Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 11.05.2009, 10:53
Mighty Uporabnik Mighty ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Mighty
Član od: Jun 2005
Naslov: Tamo daleko
Sporočila: 910
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem, nudim)

Lep pozdrav vsem,

Pred kratkim smo dobili zavrnjen vrtec, zato zdaj iščemo zasebno varstvo, najrajši v Črnučah. Varstvo bi potrebovali že s 1. julijem in potem vse naslednje leto. Mi lahko prosim kdo priporoči koga, ki bi bil pripravljen varovati mojega otročka (zaželen je še kak nadebudnež zraven za družbo).

lp
Staro 13.05.2009, 09:40
tinca007 Uporabnik tinca007 ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2009
Sporočila: 1

Pozdravljeni!

Če potrebujete varstvo otrok na vašem domu , potem mi lahko napiše mail (tinca007@gmail.com) ali zasebno sporočilo na forumu. Varstvo nudim na območju Ljubljane (lahko tudi okolica), za poln delovni čas, če je potrebno lahko tudi kaj pospravim ali skuham.
Imam izkušnje z otroci vseh starosti, pazila sem tudi fantka z downovim sindromom.

Lep pozdrav!

Tina
Staro 01.06.2009, 22:15
lea7 Uporabnik lea7 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2009

Živjo vsem,
sem študentka na pedagoški fakulteti v Ljubljani in imam zelo rada otroke. Ker se letošnje šolsko leto počasi zaključuje bi svoj prosti čas rada namenila kakšnemu nadobudnemu malčku s katerim bi brala zgodbice, risala, ustvarjala in odšla na kakšen sprehod na svež zrak. Drugače sem iz okolice KRANJA in če potrebujete varstvo se mi lahko oglasite na moj mail: rdeca.pomaranca@hotmail.com

Pozdravček =)
Staro 24.06.2009, 09:47
Katja Uporabnik Katja ni prijavljen
Novinec
Privzeto Varstvo otrok (iščem, nudim)

Pozdravljene mamice!

Moje ime je katja in obužujem otroke.Ker sem trenutno brezposelna po poklicu sem medicinska sestra,vam nudim varstvo otroka za vsak dan.Sem iz Okolice Gornje Radgone.Če katera rabi varstvo otroka ,starost ni omejitev naj me kontaktira na stumbeger.katja@gmail.com

Lp Katja
Staro 02.07.2009, 12:20
hojnina Uporabnik hojnina ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2009

Maribor, družina z dvema otrokoma (6 mesecev, 3 leta) čez poletje išče pomoč na domu. Potrebovali bi nekoga (lahko študentka), ki bi nam ob različnem času priskočil na pomoč z manjšimi opravki v gospodinjstvu, pri varstvu in aktivnostih z otroci. O obsegu bi se dogovorili. Sama sem namreč doma, na porodniški, bi pa potrebovala pomoč, da lahko otrokom pričaram čim bolj sproščene in zabavne počitnice.

Nina
040 610 117
Staro 06.07.2009, 08:47
anitapet Uporabnik anitapet ni prijavljen
Novinec
Privzeto Varstvo otrok Lj-Šiška

Pozdravljeni!
Na svojem domu v Lj-Šiška nudim varstvo za vaše malčke. Z njimi imam že nekaj izkušenj in v njihovi družbi zelo uživam. Stara sem 28 let in pred diplomo, zato imam veliko prostega časa, ki bi ga rada zapolnila z otroci.
Če potrebujete varstvo me pokličite na tel. 031 399188 ali pišite na anitap@siol.com .
Lep pozdrav!
Anita
Staro 07.07.2009, 09:48
pikapoka06 Uporabnik pikapoka06 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2
Privzeto Re: Varstvo otrok na vašem domu - štajerska

Pozdravljeni

Letos sem zaključila zadnji letnik srednje šole, ker pa me delo z otroci zelo veseli bi z veseljem pazila veše otroke od 1,5 leta dalje. Nekaj izkušenj z varovanjem otrok že imam, nekaj pa se jih s prakso pridobi, ker vsak otrok je različen in ima drugačne navade.
Zato bi bila zelo vesela, da v kolikor potrebujete varstvo, da me kontaktirate na mail pikapoka06@gmail.com

Kar pa se tiče plačila se lahko domenimo kasneje, možno je tudi plačilo na napotnico preko študentskega servisa.
Staro 16.07.2009, 22:05
tinkara Uporabnik tinkara ni prijavljen
Novinec

Pozdravljeni! Nudim vrstvo otrok na vašem domu. Sem vzgojiteljica in imam zelo rada otroke. Sem iz okolice Vrhnike. Če rabite pomoč me pokličite na tel.: 031 777 579
lep pozdrav tina
Staro 28.07.2009, 14:05
pikapoka06 Uporabnik pikapoka06 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2

Pozdravljeni

Letos sem zaključila srednjo šolo. Delo z otroci me zelo veseli, saj imam z njimi že kar nekaj izkušenj.

V kolikor potrebujete varstvo na območju Savinjske ali Štajerske me kontaktirajte na mail pikapoka06@gmail.com
Staro 19.08.2009, 13:59
Bellica Uporabnik Bellica ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2009
Privzeto Iščem redno varstvo za 2-letnika

Pozdravljeni,

iščem redno varstvo na našem domu za 2-letnika, je prijeten fantič. Doma smo na Viču v Ljubljani.
Iščem izkušeno ter aktivno varuško, ki bi ga pazila vsak dan med tednom in mu bila pripravljena pripraviti tudi kosilo.

Res zainteresirane mi lahko pišete na anjalesi@gmail.com

LP

Značke
anglescina, au-pair, aupair, iščem, komercialnih, london, nudim, občasna, oglasov, otrok, varstva, varstvo, varuska

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:21.