Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 04.05.2008, 10:22
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663
Privzeto Re: Konec in kako naprej

Citat:
Objavil-a clashofopposites Prikaži sporočila
ja. sam še večji hudič je k jo ne moreš pozabit....
Še predobr vem kako je to pa sej... v bistvu pr prebolevanju samo ne smeš pričakovat, da bo takoj vse kul... boli, ful boli, sam sčasoma se tud na bolečino navadiš res...
Staro 04.05.2008, 10:28
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

Citat:
Objavil-a KissMe Prikaži sporočila
Še predobr vem kako je to pa sej... v bistvu pr prebolevanju samo ne smeš pričakovat, da bo takoj vse kul... boli, ful boli, sam sčasoma se tud na bolečino navadiš res...

pravzaprav sčasoma bolečina izgine ...
Staro 04.05.2008, 10:31
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Ja, hvalabogu, zgine, sam po mojih izkušnjah se jo najprej navadiš pol, ko te pa ne moti več, pa gre... tko kot večina stvari
Staro 15.05.2008, 10:54
spartan Uporabnik spartan ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce spartan
Član od: Jul 2003
Sporočila: 5.589

Citat:
Objavil-a vincet Prikaži sporočila
OK, tole se bo bralo kot osladna pravljica iz kaksne mehiske nadaljevanke (ko bi bilo vsaj res), ampak ni.Zadeva je namrec taka, s punco sva se pred krakim razsla, ceprav sva, po njenem se prijatlelja.Prijaltelja ze, samo kaj, ko jo imam jaz se vedno rad, ona je pa postala hladna kot led. OK, med nama so razlike in za konec je precejsni del krivde na meni (sem pac malce samosvoj), ampak vseeno, kaj naj naredim, jaz jo imam se kar rad, precej, prevec (ne spim, ne jem, imam lep obraz pred kolegi, ces vse je OK, ampak ni), ona pa smozavestno koraka naprej. Pravi sicer mogoce da bo kdaj kaj, ce se bos potrudil. OK, nisem popolen, ampak se trudim, ona pa, kot da ne bi bilo nic. Ne vem, mogoce sem res *****, mogoce sem dve leti vrgel prec in ni prava, ampak zakaj jo potem se vedno ljubim. Komplicirano, verjamem, kako naprej ne vem, naj se trudim, naj neham in priznam poraz, naj igram kot da nisem prizadet, ne vem. Ce ima kdo podobne izkusnje, nasvete (dobre ali slabe), ideje, karkoli, vse pride prav.... Hvala, MP
ne bit zamorjen....ozri se mal okoli pa boš videl da so še druge punce. Vzemi si mal časa zase, svoje pristne potrebe in prisluhni sebi.

Ne se težit, da si samosvoj in da so razlike med vama; med vsemi ljudmi so razlike in vsi so samosvoji. Ko bo prišel čas boš tudi povsem drugače gledal na celotno stvar.

Ko takle razmišljam se mi ravno zdi, da če je katera izmed najtežjih stvari v lajfu...potem je ziher sprejemanje drugih z vsemi dobrimi in ostalimi lastnostmi ter sprejemanje samega sebe.

Ljudje pravijo....korak po korak se daleč pride
Staro 15.05.2008, 12:50
Luccka Uporabnik Luccka ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Luccka
Član od: Jun 2007
Naslov: lepa gorenjska
Sporočila: 106

da bi bil še naprej njen prijatelj, ti močno odsvetujem, ker boš še bolj trpel...skratka, to je huje od prebolevanja!!!
obrni povsem nov list, vzemi si nekaj časa čisto zase, razvajaj se....., če se že moraš spremeniti, se spremeni zaradi sebe................
.....spoznavaj nove stvari, nove ljudi..in verjemi, da bo to tvoje razočaranje le še bled spomin!!!

in ja, če ti prijoka nazaj, ji pokaži smerokaz, ki je 1000 svetlobnih let oddaljen od tebe!!!!!! ali na kratko- nima šans!!
Staro 15.05.2008, 21:11
Veteran

Citat:
Objavil-a Luccka Prikaži sporočila
da bi bil še naprej njen prijatelj, ti močno odsvetujem, ker boš še bolj trpel...skratka, to je huje od prebolevanja!!!
obrni povsem nov list, vzemi si nekaj časa čisto zase, razvajaj se....., če se že moraš spremeniti, se spremeni zaradi sebe................
.....spoznavaj nove stvari, nove ljudi..in verjemi, da bo to tvoje razočaranje le še bled spomin!!!

in ja, če ti prijoka nazaj, ji pokaži smerokaz, ki je 1000 svetlobnih let oddaljen od tebe!!!!!! ali na kratko- nima šans!!
ne vem zakaj toliko jeze....

Po enem listu še ne moreš soditi kam je veter obrnjen.
Staro 16.05.2008, 18:48
Luccka Uporabnik Luccka ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Luccka
Član od: Jun 2007
Naslov: lepa gorenjska
Sporočila: 106

Spartan

ah kakšna jeza, jaz mu samo kričim, naj preteklost pusti za sabo....v prihodnost pa z novim dekletom.......
Staro 26.05.2008, 14:51
samarjan Uporabnik samarjan ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2007
Sporočila: 51

Vincet, kako je s tabo? Kaj novega?
Staro 28.05.2008, 12:19
AnKaa Uporabnik AnKaa ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2008
Sporočila: 37

Citat:
Objavil-a vincet Prikaži sporočila
OK, tole se bo bralo kot osladna pravljica iz kaksne mehiske nadaljevanke (ko bi bilo vsaj res), ampak ni.Zadeva je namrec taka, s punco sva se pred krakim razsla, ceprav sva, po njenem se prijatlelja.Prijaltelja ze, samo kaj, ko jo imam jaz se vedno rad, ona je pa postala hladna kot led. OK, med nama so razlike in za konec je precejsni del krivde na meni (sem pac malce samosvoj), ampak vseeno, kaj naj naredim, jaz jo imam se kar rad, precej, prevec (ne spim, ne jem, imam lep obraz pred kolegi, ces vse je OK, ampak ni), ona pa smozavestno koraka naprej. Pravi sicer mogoce da bo kdaj kaj, ce se bos potrudil. OK, nisem popolen, ampak se trudim, ona pa, kot da ne bi bilo nic. Ne vem, mogoce sem res *****, mogoce sem dve leti vrgel prec in ni prava, ampak zakaj jo potem se vedno ljubim. Komplicirano, verjamem, kako naprej ne vem, naj se trudim, naj neham in priznam poraz, naj igram kot da nisem prizadet, ne vem. Ce ima kdo podobne izkusnje, nasvete (dobre ali slabe), ideje, karkoli, vse pride prav.... Hvala, MP
Ti si zaljubljen v neko drugo osebo. Osebo, ki si si jo sam ustvaril v glavi, ne pa v njo.

Praviš da ni prava, v isti sapi pa da je edina zate, da jo ljubiš.

Praviš da nisi popoln, pa saj nihče ni!

In verjemi, da bo prišla punca, ki te bo imela rada takšnega kot si.

In nehej se že poniževat, zveniš kot en cucek, ki hodi okrog brez glave. In to je vse voda na njen mlin.

Ni hujšega, kot če se človek čist zapusti, usmerja vso energijo, čas, čustva v neko osebo, ki tega sploh noče, ne ceni, ne vidi, ko ta oseba normalno deluje naprej, medtem ko ti, tako fizično kot psihično propadaš.

Prenehaj zdaj, v tem trenutku!

Vem da je težko, da ni lahko kontrolirati čustev, a verjemi, da ko boš to dojel, spremenil, bo naenkrat svet lepši. In ti boš spet tisti stari, samosvoj, kot praviš. Spet boš normalno jedel, normalno dihal, normalno živel.

A ti ta stavek 'mogoče še bo kdaj kaj med nama, če se boš potrudil' (verjento je mislila, spremenil) ne pove nič??

Hočeš bit z nekom, ki te ne mara takega kot si?

Premisli.
Staro 28.05.2008, 20:56
Veteran

Citat:
Objavil-a Luccka Prikaži sporočila
Spartan

ah kakšna jeza, jaz mu samo kričim, naj preteklost pusti za sabo....v prihodnost pa z novim dekletom.......
seveda bo...sam mora se mal obrnit

Značke
kako, konec, naprej

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Pedofilija med duhovniki Sharkica Religija in filozofija 269 23.06.2007 23:20

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:59.