Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 23.10.2010, 21:18
zack69 Uporabnik zack69 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce zack69
Član od: Apr 2007
Sporočila: 38
Angry SIOL komunikator...

Pozdrav
Jaz pa imam zadnej čase problem z komunikatorjem.... ko gledaš non stop na enem kanalu, potem deluje super...če pa samo pogledaš spored, pa se že začne kockanje, zatikanje...deformiran ton..skratka po cca 5 sec se predvajanje ustavi in zmrzne.... ne pomaga sprehod po programu gor, ne dol...ne deluje nobena tipka na pilotu...skaratka zadevo treba resetirat... ko jo resetiraš ( hard ali pa soft..hard je mišljeno tako, da je potreben vpis up. imena in šifre .. ), se različno časa sinhronizira, ko se pa, pa vrže ven ono obvestilo o 60 sec.... skratka, po 60 sec se ne zgodi nič... potem pustiš cca 2-3 minute na miru, pa pride slika kockasta nazaj in pa deformiran ton.. to še traja nekje 2 minuti, potem pa normalno deluje na tistem programu dalje ... ampak potem je spet problem preklapljat kanale....ker je mogoče da se zadeva ponovi...

sploh ne vem več kaj naj delam.. omenjena napaka pa se pojavlja intenzivno zadnjih 7 dni... saj se je prej tudi, samo si pač malce počakal, pa se je zadeva sinhronizirala in je nekako šlo ....sedaj pa je že živi obup ....

aja komunikator je Sagem, uporebljam pa 2 TV, internet in pa telefon ...

sicer je pri nas prejšnjič zmanjkalo elektriike, in se modem ni hotel nikako sinhronizirat na server... potem sem prijavil napako in popoldan je začelo delat samo od sebe....aja, tehnik pa je prišel celih 5 dni pozneje na teren.... potem ni imel več kaj delat ....

lp
Odgovorite s citatom
Staro 28.10.2010, 08:17
lipan Uporabnik lipan ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce lipan
Član od: Nov 2008
Sporočila: 74
Privzeto Re: SIOL komunikator...

Nekje na forumu sem zasledil programček,kako shranit zaporedje tv kanalov in jih nato pnovno naložit.Zadeve ne najdem,mi lahko kdo pomaga?
Zadeva pride prav ko prehajaš iz enega tv paketa v drugega in nazaj,ti ni potrebno na novo razvrščati programov.
Odgovorite s citatom
Staro 29.10.2010, 00:00
matejdro Uporabnik matejdro ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 335
Privzeto Re: SIOL komunikator...

http://forumi.siol.net/showthread.php?t=36465

Če boš še rabil: išči za besedo "backup".
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
komunikator, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SIOL komunikator markokov Tehnična pomoč 0 10.04.2007 16:59
SIOL komunikator Pavulon SiOL Komunikator 64 01.12.2006 16:01

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:11.