Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 31.01.2007, 17:29
kapara Uporabnik kapara ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce kapara
Član od: Nov 2003
Naslov: Ponosen sem, da sem Štajerc
Sporočila: 13.142
Privzeto Re: Bojkot Hrvaške kot turistične destinacije - je to sploh realno?

Citat:
Objavil-a Duh Prikaži sporočila
Ti boš pa kao nek junak in frajer, ker se ne boš "klanjal" in šel tja dol, če ti je všeč? A to je za tebe neko junaštvo al kaj?

Za mene osebno to ni nič drugega, kot pa navaden PRIMITIVIZEM in tisti, ki upošteva podobne "nasvete" politikov, en čisto navaden primitivec, nesposoben razmišljanja s svojo glavo...

Kam pa bomo prišli, če nam bodo politiki svetovali kam naj potujemo na oddih? A je spodaj vojna?
Meni ne solijo pameti politiki, niti se ne oziram na njihove izjave.
Za to potezo sem se čisto sam odločil že pred leti.
Mar ni naša slovenska obala zelo lepa. Mogoče se motim.
Staro 31.01.2007, 17:50
Arjuna Uporabnik Arjuna ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Arjuna
Član od: Jan 2006
Sporočila: 101

Citat:
Objavil-a kapara Prikaži sporočila
Jaz jo bom. Ti hrvati že tako delajo z nami kot svinja s kubusi.
Isti so kot župniki. Ponudiš jim prst, zagrabijo pa celo roko. Obojim ni dovolj.
Jaz pa imam med Hrvati (na morju) dva prečudovita človeka za prijatelja in komaj čakam, da jih spomladi obiščem. Je pa zanimivo, da se o politiki nikoli ne pogovarjamo, niti se tej temi na silo ne izogibamo. Splošno rečeno: o politiki se resno pogovarjajo samo skrajno dolgočasni ljudje. Pa že rajši kakšno okrog riti z okolico rečem.
Staro 31.01.2007, 18:10
g.Gospod Uporabnik g.Gospod ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2003
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 1.314

da bi bojkotiral hrvaško kot turistično destinacijo? NI GOVORA!!
Staro 31.01.2007, 18:25
suum Uporabnik suum ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 19

Citat:
Jaz jo bom. Ti hrvati že tako delajo z nami kot svinja s kubusi.
Isti so kot župniki. Ponudiš jim prst, zagrabijo pa celo roko. Obojim ni dovolj.
Citat:
Meni ne solijo pameti politiki, niti se ne oziram na njihove izjave.
Za to potezo sem se čisto sam odločil že pred leti.
Mar ni naša slovenska obala zelo lepa. Mogoče se motim.
Ja kaj si pa čakal že nekaj let?
Staro 31.01.2007, 18:25
čudežni Uporabnik čudežni ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 649

"Naše budale z Rupsijem" na čelu nam sedaj pametujejo, kaj naj MI počnemo.
Če bom jaz imel namen hoditi tja, kamor mi bo odgovarjalo, 100% ne bom poslušal njih!!!
Staro 31.01.2007, 18:27
d28 Uporabnik d28 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce d28
Sporočila: 460

Vsem polagam na srce, da ne pustite, da vas politiki zavajajo in kregajo z ljudmi, ki nimajo nič proti vam.

Seveda so takšni in drugačni posamezniki tudi na Hrvaškem ampak povsod se doživi tudi neprijetne izkušnje (tudi v Sloveniji) ampak se zato še ne bojkotira celotne države!?

Nazadnje uredil d28 : 31.01.2007 ob 19:55.
Staro 31.01.2007, 19:19
albundy Uporabnik albundy ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce albundy
Član od: Oct 2003
Sporočila: 4.040

Citat:
Totalna bedarija. Kaj takega bi pričakoval od "plemenitega", mlajšega podobnika, ne pa od Pavlihe...ampak očitno sem se motil..tip je pri meni zabetoniral svoj veliki MINUS...

vse bolj me te težave spominjajo na razn ebalvan revolucije in pozivanju narodov na bojkot slovenskih proizvodov...bedarija...politiki bodo še vedno sedeli v parlamentu, folk bodo pa spravli na kant...na koncu bomo mi "navadni" potegnili kratko, če bomo poslušali podobne politike in hujskače...oboji in na eni in na drugi strani...uresničitev podobnih pozivov ne more koristit ne enim ne drugim...hrvati pri nas smučajo mi pa pri njih letujemo...drugače pa sem skoraj prepričan (govorim na pamet), da je gospodarski primankljaj med slovenijo in hrvaško na strani hrvaške...pa tudi, če ne...

namesto, da bi si pomagali, skupaj nastopali, itd...pa ne verjet, da so samo hrvatje tisti, ki so trmasti...škoda se bo delilal ali se deli na obe strani, največj pa bo trpel navaden slovenc in navaden hrvat...

Takšni pozivi so totalno blesavi...palit narord in hujskat proti drugemu ne pomaga pri reševanju težav...in na eni in na drugi strani...strvari se na vsakem problemu nategujejo do te mere, da potem več ni nobene možnosti do kakega pametnega kompromisa....edini namen tega podpihovanja je pa nabiranje poceni-populističnih političnih točk...in nič drugega...in zaradi tega nabiranja poceni politično točk, obljubljanja nemogočega, sploh imamo ta problem...najlažje je napalit lasten narod proti drugemu...

jaz na hrvaškem nisem do zdaj imel nobenih problemov...se obnašam enako, kot se v Grčiji, italiji, avstriji ali kjerkoli drugje...na zadnje sem imel probleme na hrvaškem s slovenci...ki soprišli dol ko vikend četniki, se nažrli do amena in na okoli provocirali, slovence, hrvate, čehe...kdor jim je pač prišel na pot...
se popolnoma strinjam. Ta Pavliha ima zelo primeren priimek. Je pravi pavliha. Še svojo pratiko ima.
Kot tak stručko za pomorsko pravo, bi lahko navijal za arbitražo ali sodišče in naj se tam izkaže zakaj ima dr, pred priimkom in kakšen strokovnjak je v resnici.
Ne vem zakaj kakšna civilna iniciativa ne protestira in zahteva od vlade in posrancev, da se zavzamejo za arbitražo ali sodišče dejansko in ne samo z besedami.
Poln kufer jih imam s temi zaostrovanji in budalaštinami.
Lejte kakšno sramoto nam dela Rupel. Carlo del Ponte in Haaško sodišče daje v nič s svojimi izjavami o Srbiji in Mladiču. Naj bo raje že enkrat tiho kot pa da blamira SLovenijo.
Sem mislil, da je Janša pametnejši. Če ga ne bo kmalu nogiral (Rupla) potem bo dokazal da ni tako pameten.
Staro 31.01.2007, 19:56
d28 Uporabnik d28 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce d28
Sporočila: 460

Citat:
Totalna bedarija. Kaj takega bi pričakoval od "plemenitega", mlajšega podobnika, ne pa od Pavlihe...ampak očitno sem se motil..tip je pri meni zabetoniral svoj veliki MINUS...

vse bolj me te težave spominjajo na razn ebalvan revolucije in pozivanju narodov na bojkot slovenskih proizvodov...bedarija...politiki bodo še vedno sedeli v parlamentu, folk bodo pa spravli na kant...na koncu bomo mi "navadni" potegnili kratko, če bomo poslušali podobne politike in hujskače...oboji in na eni in na drugi strani...uresničitev podobnih pozivov ne more koristit ne enim ne drugim...hrvati pri nas smučajo mi pa pri njih letujemo...drugače pa sem skoraj prepričan (govorim na pamet), da je gospodarski primankljaj med slovenijo in hrvaško na strani hrvaške...pa tudi, če ne...

namesto, da bi si pomagali, skupaj nastopali, itd...pa ne verjet, da so samo hrvatje tisti, ki so trmasti...škoda se bo delilal ali se deli na obe strani, največj pa bo trpel navaden slovenc in navaden hrvat...

Takšni pozivi so totalno blesavi...palit narord in hujskat proti drugemu ne pomaga pri reševanju težav...in na eni in na drugi strani...strvari se na vsakem problemu nategujejo do te mere, da potem več ni nobene možnosti do kakega pametnega kompromisa....edini namen tega podpihovanja je pa nabiranje poceni-populističnih političnih točk...in nič drugega...in zaradi tega nabiranja poceni politično točk, obljubljanja nemogočega, sploh imamo ta problem...najlažje je napalit lasten narod proti drugemu...

jaz na hrvaškem nisem do zdaj imel nobenih problemov...se obnašam enako, kot se v Grčiji, italiji, avstriji ali kjerkoli drugje...na zadnje sem imel probleme na hrvaškem s slovenci...ki soprišli dol ko vikend četniki, se nažrli do amena in na okoli provocirali, slovence, hrvate, čehe...kdor jim je pač prišel na pot...
Se podpišem pod ta post. Ko bi več ljudi tako razmišljalo.
Staro 31.01.2007, 20:35
Medved Pu Uporabnik Medved Pu ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Medved Pu
Član od: Mar 2006
Sporočila: 1.213

Hipokrizija.
Pavliha normalno pove kar nas misli večina, pa lop po njemu.

Ravn se postam s sinom, k je pri svoji Splitčanki na HR in prov fajn se mata...
Preveč trdih nacionalistov bluzi in kokodaka po Hrvaški, da bi sosedi lahko sanjali o turizmu. Naj jih ustavijo ali pa naj se soočijo s posledicami!!!! .
Kdo bi pa lazil nekam počivat, kjer bi mu islamisti nabijali, da je križar?
Včasih čez vikend skočim med Istrane, ki jim stalno menjavanje držav dol visi in so-Istrani.
Marko Pavliha, idejni oče mediteranske univerze, 10 točk od desetih, tako se obnaša prava opozicija.
Staro 31.01.2007, 20:40
kapara Uporabnik kapara ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce kapara
Član od: Nov 2003
Naslov: Ponosen sem, da sem Štajerc
Sporočila: 13.142

Citat:
Objavil-a Arjuna Prikaži sporočila
Jaz pa imam med Hrvati (na morju) dva prečudovita človeka za prijatelja in komaj čakam, da jih spomladi obiščem. Je pa zanimivo, da se o politiki nikoli ne pogovarjamo, niti se tej temi na silo ne izogibamo. Splošno rečeno: o politiki se resno pogovarjajo samo skrajno dolgočasni ljudje. Pa že rajši kakšno okrog riti z okolico rečem.
Nisem nikdar govoril, da so vsi hrvati slabi, slab i so tisti, ki se hočejo ukvarjat s politiko, pa je sploh ne razumejo.
Tudi nekateri kelnerji na hrvaškem so preveč s politiko sasvojeni.

Značke
bojkot, destinacije, hrvaške, kot, realno, sploh, turistične

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:32.