Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 06.09.2014, 13:10
rawE Uporabnik rawE ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2007
Sporočila: 22
Privzeto Re: Mobilni širokopasovni internet za hišo - nov paket TS

Prilagam eno, vsaj po mojem menju, odlično idejo za nov način dostopa in zvišanje hitrosti naročnikom na bakru - združena povezava DSL in LTE. V nemčiji že komercijalno, prilagam link: http://www.telecompaper.com/news/deu...outer--1035238
Odgovorite s citatom
Staro 06.09.2014, 14:18
l0jzi17 Uporabnik l0jzi17 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2006
Sporočila: 109

Citat:
Objavil-a rawE Prikaži sporočila
Prilagam eno, vsaj po mojem menju, odlično idejo za nov način dostopa in zvišanje hitrosti naročnikom na bakru - združena povezava DSL in LTE. V nemčiji že komercijalno, prilagam link: http://www.telecompaper.com/news/deu...outer--1035238
Hvala za informacijo, ampak pri nas še bo to testiralo 5 let ali več ali pa bo na voljo v glavnih večjih mestih.
Odgovorite s citatom
Staro 06.09.2014, 15:27
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.780

Citat:
Objavil-a Deflektor Prikaži sporočila
Dragi Telekom, kaj naj rečem. Tokrat ste me končno res pozitivno presenetili.

Obstaja lokacija na Zgornji Kapli kjer v enem vogalu hiše lovi mobitelov 3G signal iz 22 km oddaljenega oddajnika nad Dravogradom(ker vaš oddajnik na Zgornji Kapli nima nič drugega kot 2G) in na tej lokaciji se že dolgo trudim uloviti kakšen soliden WiFi. No sedaj to ne bo več potrebno, saj ste ponudili odličen paket. Predlagam, da čimprej pokrijete razpršeno podeželje z LTE800, saj bi lahko s tem pridobili kar nekaj novih naročnikov, nato pa začnite razmišljati o IPTV over LTE pa imamo vse.
Super slišati tako dobro novico. 800 M herčni spekter je za neurbana področja res odlična rešitev, v smislu prenosa podatko, zaščite podatkov ter razdalje. Storitev IPTV prek mobilnega omrežja že omogočamo, prenos podatkov v Telekomovem mobilnem omrežju je brezplačen, vendar pa mora imeti uporabnik naročeno storitev SiOL TV - zaenkrat.

Lp Jernej
Staro 06.09.2014, 15:55
Deflektor Uporabnik Deflektor ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jun 2007
Sporočila: 580

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Super slišati tako dobro novico. 800 M herčni spekter je za neurbana področja res odlična rešitev, v smislu prenosa podatko, zaščite podatkov ter razdalje. Storitev IPTV prek mobilnega omrežja že omogočamo, prenos podatkov v Telekomovem mobilnem omrežju je brezplačen, vendar pa mora imeti uporabnik naročeno storitev SiOL TV - zaenkrat.

Lp Jernej
A je v tem kontekstu mišljen Siol Tvin ali ponujate kaj, za kar še ne vem (IPTV preko mobilnega omrežja). Sam sem imel bolj v mislih varianto, kjer lahko uporabnik prikopi TV komunikator na modem, ki je povezan v 3G omrežje in gleda program na tv sprejemniku.

Torej je prenos podatkov v Tvinu čez 3G in 4G še naprej brezplačen?

Mimogrede, oddajnik na Zg. Kapli bi lahko počasi posodobili na vsaj 3G ali kar 4G če se že enkrat posodablja
Odgovorite s citatom
Staro 06.09.2014, 15:58
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.296

Citat:
A je v tem kontekstu mišljen Siol Tvin ali ponujate kaj, za kar še ne vem (IPTV preko mobilnega omrežja). Sam sem imel bolj v mislih varianto, kjer lahko uporabnik prikopi TV komunikator na modem, ki je povezan v 3G omrežje in gleda program na tv sprejemniku.

Mimogrede, oddajnik na Zg. Kapli bi lahko počasi posodobili na vsaj 3G ali kar 4G če se že enkrat posodablja
kaj res eni ne znate malo po spletni strani pobrskat bi našel hitro podatek da je akcija podalšana do 31.1.2015

vir: http://www.telekom.si/zasebni-uporab...va/tvin/o-tvin
Staro 06.09.2014, 17:22
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.074

Citat:

Po moje so se malo nerodno izrazili in pomeni to tvin... To da bi priklopil kar box na 3g/4g modem pa verjetno še ne bo tako hitro.

Tu je potem vprašanje konstantnosti prenosa podatkov, zmogljivosti baznih postaj.....

Tvin je čisto druga zgodba.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 06.09.2014, 17:49
Sawyer Uporabnik Sawyer ni prijavljen
Mojster
Član od: Feb 2006
Sporočila: 2.094

pa ta brezplačni prenos velja tudi za predplačniške kartice? To sem 2 meseca nazaj ze spraseval brez odgovora ko sem mel te 30dni internet opcije ali kaj so ze.
Odgovorite s citatom
Staro 06.09.2014, 18:09
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.074

Skoraj zagotovo za mobilni predplačniški internet ta brezplačnost podatkov za tvin drži.
Lp
Odgovorite s citatom
Staro 06.09.2014, 18:22
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.780

Citat:

Govoril sem v kontekstu SiOL TViN. IPTV prek modema ter stb - ja, ki je povezan v mobilno omrežje, pa zaenkrat še ne ponujamo.

Lp Jernej
Staro 06.09.2014, 19:20
Deflektor Uporabnik Deflektor ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jun 2007
Sporočila: 580

Citat:
Objavil-a Rusy Prikaži sporočila
kaj res eni ne znate malo po spletni strani pobrskat bi našel hitro podatek da je akcija podalšana do 31.1.2015

vir: http://www.telekom.si/zasebni-uporab...va/tvin/o-tvin
Ne, včasih brskamo iz telefona in ne preverjamo ravno vsaki dan ali je akcija podaljšana. Nazadnje, ko sem gledal pred par dnevi je bila še zmeraj do 31.8, pa je takrat 31.8 že minil.

Ali pa smo morda res opravilno nesposobni...kdo bi vedel.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
hišo, internet, mobilni, nov, paket, Širokopasovni

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Paket Gluhi alex1 Mobilna telefonija 1 12.10.2014 11:24
Mobilni internet Mobitel Butalec Mobilna telefonija 1 10.01.2014 11:34
Mobilni internet na Sony Xperia S in tablični računalnik Tracer Ovo Lite GP genius66 Računalništvo in internet 1 08.09.2013 18:46
Mobilni internet siko77 Mobilna telefonija 2 06.06.2012 12:06
Internet in vas KokošEmilija Tehnična pomoč 6 22.11.2011 17:58

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:40.