Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Računalništvo in internet

Računalništvo in internet internet, hardware, software ...

Orodja za teme
Staro 18.11.2006, 07:45
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861
Privzeto Re: Bitdefender 10

Citat:
Objavil-a krneki66
Sem vceraj probal in licenca je za BitDefender Antivirus Plus v10.
Sem pa vceraj izvedel na SiOLovi pomoci, da naj uporabim BitDefender Internet Security v10, saj ima ta v imenu Internet, ostale pa naj nebi delale na internetu. Me prav zanima po katerem kriteriju tam zaposlujejo zenske? Nobena nima pojma!!!
predvidevam da potem nisi izbral tehnične pomoči
Staro 18.11.2006, 08:00
Death Paladin Uporabnik Death Paladin ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Death Paladin
Član od: Dec 2005
Sporočila: 126

Kaj bi se dalo zrihtat licenco za Internet security (z drugimi besedami, ce bi nam siol ponudil kljuce zanj). Osebno mi je zelo vsec BitDefender antivirus plus v 10, le firewall je malce prevec posplosen, tak da dodatno se uporabljam ZoneAlarm, ki nicesar ne spusti skoz. Se bo dalo kaj naredit na temu ?

LP
Staro 18.11.2006, 15:49
krneki66 Uporabnik krneki66 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 25

Citat:
Objavil-a storz
predvidevam da potem nisi izbral tehnične pomoči
Zal sem.
Staro 18.11.2006, 15:57
Novinec

Citat:
Objavil-a Death Paladin
Kaj bi se dalo zrihtat licenco za Internet security (z drugimi besedami, ce bi nam siol ponudil kljuce zanj). Osebno mi je zelo vsec BitDefender antivirus plus v 10, le firewall je malce prevec posplosen, tak da dodatno se uporabljam ZoneAlarm, ki nicesar ne spusti skoz. Se bo dalo kaj naredit na temu ?

LP
Oj!

Po testih, ki sem jih gledal Bitdefender ni najboljsi protivirusni program. Sam sem ga prvo uro po instalaciji zbrisal, saj mi je nasel v datoteki virus, kjer imam moje linke do najpogostejsih strani. Seveda je bil lazni alarm. Boljse bi bilo ce bi SiOL izbral boljsi protivirusni program Kaspersky ali NOD32. Povsej verejtnosti ga je dobil za malo denarja. Malo denarja malo muzike.
Staro 21.11.2006, 20:15
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Sporočila: 729

Citat:
Objavil-a krneki66
Oj!

Po testih, ki sem jih gledal Bitdefender ni najboljsi protivirusni program. Sam sem ga prvo uro po instalaciji zbrisal, saj mi je nasel v datoteki virus, kjer imam moje linke do najpogostejsih strani. Seveda je bil lazni alarm. Boljse bi bilo ce bi SiOL izbral boljsi protivirusni program Kaspersky ali NOD32. Povsej verejtnosti ga je dobil za malo denarja. Malo denarja malo muzike.
Tale je za lase privlečena kar si povedal kako pa si 100% da ni virus če ti ga je bitdefender odkril je ziher bil ker po vseh merjenjih je trenutno najboljši antivirusni program za njim pa je kar nekaj zraka pol so pa ostali vendar kaspersky kar dost zaostaja poglej malo lestvice potem pa govori.
Staro 21.11.2006, 20:37
Novinec

File ni virus, ker so sami html linki, brez skriptov in podbne navlake. Kje si pa ti gledal lestvice za AV?
Na testu, kjer so testirali z 551.795 virusi je Kaspersky prepoznal 99,45%, Bitdefender pa samo 96,53%. Bitdefender je znan kot program, ki ima veliko laznih detekcij.
Staro 22.11.2006, 19:07
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Sporočila: 729
Žarnica Re: Bitdefender 10

Citat:
Objavil-a krneki66
File ni virus, ker so sami html linki, brez skriptov in podbne navlake. Kje si pa ti gledal lestvice za AV?
Na testu, kjer so testirali z 551.795 virusi je Kaspersky prepoznal 99,45%, Bitdefender pa samo 96,53%. Bitdefender je znan kot program, ki ima veliko laznih detekcij.
Vsak stoji za svojim kaj so lažne detekcije naj ugotavljajo tisti ,ki so zato pristojni lahko pa da imava oba prav.
Staro 22.11.2006, 20:51
brivec Uporabnik brivec ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce brivec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 186

BitDefender je tud mene razočaral.Upočasnil je računalnik in nič našel. Prvič ko sem ga imel na rač. sem ga po 1 mesecu zbrisal,ker mi je čez noč naložil 12.000 majhnih datotek.Rač. se je komaj še odzival.Windowse sem postopoma rešil šele z kaspersky-em.(Res dober ant.vir.prog.)Pozneje sem ga naložil še iz siol-a.Ni tisto kar pričakujem...Premalo zanesljiv.Zato sem si naložil NOD32,ki mi je trenutno najboljši.
Staro 22.11.2006, 21:07
bobi Uporabnik bobi ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce bobi
Član od: Dec 2001
Sporočila: 13.933

Bit defender je kot rešeto, spušča veliko skozi, koliko pa komp obremeni pa ne bi govoril
Pri 9-ki je spam filter deloval solidno, pri 10 sploh ne čutiš da laufa, vse spusti skozi.

Čisto navadni Avast, ki je free verzija je gospod za njega, da o NOD-u sploh ne govorim.

Staro 23.11.2006, 07:20
blaz_u Uporabnik blaz_u ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 33

Citat:
Objavil-a krneki66
Zal sem.

Verjemi, da imamo že tako podrpor za 7.300 različnih stvari, tako da: ko nam bodo iz parametice dostavili BD 10, bomo imeli tudi podporo zanj. Dokler imamo 9ko, boš slišal najbrž vsakič drugačen odgovor.

Značke
2008, bit, bitdefender, defender, zmore

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
BitDefender in varnostno opozorilo ABC Računalništvo in internet 18 14.11.2007 19:53
bitdefender licenca-vprasanje mckeky Tehnična pomoč 20 15.10.2007 21:44

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:26.