Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 26.05.2009, 12:43
koch83 Uporabnik koch83 ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2009
Sporočila: 1
Question Potrebujem nasvet glede zastarelih storitev, ki jih nevede plačujem

Pozdravljeni.

Pred približno 5 leti smo prešli iz dial-up interneta na adsl.

Pogodbo smo sklenili v eni od siolovih poslovalnic in v kolikor me spomin ne vara, je bilo takrat dogovorjeno, da se ob priklopu adsl-a dial-up avtomatsko izklopi.

Ker so račune plačevali starši sem slučajno po vsem tem času ugotovil, da nam siol že ves ta čas zaračunava dial-up naročnino za storitev, ki ni bila uporabljena že kar nekaj let. Starši so pa tole nevedno plačevali.

Najprej bi rad, da me od tega dial-up-a odklopijo in pravično bi bilo, da vrnejo te nepotrebne stroške.

Na siolu, so rekli naj pošiljam odpoved dial-up-a v Ljubljano, pritožbe nad računi v Koper ...

Zanima me, če je kdo imel podobne izkušnje in mi lahko poda kak nasvet kako se to najbolj učinkovito reši. Občutek imam, da s temi pritožbami ne bom nič dosegel in je to namenoma zastavljeno na način, da stranko izčrpa in zadeva nikoli ne pride do konca.

Hvala za mnenja in nasvete.
Odgovorite s citatom
Staro 26.05.2009, 13:55
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719
Privzeto Re: Potrebujem nasvet glede zastarelih storitev, ki jih nevede plačujem

Citat:
Objavil-a koch83 Prikaži sporočila
Pozdravljeni.

Pred približno 5 leti smo prešli iz dial-up interneta na adsl.

Pogodbo smo sklenili v eni od siolovih poslovalnic in v kolikor me spomin ne vara, je bilo takrat dogovorjeno, da se ob priklopu adsl-a dial-up avtomatsko izklopi.
...
...
Zanima me, če je kdo imel podobne izkušnje in mi lahko poda kak nasvet kako se to najbolj učinkovito reši. Občutek imam, da s temi pritožbami ne bom nič dosegel in je to namenoma zastavljeno na način, da stranko izčrpa in zadeva nikoli ne pride do konca.

Hvala za mnenja in nasvete.
Bolj se mi zdi, da je to šlamparija tistega ki vam je to zatrdil in ni uredil do konca, obenem pa tudi vaša, ker 5!!! let ni nihče pogledal, kaj plačujete, torej tudi servisnih strani ni nihče preveril.
Seveda je pa lepše videti zaroto velikega izkoriščevalca, to pa vsekakor.
Staro 26.05.2009, 16:45
rakovec1 Uporabnik rakovec1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Naslov: ljubljana
Sporočila: 113
Privzeto Re: Potrebujem nasvet glede zastarelih storitev, ki jih nevede plačujem

To je šlamparija stranke! Ob registraciji ADSL priključka se ni označilo, da se želi dial up prekiniti. In to je to....
Odgovorite s citatom
Staro 26.05.2009, 18:07
FBR Uporabnik FBR ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2008
Sporočila: 30

Itak... in najbolš da uporabnik diplomira iz Siolizma preden kar koli pri njih kupi, ne?!?!?

Čista logika je da mu ukinejo dial-up povezavo če ma ADSL ali kar koli takega...

Ne vem zakaj bi mogla ena stara mama preverjat "kvazi servisne strani" zato da bo vidla če jo siolovci spet nategujejo...
Odgovorite s citatom
Staro 26.05.2009, 20:32
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Citat:
Objavil-a FBR Prikaži sporočila
Itak... in najbolš da uporabnik diplomira iz Siolizma preden kar koli pri njih kupi, ne?!?!?

Čista logika je da mu ukinejo dial-up povezavo če ma ADSL ali kar koli takega...

Ne vem zakaj bi mogla ena stara mama preverjat "kvazi servisne strani" zato da bo vidla če jo siolovci spet nategujejo...
Kaj podpisuješ, če ne veš kaj, zlato pravilo trdega kapitalizma.

Če je naročnik storitev interneta stara mama, naj preverja kvazi??? servisne strani, če ne zna, zakaj pa ima internet?! Za sina/vnuka? Naj bo vsaj toliko fer in naj on kdaj pa kdaj pogleda. Seveda, če plačuje mama, boli ga đoko, zdaj bo pa jokal, kakšen zarotniški zmaj je SiOL. Odrasti.

PS: moja mama pri 71. preverja kvazi??? servisne strani.
Staro 01.06.2009, 21:13
dal Uporabnik dal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2002
Sporočila: 990

Mnogi uporabniki še vedno plačujejo stare in počasne pakete.
Odgovorite s citatom
Staro 02.06.2009, 08:34
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.637

Citat:
Objavil-a koch83 Prikaži sporočila
Na siolu, so rekli naj pošiljam odpoved dial-up-a v Ljubljano, pritožbe nad računi v Koper ...

Zanima me, če je kdo imel podobne izkušnje in mi lahko poda kak nasvet kako se to najbolj učinkovito reši.
Dobil si pravi nasvet, kako urediti zadevo.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
glede, jih, nasvet, nevede, plačujem, potrebujem, storitev, zastarelih

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:29.