Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 26.08.2007, 23:42
Beatrizz Uporabnik Beatrizz ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Beatrizz
Član od: Jun 2007
Naslov: Gorenjska
Sporočila: 30
Privzeto Re: Egipt

ribica80, barakuda in brina1 !

Tudi midva s fantom odpotujeva 14.septembra v Sharm - hotel Noria.
Ta datum sva si izbrala predvsem zato, da bi vsaj enkrat v življenju doživela ramadan, v Egipt pa si jaz želim že od majhnih nog in se mi bo ta želja končno izpolnila. Jupiii!

V planu imava definitivno en dan izlet v Kairo z avtobusom, vendar preko Globtourja, z znanci se dogovarjava za nočni motosafari, izlet v Old Sharm, ogledala si bova tudi nekaj ostalih znamenitosti, moja želja je tudi videti delfine in se slikati z njimi ali vsaj v bližini njih (ne želim gledat kako jih mučijo!), potem pa če realno gledaš, ti počasi zmanjka časa za ostalo. Že lani se spomnim, ko sva bla na Djerbi, da sva na koncu zadnji dan ugotovila, da sploh nisva bila nič na plaži kr neki (haha) in sva se potem zadnji dan cmarila na sončku, da sva dobila vsaj mal barve

Če kdo želi, me lahko kontaktira na msn: bety-pet@hotmail.com.
Bom zelo vesela.

Pozdravček,
Beatrizz
Staro 28.08.2007, 11:18
maja Uporabnik maja ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2007
Sporočila: 3

Za Saskia in Iamout! Hvala vama za vajino mnenje in tebi Saskia za slike!Veliko sem že prebrala in vedno kaj novega izvem prav v tem forumu ! LEP POZDRAV VSEM!
Staro 28.08.2007, 12:06
dzesk Uporabnik dzesk ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 4

Pozdravljeni vsi skupaj!

S punco potujeva v Šarm v soboto 1.9. in še nikjer nisem zasledil kaj o hotelu Iberotel Grand. Vesel bi bil vsake informacije o omenjenem hotelu.

Lep pozdrav
Staro 28.08.2007, 13:31
simmy Uporabnik simmy ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 20

Pozdrav!

Ali je že kdo letel z Air Cairo? Kakšne so izkušnje? Ali so obroki in pijača vključeni? Mislim na čarterske polete!
Staro 28.08.2007, 16:45
soncece Uporabnik soncece ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 16

Mislim, da je bila moja sodelavka v Iberotel, če se le spomnim, jo jutri povprašam.V glavnem vem, da je bila strašno zadovoljna in bo šla letos že tretjič tja.
Iamout, hvala za vse info za zdaj.Če boš kaj rabila, je še kar nekaj časa, saj potovanja še niti plačala nisem Pa tudi jaz te drug teden verjetno še kaj vprašam.
Staro 29.08.2007, 10:49
barakuda Uporabnik barakuda ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 38

iamout,

zanima me, če mogoče veš kdaj v alf leila wa leila poteka predstava sound and light show...a je to vsak dan ali samo ob določenih dnevih in ob kateri uri...baje je res vredno ogleda, kaj pa ti misliš, a se splača??

lp
Staro 29.08.2007, 12:02
iamout Uporabnik iamout ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2006
Naslov: Sharm El Sheikh
Sporočila: 278

V Sharmu je kar nekaj hotel verige Iberotel in meni je ta veriga zelo zelo vsec! Iberotel Lido je v centru Naama Baya, Iberotel Palace je v Old Sharmu, Iberotel Grand Resort je v Hadabi. Vsi hoteli imajo svojo plazo. So zelo zelo dobri hoteli in imajo super servis. Mislim, da vam ne bo zal, ce boste v tem hotelu.

Kar se tice Alf Leile Wa Laile oziroma 1001 noci je tako...mislim, da so predstave vsak dan. Imate moznost tudi vecerje. Je velik prostor, kjer so bari, trgovinice in restavracija. Znotraj je velika arena kjer potekajo predstave v 5 jezikih se mi zdi...anglescina, nemscina, francoscina, italjanscina in ruscina. Na predstavi vam povejo del zgodovine egipta in pa odvija se pleasni program...trebusne plesalke, ples konjev, tanura (ko se pleasales vrti),...kar zanimivo
Staro 29.08.2007, 12:27
dzesk Uporabnik dzesk ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 4

iamout,

najlepša hvala za info iz prve roke.

LP
Staro 29.08.2007, 12:38
iamout Uporabnik iamout ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2006
Naslov: Sharm El Sheikh
Sporočila: 278

Ni za kaj! Upam, da boste uzivali!
Staro 29.08.2007, 13:55
barakuda Uporabnik barakuda ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 38

iamout,

kakšne naj bi bile temperature sredi septembra...se kar malo bojim, da ne bo tako vroče kot sem vajena, ker sem prej hodila v šarm julija...sem pa med tistimi redkimi, ki nam vročina zelo prija

hvala pa lp v šarm

Značke
egipt

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 16:54.