Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet

Svet aktualni dogodki v svetu

Orodja za teme
Staro 29.11.2006, 16:13
1knap Uporabnik 1knap ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce 1knap
Član od: Sep 2002
Sporočila: 2.035
Privzeto Re: Iran uklonil ZDA

Ja Baraka žal bote zgubl Golan in zahodno Jordanijo + Gazo
Staro 29.11.2006, 16:55
almir16 Uporabnik almir16 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce almir16
Član od: May 2005
Sporočila: 51

Citat:
Objavil-a Barak
Pač da bodo Iran naučil lekcijo se bo potrebno nehat zanašat zgolj in samo na "visoko tehnologijo" ampak se stvari lotit tudi malo na "staromoden" način. Rusi so jim lahko za vzor,...

Ammm ja Izrael proti polno obroženi več miljonski državi, bo Izrael kaj naredil????

Nazadnje uredil almir16 : 29.11.2006 ob 16:58.
Staro 30.11.2006, 09:48
Barak Uporabnik Barak ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Barak
Član od: Feb 2006
Sporočila: 326

Citat:
Objavil-a 1knap
Ja Baraka žal bote zgubl Golan in zahodno Jordanijo + Gazo
WB + Gazo jim bodo sigurno dal (ne vem kaj je narobe v tem!!), za Golan pa nisem tako siguren,..
Staro 30.11.2006, 09:50
Barak Uporabnik Barak ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Barak
Član od: Feb 2006
Sporočila: 326

Citat:
Objavil-a almir16
Ammm ja Izrael proti polno obroženi več miljonski državi, bo Izrael kaj naredil????
Če ga bodo, kaj preveč sračkali (še se bodo šli kak kontra napad) bodo naredil iz te država naredil jedersko odlagališče!!!
p.s. To pišem glede na knapkovo prepričanje, da so judje fanatiki,...od fanatikov pa kaj drugega ne moreš pričakovar, a ne knapek!!

Nazadnje uredil Barak : 30.11.2006 ob 09:54.
Staro 30.11.2006, 10:25
Rojen v 20. stol. Uporabnik Rojen v 20. stol. ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Rojen v 20. stol.
Član od: Aug 2004
Sporočila: 143

Kaj jim to koristi miljonska vojska, če ne bodo imeli priložnosti izkoristit svojih kapacitet? To bi pa že lahko vedeli, da številčna premoč še ne pomeni zmage.
Drugače pa sem tudi jaz za čimprejšnjo rešitev palestinskega vprašanja, čeprav glede miru tam nisem optimističen sploh. Če bi bili vmes le ozemeljski spori, to bi se že dalo rešit. Na žalost pa je posredi religija, oz. pranje možganov in preusmerjanje pozornosti stran od bistvenih vzrokov za bedo nekaterih.
Staro 30.11.2006, 17:37
almir16 Uporabnik almir16 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce almir16
Član od: May 2005
Sporočila: 51

Citat:
Objavil-a Rojen v 20. stol.
Kaj jim to koristi miljonska vojska, če ne bodo imeli priložnosti izkoristit svojih kapacitet? To bi pa že lahko vedeli, da številčna premoč še ne pomeni zmage.
Drugače pa sem tudi jaz za čimprejšnjo rešitev palestinskega vprašanja, čeprav glede miru tam nisem optimističen sploh. Če bi bili vmes le ozemeljski spori, to bi se že dalo rešit. Na žalost pa je posredi religija, oz. pranje možganov in preusmerjanje pozornosti stran od bistvenih vzrokov za bedo nekaterih.

Citiral sem ga saj je rekel, da bi se morali zgledovati po Rusih, razumel sem pa kot najvec vojakov...evo ti ga odgovor. Recimo da prideta Slovenija in Rusija do jedrskega spopada in obedve državi bi imeli kakih 100 jedrskih bomb npr. kaj mislis katera država bi najbolj naje....????
Staro 30.11.2006, 19:25
Whitezero Uporabnik Whitezero ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Whitezero
Član od: May 2004
Naslov: Vis Uban
Sporočila: 194

Almir16 - obe bi na***ali, samo da bi naša slovenija še bolj.

Hočeš ali nočeš, dovolj je če uničiš srce rusije - tromestje - Petersburg, Moskva, Volgograd in potem se bo bolj ali manj večina vlade v Rusiji zmajala.

rusi pa bi s temi konicami dobesedno iztrebili naš narod, še izven Slovenije(zamejce) bi lahko iztrebili.

Isto bi se lahko zgodilo z Izraelom, če bi ga Iran bombardirali s samo 5 jedrskimi bombami in papa večja mesta.

"Hallowed are the Ori!!!" :cool2:
Staro 02.12.2006, 19:58
Mojster

Citat:
Objavil-a Barak
Če ga bodo, kaj preveč sračkali (še se bodo šli kak kontra napad) bodo naredil iz te država naredil jedersko odlagališče!!!
p.s. To pišem glede na knapkovo prepričanje, da so judje fanatiki,...od fanatikov pa kaj drugega ne moreš pričakovar, a ne knapek!!
Izrael bo sam iz sebe napravij jedersko odlagališče kajti on je začel prvi grozitin javno razglašat kako že pripravljajo načrt napada na Iran!
in kaj je sledilo?
"Zahod" ni niti trznil zaradi grožnje je pa nemudoma poskočil, ko je Ahmedin vrnil grožnjo...

Dvojna merila.com
Staro 02.12.2006, 20:19
Mojster

Citat:
Objavil-a Rojen v 20. stol.
tako kot Hezbolah... številčno in tehnološko podhranjen je uspešno zaustavil kopensko ofenzivo IDFSSa
Tud jest sem pesimist glede miru... ogromno Židov še vedno sanja o "velikem Izraelu" in sistematično minira vsak mirovni sporazum... vodilni pri tem je "živi ščit izraela" t.i. "setlerji"...
Prav za ultranarcistična navlaka vidi izrael med Nilom in Tigrisom ali vsaj mes Sueškim prekopom in Damaskom...
Toda imajo en hud problem nataliteto in priseljevanje.
Pov vojno stanje je priseljevanje praktično ustavilo po drugi strani pa imajo Izraelski Palestinci 3X višjo (7-8 otrok) rodnost kot Židi (3-4 otrok)..
1,651,550 non-Jewish predstavlja 23.6%
od tega jih je
434,357 0-14 years: 26.3%
kar pomeni da bo to približno 215,000 parov,
ki bo imelo
1,720,000 otrok, ki bo imela naslednih
13,760,000 otrok...

In kje še sploh vidite nek Izrael???

Dve generaciji in ADIJO najšibkejši člen
Ahmedinežad ima prav, ko trdi, da bo Izrael izbrisan iz zemljevidov... sam ime bo spremenil v Palestino

Sorry mogoče se le motim

Nazadnje uredil 1knap : 02.12.2006 ob 20:24.
Staro 03.12.2006, 13:45
Mojster

In "zahod" ni razumel Ahmedina...

Značke
iran, uklonil, zda

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:57.