Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 06.12.2008, 15:31
howrude1 Uporabnik howrude1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2008
Sporočila: 137
Privzeto Vecni problemi z siolom

evo tolko neverjetnih storij kot sem jih imel z siolom, pa se ena nova
po 2 letih obotavljanja zaradi slabega delovanja ip telefonije (in zatorej dvojnega placevanja narocnine isdn+siol telefonija) sem presel iz skupno razvezanega na polno razvezan dostop. rekel sem si evo sedaj pa res ze 2 meseca (po 2 letih) deluje mislim da v redu (vsaj odhodni klici, za dohodne bom pa se videl)

in sem narocil prenos stevilke, hkrati pa sem si rekel da bom poskusil siol tv in sem narocil prehod iz SRD DUO neomejen vdsl 20/20 na PRD TRIO neomejen (z polnim programskih paketom) na vdsl 20/20...z odjavo isdnja pri telekomu, in prenos stevilke na ip telefonije
hja itak da je spet slo nekaj narobe (IN TO VECKRAT).
1: tv ni zastartala ko sem jo dobil (ceprav mi je telekomovec ki jo je prinesel rekel da bo)...spet pol ure ali ena klicanja da je zacela delati
2: okoli polnoci je ckrnil siol tv
3: in tretja stvar... na 080 1000 so mi rekli (kljub temu da sem zahteval nekoga ki se zelo spozna na taksne zadeve) da je crknil komunikator....vsakemu sem skusal obrazloziti da jaz osebno (pa nisem strokovnjak kot vi) mocno dvomim da je kar ckrnilo..in da se mi zdi brezveze da si moram dellati znova dodatne stroske in priti v mobitelov center za zamenjavo komunikatorja...ampak nisem mogel nobenega prpricat
EDIT: dodal bi se 4 stvar ki ste mi jo skusal "prodat"
4: receno mi je bilo da bi dobil drug komunikator ko bi prisel v center...popoln nateg. v mobitelovemu centru so mi rekli da to ne drzi..da bi mi ga dali v popravilo..potem je bilo sicer dodano da ga
itak ni na zalogi

in tko sem se seveda 7-10 dni kasneje oglasil v mobitelov center...in so stestirali komunikator in rekli da dela (tudi sam sem bil mnenja da je delal in da je to nekaj softwersko nastavljiva stvar ki jo je treba nastaviti v siolovem centru...nekaj kar ne potrebuje menjave).....10 minut kasneje (danes) ko sem sel iz mobitela sem takoj poklical ....jah...potem se je pa malo bolj poslusalo ko sem zastonj nosil preverjat kos opreme..ma naprej ntii ni vec pomembno...sedaj zaenkrat dela (pa bi rekel da bo pomojem nasvetu, ce se ne bi naredilo tko kot sem jaz svetoval - sicer prijaznemu tehkniku - bi cakal na menjavo proteusa)

to me cisto spominja na dogodek izpred hm...2 let ali enega leta in pol..ko so prisle "ven vecje hitrosti"..in ko sem zacetek maja narocil 20/20...folk me je 3-4 meseca prepriceval (080 1000) da ce imam modem sinhroniziran na 20/20 in da ce ce je naroceno 20/20...da je to to..da moram biti nekaj pri meni narobe..od routerja do switcha bla bla, vse sem moral sprobat veckrat....pol je pa septembra mislim da Urban (hvala) na forumu videl mojo javkanje in koncno nekaj naredil da je zacelo delati na polno (softwersko)

ma ne vem, vem da nekateri full obladajo hvala storzu, urbanu..pa se komu z foruma....sam j..ga...vodstvo siola (oz telekoma, da ne omanjam mobitela, ko sem en kos hardwera moral nosti 3krat nazaj..in mi 3 mesece ni deloval umts..jaz pa sem pa drago placeval en mega al maxi paket), nekaj imate narobe narejeno da ima lahko en sam narocnik tolko tezav

vem da tehniki nadrajsajo....sam...nekaj tukaj ni prav...vcasih mi je tezko da se p... na ene zaposlene. sam na siol telefonijo se nisem dosti p.. pa je bila 2 lete "nikakva"...podobno je bilo glede zgoraj omenjenega ko mi dolgo 20/20 ni deloval na maximumu (verjetno bi moral cisto vsak dan tezit..tko pa maj, junij, julij, august..september..da clovek ne more verjet)
tudi moji zahtevi po povracilu kaksnih stroskov ni cisto noben odgovoril (zaradi nedelovanja siol telefonije)

odlopit pa znate ja...tisto pa..da bi se porihtalo da bi vse delovalo kot ej treba pa ne.

18.12.2008
siol tv je mrknil. poklical sem tehnicno pomoc, vmesnik sem zoper priklopil nazaj na port 4. sedaj znova dela siol tv. lepo bi bilo ce bi mi kdo kdaj vsaj napisal zakaj se dolocene zgodijo. je mogoce enkrat kdo narobe skonfiguriral nastavitve za 4 port ? zakaj je sedaj 3 port nehal delovati ?

Nazadnje uredil howrude1 : 18.12.2008 ob 22:04.
Odgovorite s citatom
Staro 07.12.2008, 16:40
miran74 Uporabnik miran74 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2006
Sporočila: 141
Privzeto Re: Vecni problemi z siolom

Ja če kaj ne dela v tekočem mesecu kar naslednji mesec ko pride položnica za tisti mesec ko ni delalo z položnico na mobitelov center in podati reklamacijo tam imajo obrazce ki ti jih izpolnijo.
Potem pa oni preverijo kdaj ni delovalo kolko časa ni kaj delovalo in na podlagi tega ti vrnejo denar oziroma dobiš dobropis, katerega pri naslednji položnici odšteješ oziroma znesek na položnici zmanjšaš za toliko koliko imaš dobropisa
Odgovorite s citatom
Staro 09.12.2008, 07:36
namcu Uporabnik namcu ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2008
Sporočila: 39

Jej, jej.
To pa slovenski jezik! Blagor ubogim na duhu.
Odgovorite s citatom
Staro 09.12.2008, 07:43
namcu Uporabnik namcu ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2008
Sporočila: 39

Kot da bi Google prevajal.
Odgovorite s citatom
Staro 10.12.2008, 19:20
howrude1 Uporabnik howrude1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2008
Sporočila: 137

Citat:
Objavil-a namcu Prikaži sporočila
Kot da bi Google prevajal.
a google prevaja v slovenscino ?
verjemi bi ce bi ti zaradi tezav slo tolko casa kot meni da verjetno ne bi imel volje pisat pol ure en "jezen msg" in ga potem se lektorirat
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
problemi, siolom, vecni

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Problemi s klikom NLB humanist Računalništvo in internet 9 25.07.2008 22:15
Problemi s povezavo el_juero Računalništvo in internet 3 07.06.2008 23:57
Problemi z internetom in računalnikom Gamer_freak Računalništvo in internet 22 14.05.2008 13:07
težave in problemi lana Tehnična pomoč 3 03.03.2007 18:36
Kaj se spet dogaja s Siolom?! d28 Tehnična pomoč 15 28.02.2007 21:41

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:52.