Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč > SiOL Komunikator

SiOL Komunikator SiOL komunikator je programska oprema za neposredno sporočanje, ki vam omogoča komuniciranje s prijatelji ali poslovnimi partnerji, z uporabo tekstovnih sporočil, izmenjavo datotek ter IP telefonijo in video klici. Združljiv je z najpopularnejšimi sistemi za neposredno sporočanje, kot so MSN Messenger, Yahoo Messenger, Google talk, Jabber in AIM.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 24.11.2006, 14:46
MCblue Uporabnik MCblue ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2006
Sporočila: 186
Privzeto Re: Siol komunikator in 1.5 evra narocnine

Hmmm ... nekaj me zanima glede tega komunikatorja - na siolovi strani piše: ˝Ob registraciji do 31. decembra - tri mesece brezplačne uporabe storitve z eno številko.˝

Kaj dejansko to pomeni? Da prve tri mesece ne bo treba plačevati naročnine za siol komunikator? Ne razumem tega 'z eno številko' - kakšno številko? Je to tvoja številka komunikatorja? So torej vsi klici prve tri mesece zastonj?

Hvala za odgovor,

lep pozdrav.

P.S.: Obljubili so mi tudi kamero, poslali naj bi jo v nekaj dneh - danes je že petek, kamere še ni!

Nazadnje uredil MCblue : 24.11.2006 ob 15:04.
Odgovorite s citatom
Staro 25.11.2006, 04:51
mark2 Uporabnik mark2 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce mark2
Član od: Nov 2004
Sporočila: 120

Citat:
Objavil-a MCblue
Hmmm ... nekaj me zanima glede tega komunikatorja - na siolovi strani piše: ˝Ob registraciji do 31. decembra - tri mesece brezplačne uporabe storitve z eno številko.˝

Kaj dejansko to pomeni? Da prve tri mesece ne bo treba plačevati naročnine za siol komunikator? Ne razumem tega 'z eno številko' - kakšno številko? Je to tvoja številka komunikatorja? So torej vsi klici prve tri mesece zastonj?

Hvala za odgovor,

lep pozdrav.

P.S.: Obljubili so mi tudi kamero, poslali naj bi jo v nekaj dneh - danes je že petek, kamere še ni!

Ob registraciji prejmeš siolovo telefonsko številko, se pravi omrežje 0599 12345.

Klici se obračunajo (ZA VSE PAKETE) po siolovem ceniku: http://storitve.siol.net/spletne-sto...nikator/cenik/ .

Drugače pa tako kot piše , če se registriraš do 31. decembra je ena številka tri mesece brezplačna, potem naprej pa 1,5 evra. Velja za naročnike Solo, Pizzicato in ostalih ADSL paketov

Za naročnike duo in trio pa je ena številka brezplačna, se pravi da ni naročnine.

Naročniki Duo in Trio si lahko naložite verzijo SiOL komunikatorja, ki podpira tekstovno sporočanje ter glasovne in video klice. Ob registraciji storitve si aktivirajte 1 brezplačno telefonsko številko, ki je namenjena zgolj uporabi SiOL komunikatorja. V ta namen si lahko naknadno aktivirate še dodatne 4 telefonske številke, za vsako od njih znaša mesečna naročnina 1,5 EUR.*

Kamero boš pa verjetno dobil, seveda če si prišel med prvih 1000. Dobil pa si tudi že tel. številko (oz. uporabniško ime), kajne?

Lp

P.S. Siolovcem predlagam, da cenik popravijo oz. kaj dopišejo, da bo zadeva bolj jasna!

Nazadnje uredil mark2 : 25.11.2006 ob 20:16.
Odgovorite s citatom
Staro 25.11.2006, 19:22
Tom000 Uporabnik Tom000 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Tom000
Član od: Jan 2004
Sporočila: 36

Citat:
Objavil-a AlienRex
Precej sem ti odgovoril ze v drugi temi...
Samo da te opozorim. Tistih 120 minut ti ne pripada ce imas Solo. Ne beres drobnega tiska (oziroma legende):
Ja koliko je pa za nas potem cena klica na telekomov telefon? ah sem pogledal zdaj, 5sit/min, bedno, jaz sem pa že veselo klical okoli in se hvalil da se lahko pogovarjam kolikor dolgo hočem ker je zastonj , imam pa solo paket 10mb....sam ste pa prav nesramni ... ne bom več uporabljal....siolov nraočnik bom drugo leto aprila že 7 let in sem malo razočaran nad njim...

Nazadnje uredil Tom000 : 25.11.2006 ob 20:47.
Odgovorite s citatom
Staro 26.11.2006, 09:12
AlienRex Uporabnik AlienRex ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce AlienRex
Član od: Feb 2002
Naslov: Texas -> Mala Jerebika
Sporočila: 311

Tudi jaz sem Siolov narocnik vec kot 7 let (1 leto kabelski internet ter 6 let ADSL), pa sem se kmalu naucil, da je potrebno prebrati najprej droben tisk (pa sem kjub temu kdaj ).
Ima pa SiOL nizjo tarifo kot Telekom, tako da pri klicih ne bos placal toliko kot z navadnim telefonom. Vseeno pa je cena se vedno visja kot pri npr Detlu (tam se pogovarjas ceneje s sogovornikom v Nemciji?!).

Predlagam, da SiOL da kvoto 120 brezplacnih minut in eno brezplacno stevilko za vse Siolove narocnike komunikatorja. Sam imam Duo paket, tako da tukaj ne navijam zase, temvec za vse narocnike, da se vsaj pri eni stvari ne dela razlike med narocniki. Imam obcutek, da je teh razlik ze toliko, da ni cudno da prihaja do napak v racunih.

Se bolj fino pa bi bilo, da bi tudi Telekom imel brezplacne minute za klice v SiOL :P
Odgovorite s citatom
Staro 03.12.2006, 02:14
mckeky Uporabnik mckeky ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mckeky
Član od: Jul 2004
Sporočila: 752

Citat:
Objavil-a AlienRex
Tudi jaz sem Siolov narocnik vec kot 7 let (1 leto kabelski internet ter 6 let ADSL), pa sem se kmalu naucil, da je potrebno prebrati najprej droben tisk (pa sem kjub temu kdaj ).
Ima pa SiOL nizjo tarifo kot Telekom, tako da pri klicih ne bos placal toliko kot z navadnim telefonom. Vseeno pa je cena se vedno visja kot pri npr Detlu (tam se pogovarjas ceneje s sogovornikom v Nemciji?!).

Predlagam, da SiOL da kvoto 120 brezplacnih minut in eno brezplacno stevilko za vse Siolove narocnike komunikatorja. Sam imam Duo paket, tako da tukaj ne navijam zase, temvec za vse narocnike, da se vsaj pri eni stvari ne dela razlike med narocniki. Imam obcutek, da je teh razlik ze toliko, da ni cudno da prihaja do napak v racunih.

Se bolj fino pa bi bilo, da bi tudi Telekom imel brezplacne minute za klice v SiOL :P
Da bi dali 120min brezplacno bi bil luksus! samo stevilko brezplacno bi pa res lahk dali tudi solo paketom tut pal za naprej po 3eh mescah!
Staro 03.12.2006, 12:07
T-a-d-e-j Uporabnik T-a-d-e-j ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 521

Citat:
Objavil-a Tom000
Ja koliko je pa za nas potem cena klica na telekomov telefon? ah sem pogledal zdaj, 5sit/min, bedno, jaz sem pa že veselo klical okoli in se hvalil da se lahko pogovarjam kolikor dolgo hočem ker je zastonj , imam pa solo paket 10mb....sam ste pa prav nesramni ... ne bom več uporabljal....siolov nraočnik bom drugo leto aprila že 7 let in sem malo razočaran nad njim...
Siol pa zastonj .
Odgovorite s citatom
Staro 04.12.2006, 01:51
mckeky Uporabnik mckeky ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mckeky
Član od: Jul 2004
Sporočila: 752

Citat:
Objavil-a T-a-d-e-j
Siol pa zastonj .
Se strinjam s tabo... vrjetno nebi sli v razvoj komunikator zadewe in z tem tudi taksne telofonije ce se jim nebi v zenicah pokazali $ ...oz. ups.. €
Staro 04.12.2006, 08:47
zubor Uporabnik zubor ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce zubor
Član od: Jan 2006
Sporočila: 135

Ja, drobni tisk je pri Siol-u zakon!!
Borut
Odgovorite s citatom
Staro 04.12.2006, 09:28
3nity Uporabnik 3nity ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce 3nity
Član od: Nov 2001
Naslov: Sm se nehala iskat, ker je itak BV
Sporočila: 21.664

ok, jst sem stari naročnik SiOLa. in če hočem imeti komunikator, moram plačat 1,5€ naročnine.
zakaj? lahko bi za stalne uporabnike SiOL-a naredili tudi zastonj.

to ti je pa SiOL
The kind that makes devils cry
Odgovorite s citatom
Staro 05.12.2006, 19:09
MaZUrKo Uporabnik MaZUrKo ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce MaZUrKo
Član od: Jun 2006
Sporočila: 42

jst sploh ne zastopm zaka sploh hočte neke cifre met pa klicart....

verjamm da mate večina od vas skype al pa msn, ki povsem zadostuje za pogovore brez uporabe ip številk...
men osebno se zdi totalno brez veze plačevat extra za eno cifro, če pa mam nekoga na skypu in ga pač klknem / pokličem zastonj in če se jav se jav, drgač pa itak vid kdo ga je klicu.

Sicer sm ssi pa iz firbca dans snem tale komunikator in sem zelo razočaran...po 5min sem več kot veselo kliknu unistall....
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
evra, komunikator, narocnine, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kaj hoče oz. noče Siol??? Charly O storitvah 8 08.04.2008 17:22

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:50.