Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 10.04.2009, 19:56
mattadox Uporabnik mattadox ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2004
Sporočila: 17
Privzeto Naj vas ne "prinesejo okoli" in rabim dalinjca za Aminota

Pozdrav!

Z vami želim deliti zgodbo, ki mi je pred mesecem požrla kar nekaj živcev. Ključne besede so nepremišljenost, naivnost, .....nategancija

Torej. Že od samega začetka obstoja Siol TV sem naročnik te storitve. V najemu imam najstarejšega Aminota, ki je bil v letih najema že parkrat na servisu (udar strele, skurjeni napajalniki, enkrat zamenjan daljinec).

Zaradi ponovnih težav z dalinjcem sem pred dobrim mesecem naročil punci naj ga nese na Telekom, da ga zamenjajo (zadevo sem v preteklosti že enkrat prakticiral BP). Ob obisku ji je delavec dejal, da daljinca nima in naj se vrne čez nekaj dni. To tudi naredi! Domov se ponosno vrne z vrečo polno nove opreme, ker ji je pač uslužbenec Teleoma ponudil novo opremo in ji dal, po njenih besedah "nekaj" za podpisat. V vreči je bil nov komunikator, tisto "za podpisat" pa je bil aneks za dve leti. Ker sem reden bralec tega Siol tv foruma, vem kaj pomeni nova oprema (Siol tv plus, časi preklapljanja, no more "free" repairs) mi je prekurilo varovalko. Opreme v najemu pač ne "zamenjaš" za slabšo rešitev in se povrh vsega še vežeš za xx mesecev. Počil mi je živec v hiši pa je sledila večdnevna tiha maša.

Včeraj sem dobil od Siola obvestilo, da so "nadgradili" nov vmesnik, zato sem se začel pripravljati, da starega Aminota (je še vedno v uporabi) zamenjam. Ker pred odločitvami vedno pregledam tudi aktualne forume, sem to storil tudi danes in tukaj ugotovil, da je upgrade v bistvu downgrade. Tako pravijo.

Torej. Po enem mesecu še vedno uporabljam Aminota, nova oprema pa leži v omari. Daljinec, ki je bil predviden za menjavo je imel problem pri odzivnosti tipk. Po nasvetu kolega sem ga razdrl in razmastil površino vezja in tipkovnice. Zadeva je delovala en mesec BP, sedaj pa so se težave spet pojavile. Zanima me, ali ima kdo na zalogi kakšen nov dalinjec, ga je pripravljen podariti, prodati? Zanima me tudi, ali je zadeva kje v prosti prodaji (lahko tudi prek interneta iz tujine)?

Toliko zaenkrat o moji zgodbi.

LPM;

Nauk:
Naivnost je huda stvar! Če v žerjavico po kostanj pošiljate svoje boljše polovice, jih pred tem poučite o možnih pasteh življenja in Telekoma. No offense lady's!
Staro 10.04.2009, 20:09
roor Uporabnik roor ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2006
Naslov: Prekmurje
Sporočila: 103
Unhappy Re: Naj vas ne "prinesejo okoli" in rabim dalinjca za Aminota

Citat:
Objavil-a mattadox Prikaži sporočila
"nekaj" za podpisat.

za razjokat... In ja, imaš prav.. + je downgrade. In kar je najbolj žalostno - pri plusu so ravnokar naredili posodobitev vmesnika - NADGRADILI SO VIDEOTEKO!!
Za pomanjkljivosti, na katere jih razjokani in razp***ani uporabniki v x postih opozarjamo, pa .
Storitev bi morali preimenovati v "Siol videoteka z možnostjo gledanja TV programov" - kajti TV je to čedalje manj, oz. je nehala biti z ukinitvijo "navadnega" vmesnika.

Pa en lep, razočaran pozdrav,
Robi,

ki vam vseeno želi lepe praznike.
Odgovorite s citatom
Staro 10.04.2009, 22:08
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719
Privzeto Re: Naj vas ne "prinesejo okoli" in rabim dalinjca za Aminota

Mattadox sva na istem, jaz sem obupal in šel po Logitecha. Dela k šus z aminotom.
Staro 11.04.2009, 10:28
mattadox Uporabnik mattadox ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2004
Sporočila: 17

Kateri model si kupil? Harmony 555?

lpm,
Staro 11.04.2009, 10:42
diolen Uporabnik diolen ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce diolen
Član od: Dec 2005
Sporočila: 699

Original daljinec za Amino lahko naročiš na tem naslovu:
Iskratel Electronics d.o.o., Ljubljanska 24a, 4000 Kranj, 04 / 207 21 95 (kliči med 12. in 13. uro)
Sam bi ti priporočal, da vzameš Logitech Harmony 555!
Odgovorite s citatom
Staro 11.04.2009, 11:07
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Citat:
Objavil-a mattadox Prikaži sporočila
Kateri model si kupil? Harmony 555?

lpm,
Ne, mam še 525, samo ni kakšme bistvene razlike, se mi zdi.

Na njemu ždi:
-TV
-Amino
-HTPC
-Zvočniki

Aktivnosti
TV - uporablja TV, Amino
Video - uporablja TV, HTPC, Zvočnike
Muzika - ------------II--------------------
Probno TV preko HTPC - uporabljeno TV, HTPC, Zvočniki, malo se še lovim a mi bo izgleda uspelo.

Značke
aminota, dalinjca, naj, prinesejo okoli, rabim, vas

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:07.