Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 11.04.2006, 15:05
romc111 Uporabnik romc111 ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2006
Sporočila: 1
Privzeto Re: prvomajska smuka

Ne vem, al kdo sploh bere kej druge forume, jest sem ponuju Cervinijo u apartmaju za 7 po osebi za 20k, pa se ni noben javu. Navsezadnje bi dal tud zastonj, ker je blo placa res neomejeno. Pol sva se pa z našo iskala po štukih..jejejej... Smuka je bila hujš k huda. Hotel ob smučišču, sneg na 2010m je bil res čisto ob hotelu prov ta stoplen putr, 200m višje pa skijaška nebesa. Da ne govorim na 3800m. Vse dni od 1.4.šajba, razen v sredo je padal sneg cel dan in sicer 45cm novga. Izven smučišča pršič za po****it. Proge odlične, samo na Švicarski strani pod vsemogočnim Materhornom so me pa proge kr mal razočarale. Predvsem polikanost le teh. Res je, kar pravijo nekateri, da jih vzdrževalci pustijo, da jih smučarji zvozijo. Označenost nikakva. Nema tabli sploh. Sam za lokal stojijo 200m prej (da se lahk taprav cajt ustavš) Praktično si prepuščen svoji orentaciji.Tle jim vsa graja, drgač pa naprave v stilu švicarske ure. Točne in nove. Drgač pa me predrag Zermatt ne bo vidu več, je itaq Cervinija dol spodi čist ockay.

Skratka, jest mam snega čez ušesa. Krvavc, Kanin, Vogu, Star vrh, Pohorje, Kobla,Madonna, Cervinija...

Ma nej že enkrat pride poletje, pa da se napijem slane vode. U stilu Baywatcha se pustim rešit kšni...

Pameli seveda...hehehe

Značke
franciji, smučanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:09.