Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 29.10.2007, 11:07
amadej Uporabnik amadej ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce amadej
Član od: Apr 2006
Naslov: Over river Mura moving cake =)
Sporočila: 276
Privzeto sprememba paketa po napaki monterja

11.09.2007 sem na Telekomu v MS podpisal pogodbo za TRIO paket + 4M povezavo.
Po dvema tednoma so me klicali da pride monter da mi priklopi željeno, ker sem tisti dan bil službeno odsoten je doma bila mati katera se ne razume z teh stvari čist nič.
Ko je monter bil doma in delal svoje je mamo veš čas spraševal zakaj be imel 4M zakaj ne manjšo hitrost saj bom te plačeval manj, ker je mati pristala na to mi je registriral 2M linijo in kar je še najhujše mati tudi sama neve kak je lahko prišlo do tega ampkak mu je razlagal češ da kupimo LCD televizor da navadne Tv ne bomo imeli in on njo narobe razumel tako da mi TV sploh ni priklopil in me na siol registriral pod paket DUO.
Ker sem bil pred nekaj dnevi na telekomu kjer sem hotel spremenit paket na TRio so mi rekli da to ni možno je pa pisal email na siol (direktor telekoma MS) kjer je razložil trenutno stanje in omenil tudi da je monter priklopil vse drugače brez vednosti stranke(se pravi mene)...in zdaj čakam na odgovor že skoraj 2 tedna in nevem kaj naj.
Ali obstaja možnost da prekinem pogodbo ali pa mi ostane tožba?
Vedno ko sem kaj hotel mi nikoli niso znali pomagat, da ne omenjam tehnične pomoči preko telefona kjer moraš na vrsto čakat tudi do 45min....zahtevo za dvig hitrosti pa sem že dal pred 2mescoma in še zdaj nimam dvignjeno...ajaj upam da so na amisu bolj odločni ljudje....

hvala
Staro 29.10.2007, 11:47
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729
Privzeto Re: sprememba paketa po napaki monterja

Pr taki stvari bi morala tvoja mama tebe poklicati da bi monter govoril s teboj to je prvo drugo pa če so te klicali zakaj nisi povedal,da boš odsoten in se zmenil za datum ko si dosegljiv.Amis ja in ne vendar verjemi,ko se bodo stvari uredile boš zadovoljen s siolom.
Odgovorite s citatom
Staro 29.10.2007, 16:30
Forenzik Uporabnik Forenzik ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 104

Pošlji pritožbo oziroma reklamacijo na Telekom, zraven dodaj kopijo pogodbe iz katere je razvidno da ti niso omogočili tisto kar je navedeno v pogodbi in da naj zadevo uredijo v čim krajšem času. 90 % sem da bodo storili, saj je krivda na njihovi strani. Mislim, da ima podpisana pogodba večjo pravno vrednost, kot pogovor med monterjem in tvojo mamo. Sporoči nam kako se bo zadeva odvijala. Lp.
Odgovorite s citatom
Staro 29.10.2007, 18:19
rakovec1 Uporabnik rakovec1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Naslov: ljubljana
Sporočila: 113

Monter ti 100% ni brezveze znižal hitrosti!!! Prepričan sem, da je imel zato dober razlog. Očitno si preveč oddaljen od centrale, da bi omenjena hitrost delovala.
Ta hitost ti ne bo delovala tudi pri konkurenčnih operaterjih, saj imajo kolokacije v istih prostorih in s tem je tudi oddaljenost med naročnikom in D-SLAM-om enaka.
Odgovorite s citatom
Staro 29.10.2007, 21:07
amadej Uporabnik amadej ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce amadej
Naslov: Over river Mura moving cake =)
Sporočila: 276

rakovec1 nič nisem preveč oddaljen od centrale! Centrala je 100m zraven mene, je prenovljena bila pred enim letom in imamo daleč naokole najbolšo centralo....sicer pa kar se tiče hitrosti jo pri meni lahko prikopijo tudi tam do 30M.....samo kdo bo pa to plačeval a ne
Sicer pa kot ste omenili zgoraj bom naredil reklamacijo sicer je že poslana ampak je zgleda še niso upoštevali saj še odgovora nisem dobil....
Staro 30.10.2007, 11:16
MrBoombastic Uporabnik MrBoombastic ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce MrBoombastic
Sporočila: 279

Na odgovor reklamacije boš čakal kakšen mesec in pol.
Odgovori

Značke
monterja, napaki, paketa, sprememba

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Sprememba paketa bzucko@siol.net O storitvah 1 17.10.2007 19:41
Sprememba paketa.... manpower Tehnična pomoč 4 27.08.2007 19:33
Zaračunavanje licence pri podaljšanju varnostnega paketa Dravlje Tehnična pomoč 24 21.06.2007 13:46
Sprememba iz starega studentskega paketa v TRIO dualband O storitvah 2 20.11.2006 11:41

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:05.