Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Mobilna telefonija

Mobilna telefonija mobilna telefonija in tehnologija

Orodja za teme
Staro 24.03.2007, 14:16
Vanchiqa Uporabnik Vanchiqa ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 1
Privzeto Re: nokia N70 problemi/nasveti

heii...
no men pa video telefonija ne delaa!!! mislm recmo k pač dam tm pokliči ane pol pa kliknm video mi pa pol napiše d omrežje ne podpira video klica!!! Zakaj to?? pa umts mam uklopln!! PLEASE HELP!!
Staro 24.03.2007, 21:23
js1234 Uporabnik js1234 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce js1234
Član od: Mar 2006
Sporočila: 161

1.pogoj .... v centrali moraš imeti vklopljen video klic (pošlji sms z vsebino UMTS na 1918)
2.pogoj .... imeti moraš zelo dober signal UMTS (ne mislim GSM signal) in videti moraš 3G znakec!
3.pogoj .... tudi klicatelj na drugi strani mora biti UMTS aparat z že zgoraj izpolnjema prvima dvema pogojema!

LP
Staro 26.03.2007, 10:36
popka Uporabnik popka ni prijavljen
the master of disaster
Prikazne slike uporabnika/ce popka
Član od: Mar 2004
Naslov: cheese
Sporočila: 21.101

ni nujno, da piše lih 3G na telefonu...na SE je ikona za UMTS signal svetlomodre barve in elipsaste oblike
Staro 26.03.2007, 21:46
js1234 Uporabnik js1234 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce js1234
Član od: Mar 2006
Sporočila: 161

res je!! Ampak mislil sem na nokio...
Staro 26.03.2007, 23:25
popka Uporabnik popka ni prijavljen
the master of disaster
Prikazne slike uporabnika/ce popka
Član od: Mar 2004
Naslov: cheese
Sporočila: 21.101

ja, to si pa prou mislu
Staro 06.04.2007, 23:14
kinsley Uporabnik kinsley ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce kinsley
Naslov: tu pa tam
Sporočila: 748
Privzeto Re: nokia n70 problemi/nasveti

Citat:
Objavil-a plague Prikaži sporočila
hmmm.....trenutno razmišljam o nakupu tega telefona pa čitam tukile, da vam ni všeč ampak okoli mene so pa samo tisti, ki jim je telefon všeč tako, da sem v dvomih in zdej sploh ne vem a bi al ne bi
prosim če bi lahko kdo napisal pluse in minuse tegale telefona (ne upoštevam slikanje, snemanje, mp3 itn)

hvala
Zdaj če že ni prepozno.....imam ta model že leto in pol in je ok.Ima vse kar potrebuješ in z nekaj popravki je skoraj popoln.še zmerom je najmanjši umts mobitel.
Staro 19.04.2007, 10:05
shilanda Uporabnik shilanda ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2007
Sporočila: 1
Privzeto Problemi z Nokio 6233 - prosim pomoč

Imam nekaj dni staro Nokio 6233, ki pa mi je naredila že ničkoliko sivih las in požrla x-n živcev.

Nekaj primerov:

- fotkam objekt, slika v mobilcu se postavi počez. Kot nora iščem možnost zasukaj, pa je NIKJER NI!

Zaradi tega imam tričetrt slik obrnjenih postrani, tudi v vizitkah oz na ekranu, ko prejemam klic. Noro!

- telefon naj bi podpiral animirane teme. Ok, potegnem eno animirano temo prav iz Nokiine strani, si jo nastavim, a glej ga zlomka, vse je pri miru. Sprašujem se že če sem čez noč postala bjond, kajti s tehniko pa res nisem imela nikoli težav...

- telefon mi iz ljubega miru ne zvoni. Prvič se mi je to zgodilo ponoči, ko me je klicala kolegica...prvega klica nisem slišala, pri drugem je zvonjenje utihnilo in telefon iz sebe ni dal nobenega glasu, niti v galeriji pri originalnih tonih, ko sem šla iz firbca pogledat če jih predvaja.
Drugič se mi je zgodilo danes, ko sem imela nastavljeno budilko + pričakovala klic da me do konca zbudi. A lej ga vraga, telefon je bil MUTAV!!!! In jaz sem sladko spala dalje seveda...

V telefonu nisem spreminjala ničesar, ves čas imam en in isti profil - splošni - če želim, da tel. zopet zvoni (bogsigavedi do kdaj, kdaj bo spet nehal) moram telefon ugasniti in ponovno prižgati.

Sedaj me pa zanima - ali sem res jaz popolnoma izgubljena in ne znam nič, ne vem nič, ali pa obstaja kakšna možnost da s telefonom ni vse v redu in ga pošljem nazaj na Mobitel?

Lepo prosim za kakršnokoli rešitev, saj bi rada poskusila vse živo da ga spravim k sebi, preden bi ga poslala nazaj na Mobitel.

Hvala za kakršnokoli informacijo in lep dan.
Staro 09.05.2007, 17:40
kinsley Uporabnik kinsley ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce kinsley
Naslov: tu pa tam
Sporočila: 748
Privzeto Re: Nokia problemi/nasveti/pomoč

tele tazadnje nokie imajo imajo eno slabost....programska opremajim malo škriplje....sem slišal da ma folk dosti problemov z njimi...
Staro 21.05.2007, 16:03
Julie Uporabnik Julie ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2007
Sporočila: 2
Privzeto Re: Nokia problemi/nasveti/pomoč

hei!!
a mogoce kdo uporablja nokio 6300?zanimajo me dobre in slabe lastnosti telefonapa pac eno osnebno mnenje ne sam uno k pise na netu..)upam da kdo odgovori!hvala! *papa*
Staro 27.05.2007, 11:48
bcesar Uporabnik bcesar ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce bcesar
Član od: Sep 2004
Naslov: v lj in doma
Sporočila: 4
Privzeto menjava ohišja nokia 5300

a kdo ve kako se ga zamenja kakšna slika, link, karkoli

Značke
5000napaka, e700, e90, hdmi, msn, nokia, nokiaproblem, software

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Najbolša izbira mobilnika ...(predlogi, vprašanja) [Brez reklam] fancy Mobilna telefonija 217 09.11.2015 12:45
Nokia E61 kot VoIP telefon na Sinope 568+ VivinC Tehnična pomoč 0 23.03.2007 23:35

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:29.