Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 03.12.2006, 18:50
wishmaster Uporabnik wishmaster ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2004
Sporočila: 403
Privzeto Re: Kakšen internetni ponudnik je Siol ?

Meni je smesna naslednja stvar: V ceniku sem videl, da je na voljo poslovni paket ze za kar lepo spremenljivo ceno (paket 2048/512 in 2048/768). Telekom pa ponuja samo pakete 1024/256,2048/384,4096/512. Odkod pri poslovnem paketu tak upload. Ce bi ze lahko vzel ta paket kot fizicna oseba, bi ga sigurno narocil. Pa mi za ceno cist dol visi. Ker se bom pac moral sprijazniti z Siolom.
Odgovorite s citatom
Staro 04.12.2006, 09:56
mihies Uporabnik mihies ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2006
Sporočila: 331

Jaz sem tudi slišal, iz zelo zanesljivih virov, da imajo VDSL zmontiran v NG centrali.
Odgovorite s citatom
Staro 04.12.2006, 12:43
matej77p Uporabnik matej77p ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce matej77p
Član od: Nov 2006
Sporočila: 7

Ja jaz se tudi moram sprijaznit z Siolom - Pa ne za dolgo - T-2 razširja svojo ponudbo in bojo po novem letu imeli dosti večjo pokritost in večje razdalje od centrale. Siol to itak ve zato pa dela ankete preko ip telefonov naročnikov t2 kako so zadovoljni z t2! Njihovi piflarji bedasti ki jih imajo zaposlene in verjamejo v njihovo zaostalo znanje iz naših zaostalih faksov. Pa jim računajo kako bojo največ zaslužili in ne verjamejo da bojo vsi odšli od siola ob prvi pravi priložnosti, kot se je že zgodilo sedaj.

Vem da se siol prodaja in vas zato boli k**** za uporabnike, samo če so stvari zafrknili vaši dipl. specialci naj oni odkupujejo staro tehnologijo ne pa mi.

Pametni pa so tako ali tako odšli od Siola in je hvala bogu nastal T-2
Odgovorite s citatom
Staro 04.12.2006, 15:09
wishmaster Uporabnik wishmaster ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2004
Sporočila: 403

Citat:
Objavil-a matej77p
Ja jaz se tudi moram sprijaznit z Siolom - Pa ne za dolgo - T-2 razširja svojo ponudbo in bojo po novem letu imeli dosti večjo pokritost in večje razdalje od centrale. Siol to itak ve zato pa dela ankete preko ip telefonov naročnikov t2 kako so zadovoljni z t2! Njihovi piflarji bedasti ki jih imajo zaposlene in verjamejo v njihovo zaostalo znanje iz naših zaostalih faksov. Pa jim računajo kako bojo največ zaslužili in ne verjamejo da bojo vsi odšli od siola ob prvi pravi priložnosti, kot se je že zgodilo sedaj.

Vem da se siol prodaja in vas zato boli k**** za uporabnike, samo če so stvari zafrknili vaši dipl. specialci naj oni odkupujejo staro tehnologijo ne pa mi.

Pametni pa so tako ali tako odšli od Siola in je hvala bogu nastal T-2
Sam ne mi z T-2jem. Ni se prvi april. Tud pri VDSL2 bos nad 2 km lepo brez vsega, ce seveda ne bodo spremenil kretenske politike.
Odgovorite s citatom
Staro 05.12.2006, 10:50
Jakec Uporabnik Jakec ni prijavljen
Mojster
Član od: Mar 2004
Sporočila: 2.194

jaz tudi poskušam iz siola na t-2 pa tisti kekci tam niso resni 5%...k ko kaj na siol kličem se takoj poštima na t-2 jih pa že lep čas prosim. ko jih j.ebe potem že skoraj raje dam kakšnega jurja več pa bom vsaj živce obdržal.
Staro 05.12.2006, 11:42
matej77p Uporabnik matej77p ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce matej77p
Član od: Nov 2006
Sporočila: 7

Kaj pa tiso poštimali? Jaz sem dal vlogo pa so me še isti dan poklicali in mi razložili situacijo, naslednji dan sem pa dobil še pošto - to se mi zdi kar hitro. Drgač je men tudi vseeno, samo ne strinjam se z mojim pingom 61ms v tujino, a se ne sekiram, kolko sem se pogovarjal z odvetnikom ne bo problema z prekinitvijo razmerja, seveda brez kazni!
Odgovorite s citatom
Staro 06.12.2006, 11:33
mihies Uporabnik mihies ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2006
Sporočila: 331
Question Re: Kakšen internetni ponudnik je Siol ?

Citat:
Objavil-a matej77p
Kaj pa tiso poštimali? Jaz sem dal vlogo pa so me še isti dan poklicali in mi razložili situacijo, naslednji dan sem pa dobil še pošto - to se mi zdi kar hitro. Drgač je men tudi vseeno, samo ne strinjam se z mojim pingom 61ms v tujino, a se ne sekiram, kolko sem se pogovarjal z odvetnikom ne bo problema z prekinitvijo razmerja, seveda brez kazni!
Kateri ping gledaš in kako se izogneš kazni?
Odgovorite s citatom
Staro 06.12.2006, 16:54
T-a-d-e-j Uporabnik T-a-d-e-j ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 521

Poglej njegov post v "tehniki". Pinge ima previsoke oz. zelo odstopajo od povprečja.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
internetni, kakšen, ponudnik, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:01.