Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Mediji

Mediji časopisi, oddaje, serije, televizija, radio ...

Orodja za teme
Staro 07.05.2007, 14:52
Knez Uporabnik Knez ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2005
Naslov: ------
Sporočila: 4.026
Privzeto Re: Big Brother (no. 3)

Citat:
Objavil-a Izbrisan Prikaži sporočila
Kako bo pa tebi ta teden uspelo dat Alena ven pa res ne vem? Hvala Bogu Alen ni nominiran, je pa edini, ki me nasmeji v tisti hiši. Tudi ne vidim kakšne naveze med Alenom in Tino, medtem ko vidim pa zelo veliko med Tino, Stanetom in Tjašo. Sploh je Tjaša velik fenomen (tudi dobesedno, ampak...). Moja edina razlaga je, da je Tjaša nedotakljiva zaradi mame Suzane. Čeprav je res tudi to, da take neopazne like pustijo načeloma kar pri miru. Ampak po drugi strani (še posebej sedaj ko so trije novi notri) se bo spet pokazalo, kako so rezerve "osovražene" ali obsojene na hitri "odstrel". Fascinira me namreč to, da so praktično čisto vsi stanovalci spregeldali ali pozabili na dejstvo, da je Tjaša tudi rezerva. Taktika trojice TST je pa povsem očitna in me preseneča, da zgleda kot, da se niso nič med seboj domenili.
Alen je kazensko nominiran,ker je drugim razlagal, kaj so ga spraševali v spovednici.
Staro 07.05.2007, 15:05
Izbrisan Uporabnik Izbrisan ni prijavljen
Banned
Član od: Nov 2006
Sporočila: 175

Se opravičujem, ampak po eni strani seveda nimam kartice, po drugi strani ma pa na BB strani vse slikce tekmovalcev tako premakne, da jih sploh ne vidim. Če je to res, potem je BB spet povsem dvoličen. Mislim vsakodnevno kršijo pravila, pa se nobenemu nič ne naredi. Ne vem no, glasujte za tistega kot se vam zdi, jaz itak ne bom, gledam pa BB-ja samo še zaradi Alena in novih.
Staro 07.05.2007, 15:35
TuNina Uporabnik TuNina ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce TuNina
Član od: Apr 2003
Sporočila: 17.953

zdaj igrajo nogomet z zavezanimi očmi. kr nekaj, itak noben ne ve, kje je žoga.

Staro 07.05.2007, 15:37
TuNina Uporabnik TuNina ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce TuNina
Član od: Apr 2003
Sporočila: 17.953

alen ne najde žoge v golu

Staro 07.05.2007, 16:20
ka3na Uporabnik ka3na ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Naslov: celje
Sporočila: 47

Citat:
Objavil-a PoisonIvy Prikaži sporočila
ne vem če ne bi blo 2.000 EUR premal za motivacijo tegale krdela

hej hej! oprosti ne gledam vsak dan tega BB oziroma gledam ga ponavadi sam enkrat na teden pa še to ne...zato tud ne vem kaj približno se dogaja v hiši, kar sem zvedla sem zvedla le na tem forumu
no kar se tiče kar sem napislala prejšnjič... glej kok tedenskih nalog so naredili uspešno? Nobene? torej notri so že 7 tednov, če se ne motim... in če bi jim odvzel npr.2000 Eurov za vsako neuspešno nalogo torej 7 x 2 = 14, bi bila sedaj glavna nagrada za 14 000 eurov manjša in tako naprej... no sej lahko bi jim odvzel tud več denarja ne samo 2000... mogoč bi pol le se enmal bolj potrudli pa bli motivirani, sej u bistvu tam notr so sam zarad denarja, nič druzga...

aja... pa hvala bogu da je šla ta otroška Jasmina končno ven, mi je šla ful na živče s tistim njenim brezveznim vreščanjem pa opravljanjem...
Staro 07.05.2007, 17:26
iri Uporabnik iri ni prijavljen
Moderator
Prikazne slike uporabnika/ce iri
Član od: Mar 2004
Naslov: barrel of a gun
Sporočila: 14.338

Citat:
Objavil-a prelude Prikaži sporočila
Sam po drugih eni serjejo ,naj se zanimajo zase.Najbolj mi gre na ***** Tjaša,Tina in tudi Alen,ki upam da leti.Za rezliko od Miheta ki ne opravlja druge to je tudi ključ uspeha na BB.
Miha ima preveč dela z govorjenjem o svojem slončku, puranu in ne vem še čem, nima cajta drugih opravljat

Citat:
Objavil-a Izbrisan Prikaži sporočila
Fascinira me namreč to, da so praktično čisto vsi stanovalci spregeldali ali pozabili na dejstvo, da je Tjaša tudi rezerva. Taktika trojice TST je pa povsem očitna in me preseneča, da zgleda kot, da se niso nič med seboj domenili.
Res je zanimivo, kako že Sonja in Pero npr. nikoli nista prilezla prek tega, da sta rezervi, pri Tjaši so pa očitno vsi kar hitro pozabili na to ... Se je pač bolje vklopila v čudovito skupinico in njen ciklus svaljkanja po kavču, opravljanja in jamranja zaradi cigaret in hrane
Staro 07.05.2007, 17:37
tolstoyed Uporabnik tolstoyed ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2005
Sporočila: 1.476

ne vem zakaj mihatu nihče v obraz ne pove nej neha s tem tečnarit ker gre vsem na živce..rajši ga opravljajo in potem res izpade da se kar naprej le o tem govori. potem še bb nima česa drugega pokazat pa potem na repeat te njegovo posnetke iz wcja vrti..jav
Staro 07.05.2007, 17:55
ponga Uporabnik ponga ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce ponga
Član od: Oct 2004
Sporočila: 2.970

Citat:
Objavil-a iri Prikaži sporočila
Tina o sebi: „jaz sem taka kot v domačem okolju, se dam na vodilno mesto za dobro skupine, ne le svoje, tako da pustim vsem prostor vsem, da izrazijo svoje mnenje!“

Ojoj, tole pa je izjava dneva!
Tina pušča prostor ostalim, da izražajo svoje mnenje?????? Nisem je še opazila v taki vlogi. Vedno kriči na druge, da nimajo prav in skuša vsem vsiliti svoje mnenje. Ker njeno mnenje je itak vedno tisto ta pravo - princeske so nezmotljive.
Staro 07.05.2007, 17:58
solsikke Uporabnik solsikke ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce solsikke
Član od: Nov 2003
Sporočila: 16.452

OK, da še jst dodam en prispevek.
V bistvu rezultate današnje šole, ko so se učili geografije.

Srčno upam, da ni res, pa tudi, če ni, je vsaj smešno
---------------------------------------------------------
Tjaša sprašuje Tino o glavnih mestih.
Tjaša:"Glavno mesto Grčije?"
Tina:"Kreta!"
Tina:"Atena!"
Tina...

Tina: "Sem bila v Bosni in mi je ful ostalo v spominu, ker se vsi tako dobro oblačijo"

Glavno mesto Bosne je po Tinino seveda Banja Luka.

Haltinki .... Halsinki ... Helskinki. Seveda, Tina.

Tjaša:"Glavno mesto JAR-a?"
Tina:"Panama!"

Urugvaj pa je po Tinino v Južni Afriki.

In Zagreb v Srbiji.

Staro 07.05.2007, 17:59
solsikke Uporabnik solsikke ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce solsikke
Član od: Nov 2003
Sporočila: 16.452

Aja, če je pa res, je pa hudo tragično, saj naj bi punca baje hodila na turistično ali kako že?
In seveda jasen pokazatelj, kako lahko tutke, prijetne na oko, preživijo 20 let brez kakršengakoli odnovnega znanja.

Značke
big, brother

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Filipino - Slovenian Big Brother Exchange - THE OFFICIAL TOPIC Neuromancer Mediji 1510 29.07.2007 09:42
Big Brother (no.2) iri Mediji 1588 06.05.2007 23:14
Big brother CRNO BELI Svet 5 08.10.2006 21:07

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:30.