
anglescina, au-pair, aupair, iščem, komercialnih, london, nudim, občasna, oglasov, otrok, varstva, varstvo, varuska

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:20.