Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 17.10.2012, 11:58
Sirako Uporabnik Sirako ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2009
Sporočila: 9
Privzeto Re: Katere programe pogrešate na Siol tv?

Citat:
Objavil-a ursarobi Prikaži sporočila
Enkrat za spremembo držite obljube in dodajte HBO, in ostale pakete!

Katere obljube? Očitno imamo opravka z zelo pozabljivo firmo.

Kar se mene tiče - če do konca meseca ne bo nobenih pametnih napovedi, potlej bom svoj denar ponudila konkurenci. Res sem že rahlo sita tega, da gledam Teksaškega rangerja na malodane 5-ih kanalih hkrati
Odgovorite s citatom
Staro 17.10.2012, 15:41
stpavel Uporabnik stpavel ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2006
Sporočila: 21

Prepričan sem, da ni težava ponuditi ali ne in še bolj prepričan sem, da se trudijo že leta v shemo vključiti vse naše prošnje (FOX-ove kanale, SyFy, ComedyCentral, AXN, SK3,4,5 itd, iitd).... največji problem je, da jih konkurenca, vsaj glede ponudbe prehiteva na čisto vseh koncih, ki z veseljem podpisuje ekskluzivne pogodbe o predvajanju določenega programa. To samo pomeni, da jih v SIOL-u ne bo, ker ali se ne znajo pogoditi ali pa so prepočasni. Dobrih programov pa zmanjkuje, na žalost. Samo poglejte katere programe smo v zadnjem letu dobili in katere izgubili (pop non stop ne šteje, ker ga imajo vsi), bilanca je negativna.
Odgovorite s citatom
Staro 17.10.2012, 16:34
ursarobi Uporabnik ursarobi ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2011
Sporočila: 887

Citat:
Objavil-a Sirako Prikaži sporočila
Katere obljube? Očitno imamo opravka z zelo pozabljivo firmo.

Kar se mene tiče - če do konca meseca ne bo nobenih pametnih napovedi, potlej bom svoj denar ponudila konkurenci. Res sem že rahlo sita tega, da gledam Teksaškega rangerja na malodane 5-ih kanalih hkrati
Te obljube!

Kabelska televizija

Zakaj spremembe na DVB-C?

Sprememba je odraz potreb in želja uporabnikov po digitalni televiziji, kar narekujejo tudi trendi in s tem povezane prenove in posodobitve kabelskega sistema.

Kaj pridobim s spremembo na DVB-C?

Z možnostjo sprejemanja digitalnih programov pridobite kvalitetnejši slikovni in zvočni signal, možnost prejemanja večjega števila programov v istem frekvenčnem pasu, samostojen izbor podnapisov in zvočnih sledi (če se nahajajo v originalnem signalu), sliko v širokozaslonskem formatu, dostopnost do dnevnega TV-sporeda. Na kabelski bomo v prihodnosti lahko ponudili tudi večjo izbiro programov, dodatne programe, po katerih uporabniki sprašujete, dodatne pakete (HD, HBO, Pink, za odrasle ...) ter dnevni TV-spored, ki ste ga uporabniki sicer vajeni samo na SiOL TV.
Odgovorite s citatom
Staro 17.10.2012, 21:01
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

DVB-C je črni raček, ki ni dodelan. IPTV prek BOX-S je za povprečnega uporabnika trenutno dobra rešitev.
Prednosti DVB-C razen da ni treba iskat ustrezneznega vhoda na TV ni prav nobene. Cena pa je ustrezna ponudbi. A 180 kanalov za nekaj € zagotovo ne bo.
Odgovorite s citatom
Staro 18.10.2012, 05:30
ursarobi Uporabnik ursarobi ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2011
Sporočila: 887

Ne nakladaj, pri Telemachu dobiš za 30 evrov 160 programov, od tega kar nekaj HD plus še HBO so imeli v ceni! Zakaj naj bi bila IPTV boljši? Mogoče v zmazkih in v tem da ne moreš oziroma težko razporediš programe po želji od 1 do.................. . Saj zato pa Telemach prehiteva po celi črti Siol!
SEm bil na Telemachu sicer preko lastovke, pa bi ostal, vendar je internet bil prepočasen, na Siol kabelsko sem šel ker smo dobili optiko in predvsem zaradi hitrejšega interneta, če bi vedel da bo tako osiromašena shema bi še enkrat premisli, tudi Mega paket se lahko skrije proti Telemach razširjenem paketu!
Za ostale funkcije pri IPTV mi dol visi!
Odgovorite s citatom
Staro 18.10.2012, 07:31
luka24 Uporabnik luka24 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2009
Sporočila: 878

Kakšna ekskluziva neki? Zakaj pa ima tudi Elektro Turnšek v svoji shemi potem SYFY?
Odgovorite s citatom
Staro 18.10.2012, 08:39
Novinec

Citat:
Objavil-a rock Prikaži sporočila
Cena pa je ustrezna ponudbi. A 180 kanalov za nekaj € zagotovo ne bo.
Za isto vsoto +/- nekaj € ponuja konkurenca več.

Ne rabim 180 kanalov Rabim nekaj takih, ki bi jih rada gledala. Naj jih naštejem: tv1000, history, fox, 24kitchen, scifi ipd. Tovrstni programi so pri konkurenci že v osnovni shemi.

V čem je torej problem? Morda v tem, da se Telekom še vedno počuti kot monopolist in ne želi razumeti, da konkurenca obstaja in da ima potrpežljivost uporabnikov svoje meje.
Odgovorite s citatom
Staro 18.10.2012, 10:18
primko Uporabnik primko ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2007
Sporočila: 429

Citat:
Telekom še vedno počuti kot monopolist in ne želi razumeti, da konkurenca obstaja in da ima potrpežljivost uporabnikov svoje meje.
Trenutno je konkurenca Telekomu po programski shemi edino Telemach in Total TV (žal sta oba pred Telekomom), T-2 pa je mogoče še na slabšem (odvisno, kaj gledaš).
Ko bo lahko vsak uporabnik v državi izbral bilokaterega operaterja (ne samo Telekom) bo tudi odnos drugačen.
Odgovorite s citatom
Staro 18.10.2012, 14:46
Novinec

Citat:
Objavil-a primko Prikaži sporočila
Ko bo lahko vsak uporabnik v državi izbral bilokaterega operaterja (ne samo Telekom) bo tudi odnos drugačen.
Bodo že poskrbeli, da bomo deležni svobodne izbire ob Sv. Nikoli

Kar se konkurence tiče - če je kabelska tako baje off, potlej lahko mirno sklenem naročnino z Amisem. Lahko pa tudi kombiniram, vzamem recimo internet pri enem ponudniku, tv pa pri drugem.

Sploh se pa več ne mislim vznemirjati. Očitno pri telekomu viasata več ne bodo vklopili in ne dodali foxa, 24kitchen, scifi ipd. Škoda ampak se je treba sprijaznoiti s tem ali pa oditi drugam.
Odgovorite s citatom
Staro 18.10.2012, 15:32
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Citat:
Za isto vsoto +/- nekaj € ponuja konkurenca več.

Ne rabim 180 kanalov Rabim nekaj takih, ki bi jih rada gledala. Naj jih naštejem: tv1000, history, fox, 24kitchen, scifi ipd. Tovrstni programi so pri konkurenci že v osnovni shemi.

V čem je torej problem? Morda v tem, da se Telekom še vedno počuti kot monopolist in ne želi razumeti, da konkurenca obstaja in da ima potrpežljivost uporabnikov svoje meje.
Tle skup pač ne bomo prišli. Vsak ima svoj okus.
Meni manjka točno nič kar se kanalov tiče. Iz standard in mega sheme se gleda skoraj nič.
Glede na to da se gleda večinoma kar je v HD konkurenca na moji lokaciji ponudi točno nič.
HD kanali v časovnem zamiku prek PC pa so tisto kar bi se 95% časa pri nas vrtelo.
Od zgoraj omenjenih pa jih je kot je bilo že nekajkrat omenjeno nekaj še "živih" tako da sem še vedno optimist kot sem že pred časom pisal.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
balkanskih, bundesliga, eurosport, ftv, hbo, katere, klub, nimamo, novatv, nove, novi, pogrešate, prime, progamov, programa, programe, programi, programska, rtl, shema, siol, sport, sportklub, več, zahteva, zakaj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:44.