Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 25.12.2007, 17:20
shon Uporabnik shon ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce shon
Član od: May 2007
Sporočila: 283
Privzeto kaj je to?

Prejšni mesec (tam okrog 15.11) sem poslala pogodbo za novo naročnico duo paketa pri siol s tem, da so mi okorog 1 decembra poslali vse za priključitev, brez šifre in kode, katero so rekli, da bodo poslali, ko bo možna priključitev, nakar sem čakala in kar naenkrat nam je navadni telefon nehal delat, ni mi bilo jasno nakar, sem čez kakšen dan poklicala, kako je s to šifro in kodo in da nam telefon ne dela, nakar mi reče, da so nas odklopili in da niso dobili pravočasno neke opreme in da bomo do 20 decembra brez telefona, torej od 9 do 20 decembra, nakar 20 ni bilo nič, sem 21 poklicala na pomoč in so rekli, da bi mogla že 20 dobit šifro in kodo, in so rekli, da jo dobim 22 zjutraj, kar je bilo res. Po končanem postopku registracije, ki jo je naredila pomočnica preko siolove tehnične pomoči, mi je dejala, da se moram poskusit vpisat čez 20 min, vendar ni šlo, javilo mi je napako 678. Doma imam vse vredu zvezano, saj mi je zvezal kable delavec Telekoma. Nakar sem danes ponovno poskusila povezavo, vendar spet ni šlo, sedaj mi javi napako 691, vendar je z mojim uporabniškim imenom ijn gesllom vse ok, poskusila sem se povezat iz drugega računalnika, vendar mi javi isto napako, na modemu (sagem), gori lučka za adsl, data pa včasih malo utripne.
Men je dost tega, ker ne pridemo do rešitve

moje uporabniško ime je spogladi
Odgovorite s citatom
Staro 25.12.2007, 19:48
dal Uporabnik dal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2002
Sporočila: 990
Privzeto Re: kaj je to?

Citat:
Objavil-a shon Prikaži sporočila
Nakar sem danes ponovno poskusila povezavo, vendar spet ni šlo, sedaj mi javi napako 691, vendar je z mojim uporabniškim imenom ijn gesllom vse ok, poskusila sem se povezat iz drugega računalnika, vendar mi javi isto napako, na modemu (sagem), gori lučka za adsl, data pa včasih malo utripne.
Kaj pa pravijo na tehnični pomoči? Se na servis.siol.net lahko prijaviš s temi podatki in je tam pod "moji podatki" spodaj napisan ADSL?
Odgovorite s citatom
Staro 25.12.2007, 20:02
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861

sem pogledal in napaka je že predana naprej preko helpdeska na pravo službo, samo bo žal potrebno počakati do prvega delovnika.

povezava do interneta pa kolikor je vidit že deluje od 18h.

lp,
storz
Odgovorite s citatom
Staro 26.12.2007, 08:42
shon Uporabnik shon ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce shon
Član od: May 2007
Sporočila: 283

povezavo so že porihtali, hvala.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kaj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:42.