Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 14.03.2017, 22:05
Figeto Uporabnik Figeto ni prijavljen
Banned
Član od: Feb 2015
Sporočila: 249
Privzeto Re: Multicast, EPG, zadnja playlista + ostale

TV Nakupi HD
232.4.1.133:5002
Odgovorite s citatom
Staro 15.03.2017, 08:21
vinkop Uporabnik vinkop ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2014
Sporočila: 239

pri telekomu niso normalni.....dodajajo zastonj kanale, katere jih ni nihce zahteval.....a tiste kanale, katere si uporabniki ze leta in leta zelijo jih pa ni od nikoder.....nimam besed....
Odgovorite s citatom
Staro 15.03.2017, 20:21
Deflektor Uporabnik Deflektor ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jun 2007
Sporočila: 580

Tiste kanale je potrebno plačati. Tv nakupi najbrž sami plačajo samo, da so v shemi. Zato si tudi dobil Tv nakupe, tisto kar si želiš pa ne, ker pač stane. Operater pa lahko zmeraj napiše 301 program, namesto 300, čeprav jih ti želiš zgolj 25...
Odgovorite s citatom
Staro 20.03.2017, 18:39
madpanter Uporabnik madpanter ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2007
Sporočila: 29

Pozdravljeni. Mi lahko kdo potrdi če na gpon deluje multicast normalno ali je mogoče kaki hls ali kaj ima že t-2 na bro?

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 21.03.2017, 14:03
veso266 Uporabnik veso266 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jun 2016
Sporočila: 120

na GPON pri telekomu je multicast normalno ni tako kot je pri t2
Odgovorite s citatom
Staro 08.05.2017, 16:51
Die22sel Uporabnik Die22sel ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2010
Sporočila: 25

Pozdravljeni,

Kupil sem novo SMART televizijo in sicer LG 55UH615V. Naložil aplikacijo SS IPTV uspešno dodal mojo napravo prav tako uspešno naložil SIOL-ovo playlisto. TV je povezan z enim UTP kablom preko porta "trunk", imam optiko. Tudi v nastavitvah v sami aplikaciji je naštiman port 3999 vendar slike vseeno ni. Prosim za pomoč oz. za kakršnikoli nasvet! Vnaprej hvala.

Lp,
Odgovorite s citatom
Staro 08.05.2017, 16:56
Uporabnik

Zamešal si IPTV multicast port in Trunk port. TV ti ne bo predvajala 3999 trunka, vsaj ne direktno.
Odgovorite s citatom
Staro 08.05.2017, 17:05
Novinec

Kako misliš zamešal porta? Ja na TV sem naložil aplikacijo SS IPTV in ta bi morala predvajati 3999 ali ne, vsaj tako sem v nastavitvah same aplikacije naštimal? Bi moral na modemu port drugače nastaviti? Ali hočeš povedat, da zadeva sploh ni izvedljiva? Hvala za odgovor oz. pomoč.
Odgovorite s citatom
Staro 08.05.2017, 17:21
Uporabnik

3999 je ID VLANa, ki je popolnoma ločeno omrežje in nima popolnoma nič skupnega s porti, ki jih ti nastavljaš (5001, 5002...). Vse se da urediti, boš pa rabil nekaj časa in primerne opreme za to. Če bi bil omrežni vmesnik v tvojem TVju sposoben delati z VLANi ne bo bilo nobenega problema. Žal pa doslej nisem videl še nobenega TVja, ki bi to obvladal. Potrebno bo uporabiti kakšno pametno stikalo ali pa port na Innboxu prestaviti na Video. S tem pa seveda odpadejo vse ostale pametne funkcije TVja.
Odgovorite s citatom
Staro 08.05.2017, 22:05
Novinec

Citat:
Objavil-a Deflektor Prikaži sporočila
3999 je ID VLANa, ki je popolnoma ločeno omrežje in nima popolnoma nič skupnega s porti, ki jih ti nastavljaš (5001, 5002...). Vse se da urediti, boš pa rabil nekaj časa in primerne opreme za to. Če bi bil omrežni vmesnik v tvojem TVju sposoben delati z VLANi ne bo bilo nobenega problema. Žal pa doslej nisem videl še nobenega TVja, ki bi to obvladal. Potrebno bo uporabiti kakšno pametno stikalo ali pa port na Innboxu prestaviti na Video. S tem pa seveda odpadejo vse ostale pametne funkcije TVja.
Ok si me razsvetlil, hvala. Sem pa predhodno probal tudi s portom "video" pa tudi nisem imel slike na TVju. Omenjeno pametno stikalo si kaj konkretno s tem mislil?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
epg, multicast, ostale, playlista, zadnja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:59.