Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 18.06.2010, 21:30
palceksmuk Uporabnik palceksmuk ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce palceksmuk
Član od: May 2008
Naslov: Maribor
Sporočila: 477
Privzeto Re: Zatemnjevanje kanalov v času SP v nogometu na SiOL TV

Citat:
Objavil-a rambo013 Prikaži sporočila
To ne zahteva HRT, to zahteva slo tv prek sazasa. To je čisto normalno in s tem se je treba sprijaznit.
Koliko jaz razumem je SIOL napisal tole: Do zdaj smo zahtevek za zatemnjevanje dobili le od BBC za SiOL iO ter HRT za kanal HRT 2 na SiOL TV!!
Kdo zdaj ?
Odgovorite s citatom
Staro 18.06.2010, 21:42
Kus Uporabnik Kus ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Mar 2010
Sporočila: 169

LOL, glej. Program povezan z nogometom je na HRT-ju VRHUNSKI, napram našemu. Ja? Ja. Gledanost tega programa v sloveniji bi bila enormna, ker smo mi, kar se nogometa tiče, obični papki za hrvate, da ne govorim za srbe. In še vsakega, ki lovi HRT2 prek DVB-t gleda fuzbal tam in ne na slo2... Zakaj bi torej HRT zahteval zatemnitev? Da bi pljunil v lastno skledo? NOT. Zatemnitve zahteva javni zavod RTV Slovenija, ker drugače ne bi noben gledal tega skropucala od tega našega kao nogometnega studia. Enako je z F1 na popu...
Odgovorite s citatom
Staro 18.06.2010, 21:53
palceksmuk Uporabnik palceksmuk ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce palceksmuk
Član od: May 2008
Naslov: Maribor
Sporočila: 477

Citat:
Objavil-a Kus Prikaži sporočila
LOL, glej. Program povezan z nogometom je na HRT-ju VRHUNSKI, napram našemu. Ja? Ja. Gledanost tega programa v sloveniji bi bila enormna, ker smo mi, kar se nogometa tiče, obični papki za hrvate, da ne govorim za srbe. In še vsakega, ki lovi HRT2 prek DVB-t gleda fuzbal tam in ne na slo2... Zakaj bi torej HRT zahteval zatemnitev? Da bi pljunil v lastno skledo? NOT. Zatemnitve zahteva javni zavod RTV Slovenija, ker drugače ne bi noben gledal tega skropucala od tega našega kao nogometnega studia. Enako je z F1 na popu...
Meni je vse to kristalno jasno,samo ne razumem pa tega ,da lahko SIOL v odgovorih Laže in zavaja brez kakršnih posledic.
Odgovorite s citatom
Staro 19.06.2010, 05:16
janez1981 Uporabnik janez1981 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2009
Sporočila: 55

koliko js vem na bbc ni sploh nogometa
Odgovorite s citatom
Staro 19.06.2010, 08:49
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.683

Ma enkrat si zapomnite, Siol tukaj nosi najmanjši del krivde, posluša jih pa največ. Imamo institucijo za avtorske pravice, tisti so pomoje največji krivec za tole zatemnevanje. Slo pa Pop pa ne vem kdo drug še pa izrabijo pravico, katere jim ne moremo očitat.
Tudi jaz precej dvomim v tole, da bi HRT zahteval zatemnitev. Mogoče jo res, saj nima od nas nobenega dobička, če gledamo njihov program, ampak tako ali tako vedo, da obstaja dvb-t, kjer jih lahko čisto v miru gledamo.
Staro 22.06.2010, 16:24
Rimla Uporabnik Rimla ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2010
Sporočila: 4

LP
Želim imeti izbiro!
Če gledam smučanje - gledam na tv SLO2 in ne na HRT2, ker se mi zdijo naši komentatorji boljši - glede na ta šport.
Če gledam nogomet - RAD BI (pa ne morem zaradi Vas, ali ne vem koga že) GLEDAL na HRT2, ker so tam boljši komentatorji za nog. tekme, boljši studio itd.
Rad bi, da mi pojasnite - kdo je zahteval zatemnitev, jasno mi je da ste dobili zahtevek od SAZASa, pa vendar kdo je tista oseba ki je odgovorna (predvidevam) na rtvSLO ki je podpisana pod vsemi zahtevki. Isto velja za Formulo 1.
Alpski športi / Smučarski skoki ---> TVSLO,
Nogomet / Formula 1 ---> HRT2.
Mislim, da nisem edini, verjetno se večina strinja z mano...

LP
Odgovorite s citatom
Staro 22.06.2010, 16:43
ViolaMB Uporabnik ViolaMB ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2008
Sporočila: 349

Citat:
Objavil-a Rimla Prikaži sporočila
LP
Želim imeti izbiro!
Če gledam smučanje - gledam na tv SLO2 in ne na HRT2, ker se mi zdijo naši komentatorji boljši - glede na ta šport.
Če gledam nogomet - RAD BI (pa ne morem zaradi Vas, ali ne vem koga že) GLEDAL na HRT2, ker so tam boljši komentatorji za nog. tekme, boljši studio itd.
Rad bi, da mi pojasnite - kdo je zahteval zatemnitev, jasno mi je da ste dobili zahtevek od SAZASa, pa vendar kdo je tista oseba ki je odgovorna (predvidevam) na rtvSLO ki je podpisana pod vsemi zahtevki. Isto velja za Formulo 1.

LP
Isto js. Popolnoma isto!
Odgovorite s citatom
Staro 22.06.2010, 17:28
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.016

Citat:
Objavil-a Kus Prikaži sporočila
Enormna ja. Ker vsi razumemo srbohrvaško a?
Odgovorite s citatom
Staro 22.06.2010, 20:16
Kus Uporabnik Kus ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Mar 2010
Sporočila: 169

Večina razume ja. Tisti, ki pa ne razumejo, bi pa še vedno lahko gledali na SLO2.
Odgovorite s citatom
Staro 22.06.2010, 21:52
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Citat:
Objavil-a Rimla Prikaži sporočila
LP
Želim imeti izbiro!

LP
Ja kje si pa to floskulo "Želim izbiro" našel? V kakšni poučni brošuri.
Lupček zlati, živiš v kapitalizmu, čez par dni, mnogo let nazaj smo imeli izbiro in vam to izbrali. Plačaj več in boš imel izbiro, to je edina možnost, vse ostalo je sranje u gusto granje.
Kaj boš imel od tega, da boš vedel ime človeka, ki je podpisal zahtevek? Boš bolje videl nogomet?

Želim izbiro

PS: še dobro, da nisi napisal "Hočem izbiro".

Značke
času, kanalov, nogometu, siol, zatemnjevanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Menjava vrstnega reda kanalov pri SiOL TV plus Forenzik SiOL TV 4 04.05.2007 23:19
SiOL TV Plus Lipa SiOL TV 1 28.04.2007 17:59
SIOL TV povezava TV in VCR deepsplash SiOL TV 0 26.11.2006 00:22

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 21:26.