Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Gospodarstvo

Gospodarstvo podjetništvo, gospodarstvo, borza, finance, denar...

Orodja za teme
Staro 29.10.2007, 17:41
Cvetlični deček Uporabnik Cvetlični deček ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce Cvetlični deček
Član od: Jun 2002
Naslov: Kransterdaam
Sporočila: 12.028
Privzeto Re: EURO JOKER - se splaca ali je nateg?

Še vedno ju je stalo. Njiju ne samo časa, temveč tudi denar, kot praviš (ker sta hotela izkoristiti "nagrado").
Če sta pa uživala na izletu pa super.

Nakup stvari je večinoma nateg - nekdo profitira, drugi izgubi. Če ne bi bilo tako se ljudem ne bi splačalo prodajat, a ne. Sam ne bi šel. kdo drug pa naj kar gre in se veseli svoje nove ročne ure in drugih stvari ki jih je dobil "zastonj".

Moj blog

Staro 30.10.2007, 09:03
Mowgli Uporabnik Mowgli ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mowgli
Član od: Apr 2002
Naslov: Utopia
Sporočila: 3.754

Zastonj seveda ni nič, časa pa penzionerji imajo dovolj, če jim mlajše generacije ne vsiljujejo svojih mladičev kot obvezo. Tudi Zoki te je pred leti na vse grlo prepričeval, da kupujmo slovenske proizvode, njegove štacune so bile pa par procentov dražje od tujih. Trgovina je pač profit, ne ubogajme.

Ampak a lahko za cca 450 - 500 € (vsi stroški, s kavami in spominki vred) preko agencije odpelješ dve osebi (penzionerje, ne mulce z nahrbtnikom) za teden dni na potovanje v Španioi? Meni se zdi konkurenčna cena. Pa kaj, če so vseeno zaslužili, saj niso sestre usmiljenke. Pa Crown uri tudi še delata... Mogoče so skompenzirali pri ostalih v skupini, da so nabavili karkoli so že prodajali, ampak to je stvar posameznika-kupca, ne organizatorja. Pri njima se jim pač ni izšla računica.

Staro 30.10.2007, 21:50
Jakec Uporabnik Jakec ni prijavljen
Mojster
Član od: Mar 2004
Sporočila: 2.194

a lahko kdo prosim pove koga klinca sploh prodajajo???
Staro 18.11.2007, 10:35
stani Uporabnik stani ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1

Tudi jaz sem šla z možem na izlet v Opatijo,je bilo kar zanimivo. Kupila sva si jogije odejo in vzglavnik, za darilo pa sva dobila 20delno posodo in ker je plačilo v gotovini še komplet nožev. Moram pa povedat, da so ure, ki sva jih dobila kot ena nagrada slabe, moja ura ni delala sem jo nesla k urarju, da mi zamena baterijo, pa še zmerom ni delala, potrebna bi bila novega mehanizma to pa nisem dala popravit, tako da jo imam kar v škatlici za spomin na Opatijo.
Kot ižrebanka pa tudi 6dni Pariza, ki pa žal ne bom šla.
Staro 19.12.2007, 10:46
2cv Uporabnik 2cv ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 6
Cool Re: EURO JOKER - se splaca ali je nateg?

Street Tours nagradni brezplačni nateg

Kako si lahko nekdo kljub vsej demokraciji, inštitucijam, zakonom o zaščiti potrošnikov ob celem kupu inšpekcij še vedno privošči, da vsak dan na prevaro in napačnimi podatki zavaja po domače nateguje slovenske državljane. Po navedbah in podatkih organizatorja so letos na ta način nategnili vsaj 60.000 ljudi. Teoretično pa je to od torka do sobote vsak dan vsaj po 2 polna avtobusa, potencialnih nagrajencev-nategnjencev, ki pa morajo biti starejši od 33 let.
Jasno mlajši se ne pustijo tako več tako hitro prepeljati žejni preko vode.

VEČ O tem če koga zanima preberite tukaj, dobrodošla pa tudi vaša mnenja in pripombe:

http://www.citroenbilten.com/forum/s...ead.php?t=4614
Staro 19.12.2007, 10:57
Mowgli Uporabnik Mowgli ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mowgli
Član od: Apr 2002
Naslov: Utopia
Sporočila: 3.754

Oh, ja... pa imamo basen, v kateri se polnoletni in opravilno sposobni posamezniki odločajo (baje pri zdravi pameti) za pravljične obljube, potem pa spoznajo dejansko realnost sveta.

Staro 19.12.2007, 23:08
Novinec

no ja sej mamo za to informacije evo božiček baje živi v Kirgiziji..

predstavnik street tour pravi da jih b.k. kaj se o tem piše na forumih in drugje...

drugače pa sem pozabil dodat da pač predo kupite ta potovanje ( kar nekaj jih prodaja na netu in raznih oglasih) SE PREJ PREPRIČAJTE KAJ KUPITE...

Sem se sedaj nasmejal do solz ob postu stani, jasno če bi jaz kupval likalnike in deke iz himalajske ovce po tako napihnejni in pretriani ceni kot jo budi ta firma tudi žal vsaj še ene 4 leta ne bi šel v pariz, tako bom pač šel za kakih 100 evrv več z avionom na kako last minut varianto,
Staro 26.12.2007, 22:59
Novinec

Kako se bo zgodba razpletla si lahko preberete tukaj

http://citroen.blog.siol.net/?cat=5262
Staro 24.09.2008, 15:49
nimimar Uporabnik nimimar ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2

Dolžan sem odgovor, ki sem ga obljubil pred letom dni.
Konec aprila 2008 sva bila z ženo s potovalno agencijo Street tours v Španiji (datum sva si izbrala sama). Ona zastonj, jaz sem plačal 389 eur. 8dni, polpenzioni v solidnih hotelih z dvema izletoma, organizirani tudi dodatni izleti za doplačilo. Odlično, ni mi žal.
Staro 26.11.2008, 09:35
Tone F. Uporabnik Tone F. ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2008
Sporočila: 1

Z ženo sva se udeležila tega »brezplačnega izleta«, »brezplačnega natega« zgolj zaradi radovednosti saj je glede tega veliko zapisano na internetu. Moram priznati da sva bila prijetno presenečena saj sploh ni tako hudo kot pišete.
Na izletu so predstavili sponzorje in njihove izdelke. Po izletu, ki je dejansko brezplačen za vse povabljene, sva kvaliteto izdelkov, extra marketinga, preverila preko najinih vez v Evropi in so dejansko zelo kvalitetni.
Prav tako sva se udeležila počitnic v Španijo. Ceno sva primerjala z ostalimi agencijami in je Street tour (Sunshine touristik) najcenejši, sploh pa če primerjaš s tem, da imajo isto ceno čez celo leto (razen sezonskega dodatka, kjer so še vedno najcenejši- govorim za 2 osebi). Njihov vodnik SUPER, voznik SUPER, oba hotela SUPER... Res da hotel v Lloret de Maru ni bil v strogem centru, vendar je bil hotel s 4* in je bil ODLIČEN.
V nedeljo sva se vrnila iz Sarajeva, bilo je fantastično. Prijavila sva se že za Pariz.
Ne vem zakaj takšen cirkus okoli vsega. Mogoče zato, ker sami niste bili na izletu ali na katerem od njihovih potovanj. Toplo vam priporočava njihovo agencijo, saj je odlična!

Značke
euro, joker, nateg, splaca

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:20.