Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Mediji

Mediji časopisi, oddaje, serije, televizija, radio ...

Orodja za teme
Staro 18.05.2007, 10:36
manjana Uporabnik manjana ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2007
Sporočila: 20
Privzeto Re: Big Brother (no. 3)

Citat:
Objavil-a roxa Prikaži sporočila
Tjaša je hulja to itak...

torej so rahlo defektni, mislm kok je ta Tina ena patetična bejba...edino, kar drži o njenjih obljubah in opisih sebe je da si je všeč...očitno si je celo preveč všeč...evo, po pravici ne vem, če bi zdržala 10 minut v njeni družbi, verjetno bi jo na gobec
haha...dito
Staro 18.05.2007, 10:50
Gaston Uporabnik Gaston ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Gaston
Član od: Oct 2006
Sporočila: 236

Citat:
Objavil-a TuNina Prikaži sporočila
Tina: "Jaz, Tjaša, ti in Andrej da smo v finalu. To bi mi blo idealno. Veš, kako bi ga to uživali!"

Kdo je za stavo?

Če slučajno res pride do takega finala, stavim jurja EUR, da bo Tinkara našla nekoga, najverjetneje Andreja, ki ji bo šel na ku*ac in ga bo na veliko opravljala s Tjašo.

Nekako v stilu: "Prej smo se imeli luštno, ko se je Andrej lahko skril med ostale. Zdaj pa je prišlo na dan, kakšen psiho je."

Anybody?

Ave!

Vstavi po želji!
Staro 18.05.2007, 11:00
prelude Uporabnik prelude ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 297

Citat:
Tina: "Jaz, Tjaša, ti in Andrej da smo v finalu. To bi mi blo idealno. Veš, kako bi ga to uživali!"

omg, nočna mora
JA ja pol pa prav stane moji bojo vsi iz dol pršli .
In tina prav ja tut moji pol bomo pa plesal kolo,prav hopa cupa hopa cupa hopa cupa
Staro 18.05.2007, 11:20
iri Uporabnik iri ni prijavljen
Moderator
Prikazne slike uporabnika/ce iri
Član od: Mar 2004
Naslov: barrel of a gun
Sporočila: 14.338

Citat:
jaz postanem čisto razposajena, ko pomislim na jutrišnjo izselitev.
Jst tudi priznam, celo en glas sem spustila zanjo Prvi (in mogoče tudi edini)
Staro 18.05.2007, 11:20
Žvauca Uporabnik Žvauca ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Žvauca
Član od: Oct 2006
Sporočila: 243

Citat:
Objavil-a Gaston Prikaži sporočila
Kdo je za stavo?

Če slučajno res pride do takega finala, stavim jurja EUR, da bo Tinkara našla nekoga, najverjetneje Andreja, ki ji bo šel na ku*ac in ga bo na veliko opravljala s Tjašo.

Nekako v stilu: "Prej smo se imeli luštno, ko se je Andrej lahko skril med ostale. Zdaj pa je prišlo na dan, kakšen psiho je."

Anybody?

Ave!
Ne morem staviti proti.
Prvič zato, ker upam, da kaj takega po soboti sploh ne bo potrebno.
Drugič zato, ker se strinjam s teboj.

So pa zanimivi tile Tinini zagovornki. Eni vpijejo, da je Alisa pokvarila nalogo, ker kar naprej sili v stanovalce, ko pa je očitno, da se ne želijo pogovarjati z njo in potem bruhajo sarkastične pripombe. Drugi pravijo, da je Alisa nedružabna. Pa razumi, človek, če moreš! Nič ni prav.

Pravzaprav s Tino vred delijo isto stališče: Alisa sploh ni imela pravice priti v hišo. Če je že prišla, naj bi bila čim bolj ponižna in neopazna (kuha, pere, lika in pospravlja lahko, ampak čim bolj neopazno) in naj počaka, da jo bodo vrgli ven, saj nima pravice do finala.

In seveda, je čisto normalno, da jo Tina ob prihodu objame in poljubi (kar je reva smatrala za dobrodošlico) in jo vpraša, če ima cigarete in normalno, da se Tina sploh ne bo več ukvarjala z njo, ko pa ni prinesla cigaret.

Mislim, Tina se vendar tako lepo oblači, da vsi v Kopru vedo, da je dama. In vsi vedo tudi to, da se ne more kar vsak družiti z njo (iz BB v živo - menda je zadnjič nekaj takega Tina sama razlagala).

Še dodatek k jutranji štoriji o krompirju s fižolom, ko je Tjaša naskočila Aliso, da bi morala vprašati, če lahko skuha in so ji pritrdili tudi drugi svetohlinci. Prvič je to banalno zato, ker se je Alisa od vseh najmanj zredila in jo gledajo grdo tudi zaradi tega in rečeno ji je bilo, naj čim več je. Kaj pa naj je? Zrak, mogoče? Od tega se ne bo zredila. Drugič je trapasto zato, ker je kuhala za sotekmovalce, da bodo lahko nekaj toplega pojedli, kobodo prišli premraženi z gugalnice. Tretjič je to do konca podlo, ker jedli sta potem tudi Tjaša in Tina. Tina je celo izjavila, da zelo paše. In četrtič - krompir je začel kazati resne znake, da bo zgnil.

Tjaša že močno parira Tini po zoprnosti. Pa tako slabotna je, menda, ker nič ne je. Očitno pomanjkanje hrane ne škoduje njeni zlobi. Sploh bi jo pa kar skloftala - so brali znamenito BB-jevo pismo, Tjaša pa si neprizadeto stiska mozlje na dekolteju. Saj razumem, da mora nekaj početi, odkar ji je zmanjkalo obrvi, da bi jih pulila. Ampak a mora res brskati po oprsju ravno, ko so vsi zbrani v dnevni sobi? Pa tako kulturno mamo ima!
Staro 18.05.2007, 11:24
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950

... sledi nadaljevanje

Tu mai nei nga toa e!!!

Značke
big, brother

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Filipino - Slovenian Big Brother Exchange - THE OFFICIAL TOPIC Neuromancer Mediji 1510 29.07.2007 10:42
Big Brother (no.2) iri Mediji 1588 07.05.2007 00:14
Big brother CRNO BELI Svet 5 08.10.2006 22:07

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:34.