Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 20.02.2012, 19:27
madpanter Uporabnik madpanter ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2007
Sporočila: 29
Privzeto Re: innbox v50-u

No to sem mislu pr tistih frekvencah 20 in 40. Enkripcije sem ze probal brez in vse ostale. Trenutno imam pa na modemu verzijo 6.0.17-3.7 pa mi je tehnik reku da je zadnja verzija. Kaj to se ne nadgrajuje avtomatsko?
Odgovorite s citatom
Staro 20.02.2012, 19:40
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 854

Citat:
Objavil-a madpanter Prikaži sporočila
No to sem mislu pr tistih frekvencah 20 in 40. Enkripcije sem ze probal brez in vse ostale. Trenutno imam pa na modemu verzijo 6.0.17-3.7 pa mi je tehnik reku da je zadnja verzija. Kaj to se ne nadgrajuje avtomatsko?
Praviloma se. Sporočiš prosim znamko in model telefona s katerim imaš trenutno težave pri povezavi.
Odgovorite s citatom
Staro 21.02.2012, 06:40
asterix Uporabnik asterix ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2010
Sporočila: 77

Nadgradnje se izvajajo avtomatsko. Ampak v tem primeru ne bo nobena sw nadgradnja pomagala. Gre za nekompatibilnost hw opreme. Kot veste je na tržišču na zelo veliko chipset proizvajalcev, ki pa med sabo ne skrbijo za 100% kompatibilnost.
Na žalost imaš telefon, ki ni najbolj kompatibilen s broadcom-movim chepsetom, ki se nahaja v modemu.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 21.02.2012, 09:15
Novinec

Imam HTC Desire S. Zanimivo mi je da mi pa dela b.p. na wrt54GL (broadcom chipset ima), nekem pra starem asus itd... Samo na inboxu dol pada povezava na 5 minut vmes pa dela b.p., jaz sem mnjenja da je to kvečjemu software napaka na modemu ker na laptopu z B/G kartico glih nedela najbolje povezava (se mi zdi da je nestabilna), sem imel podoben problem že na enem laptopu kjer sem pa samo nadgradil gonilnik pa je delalo B.P.

Glede avtomatskega nadgrajevanja enkrat mi je tehnik reku da držiš reset knof zadaj pa se potem nadgradi avtomatsko ko se postavi nazaj modem, je to res?.

Nazadnje uredil madpanter : 21.02.2012 ob 09:18.
Odgovorite s citatom
Staro 21.02.2012, 09:44
Uporabnik

Modem se nadgradi ko je na voljo nova verzija ali pa takrat ko to naredi tehnična služba. Če boš držal tipko RESET boš napravo samo povrnil v tovarniške nastavitve tako, da ti tega ne priporočam ker boš moral znova vse nastaviti.

Je pa tako, kot sva oziroma smo že ugotovili, da gre očitno le za težave z kompatibilnostjo. Tako, da tukaj veliko ne moreš. Preveri, da imaš najnovejše gonilnike, posodobitve itd.. in upaj na najboljše =).

Veliko težav ponavadi odpravi sprememba enkripcije ali kaj podobnega ampak dejansko si poizkusil že vse tako da ti ostane še edino, da se odločiš in kupiš nek usmerjevalnik - ampak kot sem ti že povedal to ne pomeni nujno, da se bodo tvoje težave rešile.

Nazadnje uredil mnheia : 21.02.2012 ob 09:49.
Odgovorite s citatom
Staro 21.02.2012, 13:03
Novinec

Jah sem mel prej linksys wrt54g3g (sem imel internet preko mobitela) in je delovalo z vsemi brezžičnimi napravami brez problema. Pri mami imam na t-2 optiki namontiran wrt54GL z tomato raf dela b.p. vsi laptopi in telefon. Pri kolegu z asus rt N16 dela vse b.p., pri kolegici z nekim TP link routerjem dela vse b.p., menim pa da glede nato da z prvim modemom ni hotelo nič delat in je po zamenjavi z čisto novim modemom komaj začel delat laptop z intel 3945abg kartico močno dvomim, da je problem na strani mojih naprav ampak je izključno težava v inboxu. Da nebo pomote sem zadovoljen z modemom, ideja je vrhunska (all in one zadeva) sama implementacija zadev je pa bolj kot ne podn oziroma niso dobro stestiral. sem imel pa podobn problem enkrat na wrt54gl z neko verzijo tomato in je nadgradnja na najnovejšo takrat rešila problem.
Odgovorite s citatom
Staro 21.02.2012, 14:11
Uporabnik

Prosim kontaktiraj tehnično pomoč in jih prosi, da ti modem nadgradijo na 6.0.19-3.8. To je enaka verzija kot jo imam na modemu jaz in težav ni zaznati.

Prosim sporoči če ti bo nadgradnja pomagala pri rešitvi težave.
Odgovorite s citatom
Staro 21.02.2012, 14:18
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.768

Pozdravljeni,

prosil bi vas, da nam zaupate vaše uporabniško ime in kontaktno telefonsko številko na ZS, da preverimo vaše težave z brezžično povezavo.

LP, Marcel
Staro 25.02.2012, 21:32
g33k Uporabnik g33k ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2012
Sporočila: 1.209

Imam eno vprašanje glede Innbox V50U pa si bom kr tole temu sposodil. Zanima me, kako se lahko prekine in ponovno vzpostavi internetna povezava brez da bi resetiral ruter?
Odgovorite s citatom
Staro 25.02.2012, 21:47
Uporabnik

Prijavi se na 192.168.1.1 kot uporabnik user z geslom user. In pod Advanced Setup > Internet lahko vklopiš / izklopiš vzpostavljanje povezave.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
innbox, v50u

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Innbox V50U Home Gateway Sawyer Tehnična pomoč 4 17.12.2017 21:42
Innbox V50U Home Gateway Sawyer Tehnična pomoč 150 27.10.2014 13:41
Komunikacijski prehod INNBOX V50 MOBIKING O storitvah 20 30.09.2011 07:36

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:27.