Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 13.06.2018, 12:09
prsmk Uporabnik prsmk ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2017
Sporočila: 72
Privzeto Paket modri

Imam vprašanje. Sem klical na 080 1000 pa ne dobim zveze, ker je vse zasedeno.IMam paket modri. optično omrežje - TV, internet, stacionarni telefon + monilni telefon. Sedaj pa me zanima kako je kaj z sms, mms klici iz Hrvaške v Slovenijo. Prenosa vem, da imam okoli 8 GB. Za klice itd. nisem našel nikjer. Prav tako me zanima kako je s Španije v Slovenijo in obratno..
Hvala za čimhitrejši odgovor.

Hvala za info.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 13.06.2018, 12:12
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 206
Privzeto Re: Paket modri

Neomejeno, ko gostuješ v državah EU tarife, se pravi tako v Španiji kot tudi na Hrvaškem.

Iz Slovenije v EU se pa plača, ker ne gostuješ. Lahko pa kličeš iz sosednje Avstrije v Španijo zastonj, ker gostuješ.
Odgovorite s citatom
Staro 14.06.2018, 17:05
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

V EU se porabljajo enote iz paketa. Če so neomejene, kličeš in smsaš neomejeno, samo podatki imajo posebno omejitev. Dodal bi še, če kličeš iz Slovenije v tujino nekoga, ki ima slovensko številko, potem je klic ali sms spet iz paketa. Če kličeš na številko, ki ne izvira iz Slovenije, potem pa po posebnem ceniku.
Odgovorite s citatom
Staro 17.06.2018, 12:50
ganges Uporabnik ganges ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2014
Sporočila: 5

Pozdravljeni

Sem že dolga leta naročnik vseh storitev pri telekomu (tako interneta kot mobitela). Trentno imam za TV in net paket Top Trio. Aneks, ki sem ga imel zaradi nakupa televizije mi je ta mesec iztekel, torej nisem več vezan.

Sedaj razmišljam o prehodu na paket Modri. Pa primerjam paketa Modri Svet in MOdri Net. Nekako se mi zdi, da je zame bolj primeren Modri Svet, nisem pa prepričan. Zanima me ali je v ta paket v redni ceni 69,99 € vključena druga mobilna številka, ki si s primarno deli zakupljene količine ali je potrebno dodatno plačati 13,99 € mesečno za drugo številko in potem paket pride 83,98 € mesečno?

Nisem prepričan, ker imajo na spletni strani pod opisi posameznega paketa pri vrhu v krogcih napisano kaj vsebuje in pri paketu Modri Net nimajo napisano druga številka, pri paketu Modri Svet pa piše druga številka. Po tem pa bi sklepal, da bi moral vključevati to. Če ne vsebuje bo verjetno primernejši Modri Net, ker bi dejansko mesečno plačal toliko z drugo številko, kot v Modri Svet brez. Res pa je, da ima slabšo programsko shemo, ampak TV praktično ne gledam, razen tu in tam ene 6 programov in pa stacionarnega telefona ne potrebujem (imam že sedaj leta in leta izključenega iz modema, čeprav je v paketu). Rabim pa 2 mobilni številki.

Hvala za pomoč in lp
Odgovorite s citatom
Staro 18.06.2018, 08:24
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 206

1)Ni vključena, plačaš 84€
2)Ne vem zakaj bi plačeval toliko, pa tvja skoraj ne gledaš
3)Preseli številke na HOT, 2x7€ 1500/1500/3GB vsak ali pa za 8€na osebo HIT BOB 2000/2000/5GB
4)Če imaš možnost vzemi na optiki samo net, če imaš dovolj 200gb mesečno lahko vzameš hofer za 15€ / mesec in imaš vse skupaj za 29€ brez tvja.
5)Naročiš še eno stream storitev ala Netflix/HBO pa je to to ali pa si z nekom deliš tvin/tv2go/telemach račun za ogled tvja.
6)Prihraniš 50€ mesečno

Nazadnje uredil nejccar : 18.06.2018 ob 08:27.
Odgovorite s citatom
Staro 19.06.2018, 10:54
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.302

Citat:
Objavil-a prsmk Prikaži sporočila
Imam vprašanje. Sem klical na 080 1000 pa ne dobim zveze, ker je vse zasedeno.IMam paket modri. optično omrežje - TV, internet, stacionarni telefon + monilni telefon. Sedaj pa me zanima kako je kaj z sms, mms klici iz Hrvaške v Slovenijo. Prenosa vem, da imam okoli 8 GB. Za klice itd. nisem našel nikjer. Prav tako me zanima kako je s Španije v Slovenijo in obratno..
Hvala za čimhitrejši odgovor.

Hvala za info.

lp
Živijo,

na Hrvaškem in v Španiji velja EU-tarifa, zato se v času gostovanja za klice in sporočila porabljajo količine iz paketa. Za prenos podatkov v času gostovanja je na voljo 7560 MB. Klici iz domačega omrežja v tujino, tudi v države območja EU-tarife, se obračunavajo v skladu s cenikom klicev iz Slovenije v tujino.

LP, Tjaša
Staro 16.08.2018, 13:47
nescafe Uporabnik nescafe ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 377

Ali se pri paketu Modri tudi dobi dodatnih 50 točk zvestobe mesečno za povezane storitve ali je to samo, če imaš dva ali več paketov na enem računu?
Odgovorite s citatom
Staro 16.08.2018, 14:15
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Sporočila: 1.302

Citat:
Objavil-a nescafe Prikaži sporočila
Ali se pri paketu Modri tudi dobi dodatnih 50 točk zvestobe mesečno za povezane storitve ali je to samo, če imaš dva ali več paketov na enem računu?
nescafe, tudi za paket Modri prejmete točke za povezane storitve.

LP, Mojca

Značke
modri, paket

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Paket Modri nescafe O storitvah 594 19.03.2018 17:39
Balkan na Siol modri paket? mremih2 SiOL TV 14 03.06.2017 07:45
Modri paket in prenos številke med vezavo Schime O storitvah 3 22.09.2016 08:57
Iz T-2 na Telekom Modri paket CiroDiMarzio O storitvah 37 20.09.2016 09:24
Modri paket - kateri posebni programi so brezplačni borisu SiOL TV 1 16.10.2015 20:41

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:01.