Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 20.05.2007, 16:56
ervin34 Uporabnik ervin34 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce ervin34
Član od: Mar 2006
Naslov: Sežana
Sporočila: 297
Privzeto Re: Slovenska policija - uspešnost???

Vojak na misiji zasluži približno 2100 eu. Kdo od vas bi šel za ta denar na misijo?
Staro 20.05.2007, 18:07
NaceM Uporabnik NaceM ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce NaceM
Član od: Apr 2006
Sporočila: 980

Citat:
Objavil-a kekez Prikaži sporočila
Varnostna razdalja? Če se en drugemu zaleti od zadaj, je praktično vedno kriv tisti zadaj.
Zelo redko gre za izjemo (npr. izsiljevanje pri prehitevanju ali spremembi voznih pasov...)
Tisti pred tabo lahko zavre iz samo njemu znanega razloga kjerkoli (lahko se izgovarja na neobstoječega zajca, ki je skočil na cesto ).

Pri verižnem trčenju si vozniki tudi verižno podelijo kupončke (in nosijo krivdo).

Jaz sem nekoč čisto nepričakovano zavrl in zavil desno, tam kjer sploh ni bilo dovoljeno. Oni zadaj me je dobro nasadil, pa mu ni moj nedovoljeni manever nič pomagal. Pripisali so mu celotno krivdo.
Kdo je kriv? Jaz sem se vozil s skuterjem, prehitel me je avto in takoj po prehitevanju MOČNO zavrl, da sem se mu zaletel odzadaj, potem pa še hotel pobegnit. Kazen sem dobil jaz, ker je ena od prič poklicala policijo... Hmmm.. Tukaj si še policaji niso edini. Ampak.. Glavni je inkaso.

Nazadnje uredil Faust : 20.05.2007 ob 18:23.
Staro 20.05.2007, 19:04
kekez Uporabnik kekez ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce kekez
Član od: Oct 2004
Sporočila: 3.612

Citat:
Objavil-a NaceM Prikaži sporočila
Kdo je kriv? Jaz sem se vozil s skuterjem, prehitel me je avto in takoj po prehitevanju MOČNO zavrl, da sem se mu zaletel odzadaj, potem pa še hotel pobegnit. Kazen sem dobil jaz, ker je ena od prič poklicala policijo... Hmmm.. Tukaj si še policaji niso edini. Ampak.. Glavni je inkaso.
Tako nekako se je zgodilo meni na motorju, samo da je avtomobilist po zaviranju še zapeljal vzvratno . Zavrl in zapeljal nazaj je zato, ker je za ovinkom zagledal policaja. Policaji so se tudi v tem primeru spravili name (bil sem zadaj), dokler ena priča ni pojasnila, da je avtomobilist zapeljal nazaj. V mojem primeru JE POBEGNIL .
Staro 20.05.2007, 21:18
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729

policaji hja men se zdi da delajo vendar lovijo tiste za katere vedo da jih bodo ulovili drgač pa ne gre.
Staro 22.05.2007, 08:14
biz Uporabnik biz ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce biz
Član od: Nov 2006
Naslov: SLO
Sporočila: 1.337

Skupno povzeto delajo premalo saj se varnostna situacija ne izboljšuje, če pa gledamo število odkritih kriminalnih dejannj pa je to še bolj žalostno. Preveč krat je tudi nastop policajev preveč aroganten in dejansko ne delajo drugega kot pa inkaso službo. Osebno sem mnenja tudi da država (vlade) policijo preveč izrabljajo za svoje potrebe in jo prepogosto preveč politizirajo.

Obiščite tudi http://biz1.blog.siol.net/

Značke
policija, slovenska, uspešnost

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Slovenska nogometna reprezentanca dadod Šport 324 20.06.2007 13:58
Ema 2007 ... iri Glasba 343 07.02.2007 13:45
policija isce nasilneza lady_lucifer Slovenija 3 23.01.2007 20:58
Skupina intelektualcev zahteva odstop ministra Mateja Mikimuster5 Slovenija 102 30.11.2006 20:13
Spet konfuzna slovenska zunanja politika Knez Slovenija 12 24.11.2006 14:39

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:05.