Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 23.08.2007, 07:26
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729
Privzeto Re: 0801000 in zavrnjen klic

Citat:
Objavil-a 080 Rok Prikaži sporočila
Kako bo pa tisti, ki mu internet ne dela, preverjal napake v omrezju?

Poleg tega obstaja na naslovu: http://pomoc.siol.net/ , na desni strani pasica "Delovanje omrežja", kamor se vpisujejo vecji izpadi in napovedi nadgradenj.
To vse drži drži tudi ,da kakor koli je kaj narobe je najlažje poklicat tehnično pomoč pa vprašat kaj je narobe,čeprav ni najboljša takšna reakcija uporabnika.Za izpade ne vem kolk je kdo upravičen kar se tiče reklamacij vendar je sploh smotrno reči zdaj pa ne bom plačal če je bil izpad eno uro men se to ne zdi resno.Mel sem težave s storitvijo pa dokler je še vsaj za silo delalo nisem klicaril pa kar lepe račune plačeval ampak ene reklamacije nismo pisal.Vendar priznam,da se marsikaj z lepo besedo na siolu doseže sam potrplenje morš met.Je pa še res druga trditev kakor je izpad storitev ti ne preostane druzga da kličeš ,ker mal je padlo zaupanje in če takoj začneš stvari rešvat se rešijo sploh če neki dela pa zopet na enkrat ne.Kar se pa tiče ztehnične pomoči na 0801000/1 mel ste ni tako dolgo nazaj odlično ekipo niti ni bilo treba dolg čakat pa si že dobil vezo pomagajo ti pa tolk kolikor ima tisti na drugi strani izkušenj vendar ko vezo dobiš veš da boš rešil problem zadnje čase jih je kar nekaj za pohvalit med njimi tudi ženske ki delajo na tehnični pomoči.
Odgovorite s citatom
Staro 23.08.2007, 08:45
dal Uporabnik dal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2002
Sporočila: 990

Citat:
Objavil-a 080 Rok Prikaži sporočila
Kako bo pa tisti, ki mu internet ne dela, preverjal napake v omrezju?
Poleg tega obstaja na naslovu: http://pomoc.siol.net/ , na desni strani pasica "Delovanje omrežja", kamor se vpisujejo vecji izpadi in napovedi nadgradenj.
Popolni izpadi SiOL-a so redki, tako da do spletnih strani z obvestili se ponavadi še da priti.

Hotel sem povedati to, da so obvestila ponavadi objavljena z veliko zamudo.
Odgovorite s citatom
Staro 23.08.2007, 09:43
billycl Uporabnik billycl ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2006
Sporočila: 17

Meni se pa eno soboto zvečer (v bistvu točno pred dvema mesecema) ni nihče oglasil. Oziroma po cca 25 minutah sem imel občutek, da je nekdo dvignil slušalko in jo nazaj položil (mogoče se pa to naredi avtomatsko?).
Pa mislim, da niso imeli gužve.
Odgovorite s citatom
Staro 23.08.2007, 23:09
sumoborac Uporabnik sumoborac ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce sumoborac
Član od: Aug 2007
Sporočila: 69

Ce je izpad v omrezju, da ne deluje internet, potem ni treba da je izpad po celi sloveniji. dost samo v tvoji regiji, pa ti nc ne pomaga ce je na netu napisano true?

heh, @billycl ... za 2 mesca nazaj je mal bosa ugotavljat kaj se je zgodilo...nacelno ostanes na liniji dokler ti nekdo ne dvigne...

Sumoborac
Staro 20.05.2008, 00:00
jagy Uporabnik jagy ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 45

Mene pa zanima, če kdo nadzoruje delo help deska.
V nedeljo zvečer okrog 21:20 sem klical 0801000, pa sem moral čakati več kot 15 minut na prostega operaterja.
Kasneje sem se spomnil, da je ravno tedaj potekal finale hokejskega SP.
Je možno, da na help desku namerno ne odgovarjajo na klice in gledajo TV, kadar je kaj zanimivega, ali pa je bilo to zgolj slučajno, da sem dobil zvezo točno par sekund po koncu tekme?

Pa še druga pritožba. Ko sem potem vprašal operaterja za pomoč pri kodi za SIOL TV daljinec, ker sem kupil nov LCD TV, mi sploh ni znal pomagati.
Odgovorite s citatom
Staro 20.05.2008, 00:19
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019

jagy če se ne motim so imeli ravno v nedeljo neke težave z delovanjem programa na katerem so predvajali tekmo. in seveda ker je to motilo vse ki so tekmo gledali so klicali na 0801000...posledično se naredi čakalna vrsta. sama dvomim da bi namerno spuščali klice. verjetno obstaja kakšn pravilnik kaj in kako glede tega. šefi pa tudi ne bi bili preveč zadovoljni ko bi si ogledali statistiko, ki jo po vsej verjetnosti vodijo kot to dela veliko podjetij.

če imaš aminota in si želel daljinec usposobiti za upavljanje obeh naprav ne vem zakaj ti niso pomagali...rešitev je enostavna. na telje strani najdeš navodila kako sinhronizirati daljinec.
zakaj te niso znali usmeriti glede tega pa jaz na žalost ne vem.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 20.05.2008, 00:25
jagy Uporabnik jagy ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 45

Aja, nisem vedel, da so bile težave na 2. programu.
Dunja, hvala za povezavo.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
klic, zavrnjen

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
klic iz tujine mhus Mobilna telefonija 5 29.07.2007 23:09
Zakaj gužva na 0801000 ? Blond Tehnična pomoč 6 01.06.2007 14:30
klic v sili pomocdruzini Slovenija 0 17.04.2007 09:54
Video klic UMTS manc SiOL Komunikator 6 11.01.2007 10:44
SMS Zgrešeni klic JohnnyEnglish Mobilna telefonija 26 09.05.2006 21:40

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:13.