Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 27.12.2007, 18:27
loveR Uporabnik loveR ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2007
Sporočila: 16
Privzeto 2 kanala TV - Razlicni verziji?

Pozdravljeni!

Sem vas uporabnik SiOL TV, ter sem pred kratkim narocil 2 kanala, ker ste naredili dolocene posodobitve na moji lokaciji. In me zanima sledece:

1.) Imam 2 Aminota, enga v zakupu in enga kuljenega na Telekomu v Mariboru. Vse dela lepo in prav, ampak na Aminotu v zakupu imam drugacen vmesnik in design kot na kupljenem. Za razliko od kupljenega, imam na vasem moznosti kot so: Rdeci gumb pokaze spored, lahko igram igre itd., na kupljenem pa to ni omogoceno!

2.) Na kupljenem Aminotu imam problem, da priblizno 5min lahko preskakujem med programi, potem pa slika sicer ostane in lahko spremljam kanal na katerem sem ostal, vendar ne morem vec izbirati drugih programov, menuja, ... To lahko popravim edino tako, da stisnem tipko Home, tako da potem nekaj na novo nalozi, in spet dela vse normalno.

Prosim ce mi lahko svetujete kako lahko odpravim prvo in drugo tezavo. Hvala.

P.S.:
Oba Aminota sta povsem enaka. Uporabljam pa paket Trio in nimam narocene SiOL TV Plus.
Odgovorite s citatom
Staro 27.12.2007, 20:05
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861
Privzeto Re: 2 kanala TV - Razlicni verziji?

Citat:
Objavil-a loveR Prikaži sporočila
Pozdravljeni!

Sem vas uporabnik SiOL TV, ter sem pred kratkim narocil 2 kanala, ker ste naredili dolocene posodobitve na moji lokaciji. In me zanima sledece:

1.) Imam 2 Aminota, enga v zakupu in enga kuljenega na Telekomu v Mariboru. Vse dela lepo in prav, ampak na Aminotu v zakupu imam drugacen vmesnik in design kot na kupljenem. Za razliko od kupljenega, imam na vasem moznosti kot so: Rdeci gumb pokaze spored, lahko igram igre itd., na kupljenem pa to ni omogoceno!

2.) Na kupljenem Aminotu imam problem, da priblizno 5min lahko preskakujem med programi, potem pa slika sicer ostane in lahko spremljam kanal na katerem sem ostal, vendar ne morem vec izbirati drugih programov, menuja, ... To lahko popravim edino tako, da stisnem tipko Home, tako da potem nekaj na novo nalozi, in spet dela vse normalno.

Prosim ce mi lahko svetujete kako lahko odpravim prvo in drugo tezavo. Hvala.

P.S.:
Oba Aminota sta povsem enaka. Uporabljam pa paket Trio in nimam narocene SiOL TV Plus.
na PM mi sporoči mac naslov od drugega amina, s katerim imaš težave (začne se na 000202....)

lp,
storz
Odgovorite s citatom
Staro 28.12.2007, 00:55
loveR Uporabnik loveR ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2007
Sporočila: 16
Privzeto Re: 2 kanala TV - Razlicni verziji?

Evo imate privatno sporocilo z serijsko kodo tega Amina.

Lep pozdrav,
loveR
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kanala, razlicni, verziji

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Siol (razlicni) paketi - razlicne cene - stare stranke! Duh O storitvah 41 12.03.2007 16:36

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:50.