Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 31.01.2007, 16:56
kapara Uporabnik kapara ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce kapara
Član od: Nov 2003
Naslov: Ponosen sem, da sem Štajerc
Sporočila: 13.142
Privzeto Re: Bojkot Hrvaške kot turistične destinacije - je to sploh realno?

Citat:
Objavil-a Arjuna Prikaži sporočila
Koji klinac od politika bo meni sral, da naj bojkotiram Hrvaško, seronje glupe. Naj bojkotira svojo mater.
Jaz jo bom. Ti hrvati že tako delajo z nami kot svinja s kubusi.
Isti so kot župniki. Ponudiš jim prst, zagrabijo pa celo roko. Obojim ni dovolj.
Staro 31.01.2007, 17:04
suum Uporabnik suum ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 19

Če kdo iz kakršnihkoli razlogov noče na Hrvaško, je to čisto njegova stvar.

Ampak država nima kaj pozivati svojih državljanov kam naj (ne) potujejo, za lasten denar gre vsak lahko, kamor mu paše.
Staro 31.01.2007, 17:06
buba Uporabnik buba ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce buba
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.157

Citat:
Objavil-a suum Prikaži sporočila

Ampak država nima kaj pozivati svojih državljanov kam naj (ne) potujejo, za lasten denar gre vsak lahko, kamor mu paše.
--zakaj pa ne -- saj je pluralizem, kaj ne -- ce bos pa ti ta poziv uposteval, je pa tvoja stvar...
Staro 31.01.2007, 17:13
Novinec

Drži tudi to, da se lahko vsak sam odloči, če bo to upošteval. Saj sem že navedel, da upam, da gre bolj za to - Bi nas pa tako videli tudi drugi, če bi vlada res izdala tak poziv.
Staro 31.01.2007, 17:14
Uporabnik

Citat:
Drži tudi to, da se lahko vsak sam odloči, če bo to upošteval. Saj sem že navedel, da upam, da gre bolj za to - Bi nas pa tako videli tudi drugi, če bi vlada res izdala tak poziv.
--mar ti je za druge -- kot je drugim mar za resitev tega problema ----
Staro 31.01.2007, 17:16
Duh Uporabnik Duh ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Duh
Član od: Sep 2003
Sporočila: 1.372

Totalna bedarija. Kaj takega bi pričakoval od "plemenitega", mlajšega podobnika, ne pa od Pavlihe...ampak očitno sem se motil..tip je pri meni zabetoniral svoj veliki MINUS...

vse bolj me te težave spominjajo na razn ebalvan revolucije in pozivanju narodov na bojkot slovenskih proizvodov...bedarija...politiki bodo še vedno sedeli v parlamentu, folk bodo pa spravli na kant...na koncu bomo mi "navadni" potegnili kratko, če bomo poslušali podobne politike in hujskače...oboji in na eni in na drugi strani...uresničitev podobnih pozivov ne more koristit ne enim ne drugim...hrvati pri nas smučajo mi pa pri njih letujemo...drugače pa sem skoraj prepričan (govorim na pamet), da je gospodarski primankljaj med slovenijo in hrvaško na strani hrvaške...pa tudi, če ne...

namesto, da bi si pomagali, skupaj nastopali, itd...pa ne verjet, da so samo hrvatje tisti, ki so trmasti...škoda se bo delilal ali se deli na obe strani, največj pa bo trpel navaden slovenc in navaden hrvat...

Takšni pozivi so totalno blesavi...palit narord in hujskat proti drugemu ne pomaga pri reševanju težav...in na eni in na drugi strani...strvari se na vsakem problemu nategujejo do te mere, da potem več ni nobene možnosti do kakega pametnega kompromisa....edini namen tega podpihovanja je pa nabiranje poceni-populističnih političnih točk...in nič drugega...in zaradi tega nabiranja poceni politično točk, obljubljanja nemogočega, sploh imamo ta problem...najlažje je napalit lasten narod proti drugemu...

jaz na hrvaškem nisem do zdaj imel nobenih problemov...se obnašam enako, kot se v Grčiji, italiji, avstriji ali kjerkoli drugje...na zadnje sem imel probleme na hrvaškem s slovenci...ki soprišli dol ko vikend četniki, se nažrli do amena in na okoli provocirali, slovence, hrvate, čehe...kdor jim je pač prišel na pot...
Staro 31.01.2007, 17:16
Novinec

Citat:
Objavil-a d28 Prikaži sporočila
Čeprav je takšna poteza skrajno nenormalna me pri vsem tem najbolj preseneča, da gre to izjaviti poslanec LDS-a?!
No, pa tudi strokovnjak za pomorsko pravo.
Staro 31.01.2007, 17:18
kapara Uporabnik kapara ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce kapara
Član od: Nov 2003
Naslov: Ponosen sem, da sem Štajerc
Sporočila: 13.142

Citat:

Potem pa se jim le klanjajte in lezite v rit.
Staro 31.01.2007, 17:21
Duh Uporabnik Duh ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Duh
Član od: Sep 2003
Sporočila: 1.372

Citat:
Objavil-a kapara Prikaži sporočila
Potem pa se jim le klanjajte in lezite v rit.
Ti boš pa kao nek junak in frajer, ker se ne boš "klanjal" in šel tja dol, če ti je všeč? A to je za tebe neko junaštvo al kaj?

Za mene osebno to ni nič drugega, kot pa navaden PRIMITIVIZEM in tisti, ki upošteva podobne "nasvete" politikov, en čisto navaden primitivec, nesposoben razmišljanja s svojo glavo...

Kam pa bomo prišli, če nam bodo politiki svetovali kam naj potujemo na oddih? A je spodaj vojna?
Staro 31.01.2007, 17:25
Uporabnik

Citat:
Objavil-a Duh Prikaži sporočila
Ti boš pa kao nek junak in frajer, ker se ne boš "klanjal" in šel tja dol, če ti je všeč? A to je za tebe neko junaštvo al kaj?

Za mene osebno to ni nič drugega, kot pa navaden PRIMITIVIZEM in tisti, ki upošteva podobne "nasvete" politikov, en čisto navaden primitivec, nesposoben razmišljanja s svojo glavo...

Kam pa bomo prišli, če nam bodo politiki svetovali kam naj potujemo na oddih? A je spodaj vojna?
--a je bil spodaj sploh gdaj MIR...

Značke
bojkot, destinacije, hrvaške, kot, realno, sploh, turistične

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:20.