Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 06.11.2013, 10:01
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.065
Privzeto Re: SiOL TV na računalniku za telebane

Citat:
Objavil-a Rusy Prikaži sporočila
Končno da so začeli ukinajt oz kodirat programe kere nimaste naročene... Če hočeš gledat plači pošteno in glej...

če pa ne moreš pač ne boš gledal.. In podpiram da se vse kodira prek PC in da se gleda samo tisto kar maš v resnici naročeno in plačuješ..
Kaj pa viasati in tv1000....... Kvasiš neumnosti. A sem jaz kriv da so jih umaknili iz programske sheme. In zakaj jih nebi smel gledati na pc .
In po moje še vedno plačujem tudi viasat in tv1000 .......programe.
Nisem nikoli zasledil da se je naročnina zmanjšala ker so umaknili viasate iz programske sheme.Torej jih še vedno plačujem.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 06.11.2013, 10:03
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.245

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Kaj pa viasati in tv1000....... Kvasiš neumnosti. A sem jaz kriv da so jih umaknili iz programske sheme. In zakaj jih nebi smel gledati na pc .
In po moje še vedno plačujem tudi viasat in tv1000 .......programe.
Nisem nikoli zasledil da se je naročnina zmanjšala ker so umaknili viasate iz programske sheme.Torej jih še vedno plačujem.

lp
Če jih ni uradno v shemi naj se čist ukinejo tudi prek PC...Se ve kdo je kriv...Tak da vse ukinit kar ni uradno v shemi pa bo
Staro 06.11.2013, 10:14
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 928

Zares težko razumem nekatere "pravičnike". Popolnoma bi jih razumel, če bi bila varianta ali pustimo stvari kot so ali pa vsem znižamo naročnino za 5%, če se blokira promet preko PC. Sami nimajo ne škode in ne koristi od tega ali je preko PC možen ali ni možen ogled IPTV torej jih lahko poganja le neizmerna zloba in favšija ali pa zelo omejena intelektualna kapaciteta.
Zares se mi smilijo drugi, kateri morajo živeti v njihovi bližini še bolj pa se mi smilijo sami, saj morajo živet s sabo.
Mojster

@Rusy, jaz srčno upam da ti samo malo kuriš folk. Ker če resno misliš kar govoriš te pa res ne razume. Potem kar naj ukinjajo programe,jih brišejo...plačujemo pa isto oziroma še kvečjemu več ?

Pa recimo da se strinjam s tabo,da kdor želi gledati hbo,naj ga naroči. Jaz ga imam naročenega.

A ne strinjam se pa da se zopet vrnem na viasate zakaj ne smem gledati preko pc,če jih je ponudnik iz sheme umaknil,ni pa zaradi tega bila znižana naročnina ?

Pa da ne boš rekel da je te programe nadomestil z drugimi. Kdor pozna viasate dobro ve ,da za te programe praktično menjava ne obstaja.

lp
Odgovorite s citatom
matejdro Uporabnik matejdro ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 335

Citat:
In podpiram da se vse kodira prek PC in da se gleda samo tisto kar maš v resnici naročeno in plačuješ..
Že stotič, Siol kodira tako, da ne moreš gledati tudi tistega, kar plačuješ!
Odgovorite s citatom
Staro 06.11.2013, 10:18
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.245

Glejte jst tega ne podpiram da nekdo ma naročeno uradno Osnovno shemo in plačuje a da prek PC gleda vse programe tudi ki jih nima uradno naročeno...

A vi to podpirate al kako???
Staro 06.11.2013, 10:22
Mojster

Citat:
Glejte jst tega ne podpiram da nekdo ma naročeno uradno Osnovno shemo in plačuje a da prek PC gleda vse programe tudi ki jih nima uradno naročeno...

A vi to podpirate al kako???
Ne . !!

Ampak jaz res ne sodim v to temo ker se borim samo za viasate,in deluje kot da podpiram oglede vseh drugih programov.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 06.11.2013, 10:23
matejdro Uporabnik matejdro ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 335

Ne, ampak ta trenutek ni nobene alternative na voljo. Kodiranje blokira vsem (tudi plačnikov), samo blokirali kot T-2 izgleda ne bodo, kaj drugega preostane?
Odgovorite s citatom
Staro 06.11.2013, 11:59
gorann3 Uporabnik gorann3 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2012
Sporočila: 615

Citat:
Objavil-a telex Prikaži sporočila
Zares težko razumem nekatere "pravičnike". Popolnoma bi jih razumel, če bi bila varianta ali pustimo stvari kot so ali pa vsem znižamo naročnino za 5%, če se blokira promet preko PC. Sami nimajo ne škode in ne koristi od tega ali je preko PC možen ali ni možen ogled IPTV torej jih lahko poganja le neizmerna zloba in favšija ali pa zelo omejena intelektualna kapaciteta.
Zares se mi smilijo drugi, kateri morajo živeti v njihovi bližini še bolj pa se mi smilijo sami, saj morajo živet s sabo.
problem je v telekomu, ki to dopusca, mene pravzaprav niti ne moti tolk, da gledajo in ne placujejo, bi bilo pa fajn, da naredijo program za pc, ki bi imel vsaj par funkcij kot je casovni zamik
Odgovorite s citatom
Staro 06.11.2013, 14:58
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Ne vem no kako je mogoče, da isto stvar vidimo tako različno. Če nam Telekom omogoča da gledamo vse programe na PCju zastonj, potem je to njihova želja in politika (dajte se prosim javit tisti ki tega stavka ne razumete). Mi vsi bi jim morali biti hvaležni za to. Če je nekaj zastonj in se mora izrecno dovoliti in omogočiti, potem to ni kraja. Ta signal nam vsem pošiljajo na lastno željo. In mi vsi imamo naročeno katerokoli shemo na lastno željo. Ko bodo želeli bomo lahko gledali samo tisto kar plačujemo. Ampak neeeeeee... Nobene ugodnosti si ne zaslužimo od njih če smo take budale da se pritožujemo ko nam nekaj dajo. Hvala Telekom... Vsaj od enega...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kako, nedelovanje, preko, prevelikega, programovsioltv, računalnika, računalniku, siol, spremljat, telebana, telebane, večine

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Siol TV na računalniku bluemax SiOL TV 75 05.02.2008 21:18
SIOL TV povezava TV in VCR deepsplash SiOL TV 0 26.11.2006 01:22
SiOL tv na računalniku nehala delovat rocco199 SiOL TV 2 22.09.2006 11:14

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:38.