Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Prikaži rezultate anket: Si želite Eurosport HD v ponudbi SIOL TV?
Da 33 67,35%
Ne 9 18,37%
Odvisno od cene 7 14,29%
Glasovalci: 49. V tej anketi ne moreš sodelovati

Odgovori

Orodja za teme
Staro 17.08.2008, 23:58
robida
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto Re: Nadgradnja Sagem STB

Pepiw1 tvoje pisanje je povsem neobjektivno in nehaj udrihat vse povprek kot kakšen Rambo.Citiram tvojo navedbo: Po nadgradnji:- ne dela teletext.
To sploh ni res,teletext ni nikdar deloval in z nadgradnjo nima popolnoma nič.
Prej se informiraj zakaj je bil tv vmesnik sagem nadgrajen in manjše napake se vedno pojavijo pri nadgradnjah.Sem tudi malo kritiziral,ker je res malo počasen v TV plus, ampak sedaj sem zadovoljen in ne vem zakaj bi šel spet na prejšnjo verzijo.Meni dela na obeh priključkih scart in HDMI.Signal je pač tak kot je in dokler ne bo vse digitalno od kamere v studiju do uporabnika ne bo bogve kaj.
Verjamem da imaš morebitne probleme,ampak tudi to se da rešit.Enostavno zahtevaš da ti pošljejo tehnika ki bo ugotovil kaj je narobe.

Lp
robida
Odgovorite s citatom
Staro 18.08.2008, 09:20
arjad Uporabnik arjad ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 38

Dragi moj Robida. Natolcuješ ti. Imam trio paket in mi TV kocka. Klical in klical sem, in je lepega dne prišel "tehnik" s šraufencigerjem v žepu halje in rentgenskimi očmi. Takoj je videl, da sem "štukal" telefonski kabel s selotejpom, kjer pa se je nabrala vlaga in zato TV kocka. ( kabel je za knauf ploščami in tervolom in ga ni možno videti, prav tako pa ni "štukan s selotejpom"). Ko je odšel, je vlaga čudežno izginila za nekaj dni, nato pa se je s(*)tanje ponovilo. Test D/L mi pokaže 2 kb/s, nato pade na 0.2 kb/s in se počasi pobira do 78 kb/s. Praviš da je normalno, da pride pri posodobitvah do manjših napak - kaj pa leta pred in leta po posodobitvah. Ali si na plačilni listi Telekoma? Zakaj na to temo ne da odgovora kateri od agentov ?
Odgovorite s citatom
Staro 19.08.2008, 00:50
robida
Guest

Citat:
Objavil-a arjad Prikaži sporočila
Dragi moj Robida. Natolcuješ ti. Imam trio paket in mi TV kocka. Klical in klical sem, in je lepega dne prišel "tehnik" s šraufencigerjem v žepu halje in rentgenskimi očmi. Takoj je videl, da sem "štukal" telefonski kabel s selotejpom, kjer pa se je nabrala vlaga in zato TV kocka. ( kabel je za knauf ploščami in tervolom in ga ni možno videti, prav tako pa ni "štukan s selotejpom"). Ko je odšel, je vlaga čudežno izginila za nekaj dni, nato pa se je s(*)tanje ponovilo. Test D/L mi pokaže 2 kb/s, nato pade na 0.2 kb/s in se počasi pobira do 78 kb/s. Praviš da je normalno, da pride pri posodobitvah do manjših napak - kaj pa leta pred in leta po posodobitvah. Ali si na plačilni listi Telekoma? Zakaj na to temo ne da odgovora kateri od agentov ?
Dragi moj arjad ,za vse napake pa res ni kriva nadgradnja.Možno da imaš slabo linijo in nisi edini ki mu kocka,samo to nima prav nobene povezave z nadgradnjo tv vmesnika sagema.Najprej preberi moj post in vse kar je bilo do sedaj napisanega o tej nadgradnji,šele potem modruj in nehaj žalit uporabnike.
V tvojo vednost,ne vem zakaj bi bil na plačilni listi Telekoma,te lahko potolažim,ne nisem.
Odgovorite s citatom
Staro 19.08.2008, 08:50
arjad Uporabnik arjad ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 38

Nobenega žaljenja uporabnikov ni. Opisal sem primer "pomoči" tehnika Telekoma. Če pa že nadgrajuješ in je potem še slabše, ali se to potem imenuje "nadgradnja"?
Odgovorite s citatom
Staro 19.08.2008, 09:18
robida
Guest

Ne vem kaj naj bi bilo še slabše,meni deluje vse tako kot treba,če bi vsi uporabniki imeli težave po tej nadgradnji bi SIOL takoj razveljavil to nadgradnjo.

P.S. Mislim da bi bilo veliko manj hude krvi,če bi to nadgradnjo prepustili uporabnikom in predvsem bi morali obvestit vse uporabnike.Veliko uporabnikov ima samo TV brez interneta in takim bi vsekakor morali poslat obvestilo z navodili za nadgradnjo,seveda če so tiste črte v ozadju moteče,ker nekateri jih sploh ne opazijo.
Tudi povrnitev na prejšnjo verzijo bi morala bit omogočena,če ne direktno pa vsaj preko SIOL servisa.
Vse te nadgradnje na daljavo so malo rizične,predvsem kjer ni stabilne povezave zaradi linije.Navadno se to opravlja lokalno in ne na daljavo,seveda bi moral bit omogočen dostop do sagema in software bi moral bit na razpolago.Ne vem zakaj tako komplicirajo.Vsak satelitski sprejemnik to omogoča in lahko nadgrajuješ kakor ti paše.

Nazadnje uredil robida : 19.08.2008 ob 11:44. Vzrok: dopis+popravek
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
nadgradnja, sagem, stb

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Nadgradnja bogdan Tehnična pomoč 3 14.08.2008 15:02
Sagem - problemi robertts SiOL TV 1 05.01.2008 21:44
Router za SAGEM modemom postal neuporaben gorchi Tehnična pomoč 1 26.10.2007 16:23
Sagem STB in komponentni priklop? Wampek Tehnična pomoč 8 05.01.2007 11:53
Sagem vs. Callisto mikrohard Tehnična pomoč 13 05.09.2006 18:58

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:27.