Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 07.05.2010, 14:35
tomaocko Uporabnik tomaocko ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2010
Sporočila: 7
Privzeto 2 kanala a ne dela

No pred enim mesecem sem narocil se en "kanal" za tv, da bi lahko gledal 2 tvja na siol tv.
a se vedno isto. sem sel preverit na servisne strani ce sta ze ukloplena, pa sem videl da ja. 2 kanala.

Zj pa ne razumem, zakaj ko vklopim drug tv, obe sliki zamerznejo al pa kockaste slike in stekajo...
V bistvu nedeluje.
Odgovorite s citatom
Staro 07.05.2010, 14:38
nescafe Uporabnik nescafe ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 449
Privzeto Re: 2 kanala a ne dela

Pri men je blo isto. Sem poklical na 0801000 in so mi pol zrihtal, da dela, čeprav pa kvaliteta slike ni ne vem kaj. Pri športnih prenosih obupno kocka.
Odgovorite s citatom
Staro 10.05.2010, 10:09
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.371

Citat:
Objavil-a tomaocko Prikaži sporočila
No pred enim mesecem sem narocil se en "kanal" za tv, da bi lahko gledal 2 tvja na siol tv.
a se vedno isto. sem sel preverit na servisne strani ce sta ze ukloplena, pa sem videl da ja. 2 kanala.

Zj pa ne razumem, zakaj ko vklopim drug tv, obe sliki zamerznejo al pa kockaste slike in stekajo...
V bistvu nedeluje.
Pozdravljeni.

Mi prosim na zasebno sporočilo javite svoje uporabniško ime?

LP
N.
Odgovorite s citatom
Staro 10.05.2010, 10:15
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.644

Citat:
Objavil-a tomaocko Prikaži sporočila

V bistvu nedeluje.
Vzrokov za kockanje slike, ko uporabnik vključi drugi tv komunikator, je lahko več.
Eden izmed bolj pogostih vzrokov je enostavno nepravilno prijavljanje v sam siol tv+ vmesnik. V tem primeru je potrebno tv komunikator povrniti na tovarniške nastavitve, (na daljincu TV komunikatorja je potrebno držati tipko za vklop za 10-15 sekund) nakar se v sistem ponovno prijavite z uporabniškim imenom in geslom za dostopanje do umesnika.

Če problem s tem še zmeraj ne bo odpravljen, vas prosim, da nam preko ZS sporočite vaše uporabniško ime za dostop do interneta, na podlagi katerega bomo lahko bolj specifično preverili delovanje vaših storitev.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dela, kanala

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SonnyEricsson (info+nasveti) [Brez reklam] dobrcan Mobilna telefonija 97 28.06.2012 13:03
telefon ne dela danilo SiOL telefonija 13 14.02.2010 19:04
Internet ne dela lp1 Računalništvo in internet 22 26.03.2008 18:32
Kaj je tole naredil Podobnik? Mad Gandhi Slovenija 115 30.03.2007 12:15
Level One Switch ne dela potapljac SiOL TV 2 09.10.2006 10:28

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:51.