Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 29.08.2006, 09:40
N0Name Uporabnik N0Name ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2002
Sporočila: 23
Privzeto Re: SiOL znižuje cene in nagrajuje zvestobo

ja.. prav skoda.. js placujem 15 jurjev za 4mbitn adsl + sioltv, seveda studentski paket od davnega leta 2002 (pred casom solo, duo, trio, quatro, ...) - prej centrala zal ni podpirala dsl. za montazo sem moral tudi posteno placati, 30.000 sit, ce se ne motim...
drugace sem pa ze dobil pogodbo za t-2... za isto ceno bom meu hitrejso povezavo, pa se telefonijo bom vzel...
e ***iga, siol... dokler ne pridejo zmontirat t-2 bom dobu jurja popusta.. po stirih letih razmetavanja denarja...

sicer sem ze razmisljal pred tem, da bi sel na adsl2+ ampak je verjetno bolje da si grem zile rezat, kot pa da bi se priklenil na siol se za dve leti, po tolkem denarju, ko sem ga zdeval...
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2006, 09:42
Temid Uporabnik Temid ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2005
Sporočila: 31

Po moji logiki se naročnikom 3play paketov cena avtomatično spremeni na nove cene, ki so sedaj različne za razvezan dostop in nerazvezan (po moje se razvezan še zmeraj splača, če ta opcija obstaja seveda).
Starim naročnikom ADSL paketov se cena ne spremeni, nove cene dobijo samo ob prestopu v novo shemo in podpisu nove pogodbe.
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2006, 09:43
M.T. Uporabnik M.T. ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 253

Citat:
Objavil-a muc
to pa tudi mene zanima?ali se starim naročnikom paketa DUO avtomatsko zniža naročnina ali pa bo kot včasih?:O
Dobro vprašanje. Nikjer sicer eksplicitno to ne piše.

Aja...sicer pa tale cenik. http://storitve.siol.net/internet/adsl-dostop/cenik/ Na ceniku je samo ena cena za DUO. in to nižja. Pomeni da če maš DUO imaš novo nižjo ceno. Drugače bi na ceniku morala biti tudi stara cena. Men se zdi logično pa upam da tud drži.

EDIT: aja...me je že Stroz prehitel

Nazadnje uredil M.T. : 29.08.2006 ob 09:46.
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2006, 09:44
KlemenS Uporabnik KlemenS ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce KlemenS
Član od: Dec 2003
Sporočila: 9

Meni gre tudi ze pocasi na K**** da od t-2 pluvajo nekaj, ce je na t-2 naj se buni pri njih, saj ne plačuje več siolu?? ali se kesa, ker ni več na siolu ker mu je morda na siolu delovalo na t-2 pa nedela vredu??
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2006, 09:50
Pripravnik

@KlemenS: mah ne...sej ni problem da "pluvajo". Nej....če je to z razlogom pa konstruktivno pa če drži kar pišejo. Če......v teh primerih to večinoma ne drži.

@Stroz: A pa res nima tuki admin nobene meje? Vse ok....sam tako agresivni in žaljivi posti.....res ne vem...
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2006, 09:51
T-a-d-e-j Uporabnik T-a-d-e-j ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 521

Npr. to da nekoga ozmerjaš z debilnim razmišljanjem in enoumjem?
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2006, 09:54
KlemenS Uporabnik KlemenS ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce KlemenS
Član od: Dec 2003
Sporočila: 9

@M.T. vem kaj mislis, samo jaz negrem na t-2 pa jim pluvam da zakaj ni pri meni centrale pa take stvari naprimer. Tukaj pa se dogaja to.
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2006, 09:54
Cavallo Uporabnik Cavallo ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Cavallo
Član od: Jan 2004
Sporočila: 384

Citat:
Objavil-a M.T.
Matr....a je to slučajno kakšen otrški vrtec. Pisat, pluvat....da bi kdo kej preveril pogledal pa mal strica gugla uporabu....to pa že boli al kaj?

Glede na dejstva sklepam da ni problem da na Siolu ne vejo kaj delajo....mislim, da je problem, da ti ne veš kaj pišeš.

Že na ostalih forumih je bilo ugotovljeno pa tudi na Telekomovi strani je že nekaj tednov objavljeno.

Torej. Cene za nerazvezan dostop so se znižale. Cene za razvezan dostop so se zvišale. Govorimo za Telekom.
Pa Siol? Cene za nerazvezan dostop so so znižale. Cene za razvezan dostop so se tudi znižale. Sam mislim da za precej manj.
Bo zdej šlo sr@anje?
Dej se ti mal umer. Če pač folk upraša nej upraša. Sej zato je ta forum ne ? Nevem kaj se neki kačiš kle!? Pa še za žile ni dobr to

lp
Staro 29.08.2006, 10:04
doofus1979 Uporabnik doofus1979 ni prijavljen
Banned
Član od: Jan 2006
Sporočila: 70

Kje si se to vidu...da si moras sam aktivirat popust!?? Trapci jedni...od kje vam sploh take ideje?!?

Pa odlocte se ze, al bodo razlike med razvezanim in neravezanim dostopom al ne! Sam da se neki dogaja...brez repa in glave.
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2006, 10:07
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Cavallo
Dej se ti mal umer. Če pač folk upraša nej upraša. Sej zato je ta forum ne ? Nevem kaj se neki kačiš kle!? Pa še za žile ni dobr to

lp
Hmmm....itak...nej upraša....z veseljem odgovorim, če vem. Nekaj drugega pa je če nekaj trdiš in si zraven neupravičeno žaljiv. Pa hkrati to kar trdiš ne drži. Tega je po teh temah res ogromno. Najprej pač samo bereš.....potem ti pa začne to najedat.

Razlika...se ti ne zdi?

OFF: Za žile ne vem. Za zdravje na splošno je pa dobr če daš vn kar te matra

@T-a-d-e-j: Sm pred tem na dolgo opisal zakaj sem prišel do tega sklepa. Če se ti zdi potrebno lahko pa naprej debetariva zakaj sem prišel do takšnega sklepa.
Lahko ti mirno komentiram in "dibilno razmišlanje" in "enoumje". Nista bili baš naključno izbrani besedi.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
cene, nagrajuje, siol, znižuje, zvestobo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:30.