Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč > SiOL Komunikator

SiOL Komunikator SiOL komunikator je programska oprema za neposredno sporočanje, ki vam omogoča komuniciranje s prijatelji ali poslovnimi partnerji, z uporabo tekstovnih sporočil, izmenjavo datotek ter IP telefonijo in video klici. Združljiv je z najpopularnejšimi sistemi za neposredno sporočanje, kot so MSN Messenger, Yahoo Messenger, Google talk, Jabber in AIM.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 15.03.2007, 18:27
schnapsi Uporabnik schnapsi ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2006
Sporočila: 125
Privzeto SK številka je nedosegljiva: vse linije so zasedene

To sporočilo dobijo moji klicatelji zadnjih par dni. SK meni normalno deluje in jih lahko kličem (nimam firewalla, računalnik pa ima javni IP naslov). Problem se popravi tako, da se ponovno vpišem v komunikator, ampak kako vedeti, kdaj postanem nedosegljiv? Ponavadi takrat, ko dobim kup sporočil na pošto o zgrešenih klicih.

S
Odgovorite s citatom
Staro 31.10.2007, 12:22
Pikec Uporabnik Pikec ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 2
Privzeto Re: SK številka je nedosegljiva: vse linije so zasedene

Lep pozdrav meni osebno se pojavljajo isti problemi pa tudi prijatelju se SK enostavno sesuje oziroma javlja da so vse linije klicočega zasedene itd..
Odgovorite s citatom
Staro 20.11.2007, 16:32
anah Uporabnik anah ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2007
Sporočila: 2

tudi meni se to dogaja. najprej se normalno pogovarjam če jaz kličem, odložim "slušalko", nato pa me noben ne more doklicati, čeprav sem ves čas prijavljena.. :S
sem poskusila poklicati 0801000 iz komunikatorja, pa sem dvakrat preposlušala tisti uvod ki ti pravi katero številko moraš izbrati npr 1 za siol storitve, 2 za telekom.... in nikakor nisem mogla klikniti enke na številčnici od komunikatorja.. niti na tipkovnici, pol pa me je vrglo na št 2. a obstajajo še kje kake druge številke
Odgovorite s citatom
Staro 21.11.2007, 09:38
schnapsi Uporabnik schnapsi ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2006
Sporočila: 125

Ja, to je se ena napaka samega programa. Enostavno ne zna posiljati prav tonov DTMF, da bi jih sistem zaznal. Pravzaprav je absurdno: z lastnim produktom je nemogoce poklicati na tehnicno pomoc!!! So ze ne vem kolikokrat obljubili (kot tudi ostale napake), da bodo popravili, vendar se to se ni zgodilo.

Najbolje, da uporabis kak drug prorgram. Najboljsi je Eyebeam oziroma njegov brezplacni X-Lite. Tudi Phoner Lite je zelo dober. Kako ju nastaviti, pa najdes na temi "Alternativmni programi za Siol komunikator."
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
linije, nedosegljiva, številka, vse, zasedene

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:21.