Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 15.02.2010, 13:57
zack69 Uporabnik zack69 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce zack69
Član od: Apr 2007
Sporočila: 38
Post Vklop 2. kanala TV

Približno leto dni uporabljam Trio paket, linija 1M, in mi je bolj ali manj laufalo vse spejemljivo. Ko se podpisoval pogodbo za Trio paket, sem izrecno vprašal, če greta 2. televiziji skozi ..... in so mi zatrdili, da brez problema...
No letos sem si pa probal omisliti 2. televizijo; in glej takoj problemi...
Na številko 080 ... so mi svetovali naj grem preko internet vmesnika in tam samo označim 2 TV aparata in to je to...... Takoj sem naletel na problem, ker ko sem hotel vpisati podatke o obstoječem sistemu, mi je bilo sporočeno da to trenutno še ni možno izvesti, da me bodo obvestili kdaj bo možno... ( Trio uporabljam že eno leto.... Siol storitve pa od leta 2002... ) .... Potem sem se oglasil v Mobitel centru in tudi tam niso vedeli nič povedati... rekli mi so da bodo poslali na center mail in da me bodo obvestili kako in kaj..... Čez teden dni me kliče uslužbenka, da mi bodo zadevo uredili in da naj pričakujem SMS o vklopu.... minilo je 14 dni, pa nobenega odziva.... grem slučajno pogledat na internet vmesnik in glej; tam piše da imam v uporabi 2. TV-ja....... ok, probam si pri prijatelju sposodit Sagem in probam priključiti..... v kolikor imam priklopljeno eno televizijo, laufa normalno.... ko pa priključim drugega, se sinhronizira, potem pa se slika na obeh pojavi v kockastem stanju in se po cca 6-7 sec malce kocke premaknejo...skratka, ne da se gledat...ko odklopim dodatni komunikator, pa prvo TV začne noramlno delat...... če ima kdo možnost mi naj prosim preveri kako je z tem in z kakim sistemom mi kodirajo sliko.... oz. kaj bi lahko bilo sploh narobe...komunikatorja sta oba izpravna, ker laufata vsak zase dobro ....

uporabniško ime : *****

za morebitne informacije se že vnaprej zahvaljujem ....

lp

Nazadnje uredil Dunja : 15.02.2010 ob 14:04. Vzrok: zasebni podatki niso za javnost!
Odgovorite s citatom
Staro 15.02.2010, 14:05
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019
Privzeto Re: Vklop 2. kanala TV

dejansko imate že vklopljeni 2 televiziji, ste se v prijateljev komunikator prijavili s svojimi podatki?
če se niste je potem to razlog da siol tv ni delal na obeh televizijh hkrati.
Odgovorite s citatom
Staro 15.02.2010, 14:54
zack69 Uporabnik zack69 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce zack69
Član od: Apr 2007
Sporočila: 38

Citat:
Objavil-a 080 Dunja Prikaži sporočila
dejansko imate že vklopljeni 2 televiziji, ste se v prijateljev komunikator prijavili s svojimi podatki?
če se niste je potem to razlog da siol tv ni delal na obeh televizijh hkrati.
mislim da ne, ker me ni nič vprašalo po u. imenu........ madona, to sem šele sedaj pomislil, da pri vklopu drugega komunikatorja nisem trebal nič vpisat...sem ga samo priklopil in se je sinhroniziral, pokazal je uro, potem sem pa ga vklopil in se je pojavila slika, ki pa je v trenutku bila kockasta ....... kako pa potem na drugem komunikatorju prikličem meni za vpis up imena in šifre ?
Bom še to poizkusil in bom poročal...

hvala
Odgovorite s citatom
Staro 15.02.2010, 14:56
dusko_ Uporabnik dusko_ ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2009
Sporočila: 50

pri vklopu drži 5 sekund gumb za vklop in se ti bo komunikator resetiral.
Odgovorite s citatom
Staro 15.02.2010, 17:08
mndrin Uporabnik mndrin ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2010
Sporočila: 2

Da ne bom odpiral nove teme si bom kar tole izposodil. 10.2 sem naročil 2. kanal za TV in do danes mi ga še niso vklopili. Na forumi pa sem zasledil, da so nekomu vklopili 2. kanal že v enem dnevu. Zanima me, če bi mi lahko kd od agentov kaj pripomogel, da bi se čimprej vklopil ta 2. kanal?
Odgovorite s citatom
Staro 15.02.2010, 17:23
kikus20 Uporabnik kikus20 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 719

Zakaj imam občutek, da se bodo kmalu začeli zaračunavati tejle dodatni tv kanali?
Še posebej, če mislijo spustit HD na baker...
Odgovorite s citatom
Staro 15.02.2010, 17:36
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

Ja normalno da boš moral doplačat HD kanale če jih boš dobil na bakru,saj so tudi na optiki za doplačilo edino sloHD se ne bo dodatno računal.
Odgovorite s citatom
Staro 15.02.2010, 18:04
lujko Uporabnik lujko ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2008
Sporočila: 186

Citat:
Objavil-a mndrin Prikaži sporočila
Da ne bom odpiral nove teme si bom kar tole izposodil. 10.2 sem naročil 2. kanal za TV in do danes mi ga še niso vklopili. Na forumi pa sem zasledil, da so nekomu vklopili 2. kanal že v enem dnevu. Zanima me, če bi mi lahko kd od agentov kaj pripomogel, da bi se čimprej vklopil ta 2. kanal?
Js ti svetujem da jim na ZS pošlješ uporabniško ime in problem.
Meni so v preteklosti vselej pomagali.
Odgovorite s citatom
Staro 15.02.2010, 19:33
mveinhan Uporabnik mveinhan ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2009
Naslov: ...
Sporočila: 157

Citat:
Objavil-a lujko Prikaži sporočila
Js ti svetujem da jim na ZS pošlješ uporabniško ime in problem.
Meni so v preteklosti vselej pomagali.
res je ja meni osebno so tudi vedno pomagali če sem imel kakšno vprašanje ali pa karkoli.
Odgovorite s citatom
Staro 15.02.2010, 20:03
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019

Citat:
Objavil-a mndrin Prikaži sporočila
tako kot so ti svetovali... pošlji ZS( Zasebno Sporočilo) meni ali kateremu drugemu 080 agentu na forumu, da lahko preverimo.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kanala, vklop

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
ime kanala na mIRC-u Michael Druženje 1 09.03.2010 21:23
Aktiviranje dodatnega kanala za siol TV Svedr SiOL TV 48 27.01.2010 16:34
Čakanje na vklop paketa trio? MK84 O storitvah 4 19.12.2008 17:51
Ne morem aktivirati 2. TV kanala mrky Tehnična pomoč 8 11.11.2008 08:37
2 kanala TV - Razlicni verziji? loveR SiOL TV 2 28.12.2007 00:55

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:49.