Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 24.02.2009, 12:35
king16 Uporabnik king16 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 1.215
Privzeto Re: SLS ali slovenska ljudska sramota?

[quote=zlato;1405811]Ne ne nebo to samo pet minut slave to bo veliki bum v naši politiki.

#

V SRANKI SSN JE VELIKO DOBRIH IN PREDVSEM POŠTENIH LJUDJE PA LEP POZDRAV Z KONCERTA IZ FILHARMONILE OB OBLETNICI DRNOVŠKOVE SMRTI IN NE ROJSTVA ISTA ZGODBA KOT S PREŠERNOM. MALO SI VZEMITE DRNOVŠKOVE KNIGE V ROKO PA NE BOSTE VEČ BEDARIJ PISALI. HVALA TI RAVNOHRIB NA ENKRATNI ITERPETACIJI SAMO JE ŽAL TAM BILA VEČINA GLUHIH, KI VIDUJO SAMO LASTNE INTERESE.
#
49. zlati 1324.02.2009 03:40:31

Koliko je poštenih in dobrih ljudi v strani smo videli, ko so se ti ljudje skrivali pred kamerami pod kapucami, obračanjem vstran od kamer, polaganjem rok na objektive kamer itd itd. Še posebaj pa je dober štos o poštenosti, ko viden član stranke piše SMS sporočila iz zapora.
Toliko o poštenosti članov in simpatizerjev stranke.
Staro 24.02.2009, 12:39
Uporabnik

Citat:
Objavil-a kartako Prikaži sporočila
Ljudi je še zmeraj strah udbe v novi obleki in z nasmehom.
Saj v bistvu se ni spremenilo nič.
Te ljudi bo strah UDBE tudi ćez 200 let pa še dalj.
Staro 24.02.2009, 20:54
zlato Uporabnik zlato ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce zlato
Član od: Jun 2005
Sporočila: 191

Citat:
Objavil-a king16 Prikaži sporočila
Te ljudi bo strah UDBE tudi ćez 200 let pa še dalj.
king meni nadzirajo telefon ne morem pošiljati meilov ne morem jih prejemati a to je pahorjeva demokracija sram vas bodi za oblast bi naredili vse tudi deskreditirali malega človeka, ki vam je stopil na žulj. podav bom prijavo na evropsko sodišče kaj počne oblast, da ostane na oblasti.
Staro 24.02.2009, 21:13
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139

Pa si prepričan, da se ti to ne vleče že vse od prejšnje vlade naprej
Staro 25.02.2009, 01:12
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Vsemogočni Prikaži sporočila
Pa si prepričan, da se ti to ne vleče že vse od prejšnje vlade naprej
Prepričan začelo se je dogajat od kar sem vstopil v stranko SSN. TAKO DA BOTE VEDELI VSI KAJ SE GREJO IN KAJ POČNEJO IN TO NAJ BI BILI SOCIALNI DEMOKRATI. TO JE PO MOJE STRANKA DIVERZANTOV IN STARIH U.M. KDO VSE JIM PA POMAGA SE PA VE. IMAJO VSE POD NADZOROM A GLAS RESNICE SE BO ŠIRIL TUDI BREZ TELEFONA IN ELEKTRONSKE POŠTE. KAJTI RZDALJE V SLOVENIJI NISO TAKO VELIKE KOT V AMERIKI.

Nazadnje uredil zlato : 25.02.2009 ob 04:17.
Staro 25.02.2009, 06:57
Uporabnik

Citat:
Objavil-a zlato Prikaži sporočila
king meni nadzirajo telefon ne morem pošiljati meilov ne morem jih prejemati a to je pahorjeva demokracija sram vas bodi za oblast bi naredili vse tudi deskreditirali malega človeka, ki vam je stopil na žulj. Podav bom prijavo na evropsko sodišče kaj počne oblast, da ostane na oblasti.
paranoja.
Staro 25.02.2009, 09:40
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139

Če bi pisal z malimi črkami kot ostali, znamo prav tako brati in nič drugače ne bo napisano. Če pa želiš poudariti tekst, je pa zato črka B - Bold (debel, odebeljeno).
Staro 25.02.2009, 10:31
mrki62 Uporabnik mrki62 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce mrki62
Član od: Feb 2007
Sporočila: 287

Dokler je Ivan Oman imel kontrolo Podobnika enega in drugega , vse je bilo ok
Staro 25.02.2009, 19:37
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Vsemogočni Prikaži sporočila
Če bi pisal z malimi črkami kot ostali, znamo prav tako brati in nič drugače ne bo napisano. Če pa želiš poudariti tekst, je pa zato črka B - Bold (debel, odebeljeno).
zakaj že

RESNICA BOLI

DRAGO JE PRIPRAVIL ZANIMIVO RESNIČNO ZGODBO

DRAGO JE PRIPRAVIL ZANIMIVO RESNIČNO ZGODBO naturist je napisal/a: Mislim,da je že zdaj čas,da poslušamo ,gledamo in ocenimo, kdo se tako obnaša ,da dela v dobro vseh ljudi in države. Tako bo drugo leto lažje voliti poslance .Letos pa predsednika .

MALO POZNO, A NIKOLI PREPOZNO

----- Original Message ----- From: Drago Ivanović To: eva.irgel@dz-rs.si ; miro.petek@dz-rs.si ; branko.marinic@dz-rs.si ; zvonko.cernac@dz-rs.si ; rudolf.petan@dz-rs.si Sent: Saturday, February 14, 2009 2:15 AM Subject: ocena dela vlade J.J.

Res je treba priznati, da ste storili veliko TUDI DOBREGA, a žal je treba povedati, da ste storili tudi veliko slabega. A ŽAL DOBRO STE STORILI SAMO ZA IZBRANCE, KI SO SE V ŠTIRIH LETIH MOČNO OPOMOGLI IZ SVOJE PREJŠNE ANONIMNOSTI. RES PA JE TUDI, DA STE ZA VELIKO VEČINO NAS MALIH LJUDI STORILI VELIKO SLABEGA PREDVSEM ZA INVALIDE UPOKOJENCE KMETE IN DELAVCE Z MINIMALNIMI PLAČAMI, PA ŽAL NISTE STORILI NIČ DOBREGA. POTREBNO BO NEKAJ VEČ POSTORITI TUDI ZA VSE DAVKOPLAČEVALCE NE SAMO ZA BOGATAŠE. TO ZGORAJ JE MOJ MAIL POSLAN POSLANCEM SDS. TO SPODAJ JE PA ODGOVOR ENEGA POSLANCA SDS

----- Original Message ----- From: rudolf.petan@dz-rs.si To: Drago Ivanović Sent: Saturday, February 14, 2009 11:53 AM Subject: Re: ocena dela vlade J.J. To bo pa naredila ta vlada . Veliko jih je že na cesti .To je po vaše dobro za male ljudi ?

MOJ ODGOVOR NA MAIL

Gospod Petan upam, da bo le teh dogodkov čim manj. V NASPROTNEM PRIMERU BO TUDI MOJ NASMEH VEDNO BOLJ GRENAK NO DA NE BOSTE MISLILI, DA SEM KRITIZIRAL SAMO DELO VLADE J-J. SPODNJI MAIL SEM POSLAL ČLANOM POSLANSKE SKUPINE SD IN OD NJIH ŠE NIHČE NI ODGOVORIL., VI PA STE EDINI OD VAŠIH, KI MI JE ODGOVORIL.

----- Original Message ----- From: Drago Ivanović To: miran.potrc@dz-rs.si Sent: Saturday, February 14, 2009 1:04 AM Subject:Komentar na smejoče slike

RES STE PRAV LEPI IN LEPO NASMEJANI NA SLIKAH POSLANSKE SKUPINE, SAMO MALO Z PREMALO STISNJENO PESTJO ZA MALEGA ČLOVEKA DELAVCA. A NE VEM NEKAJ MI DA VEDETI, DA V RESNICI PA JE VAŠ NASMEH BOLJ GRENAK IN IMAM OPČUTEK, DA STE VSE BOLJ IN BOLJ RAZOČARANI NAD DEJANJI VAŠEGA PREDSEDNIKA STRANKE IN NAŠEGA PREDSEDNIKA VLADE. ŽE DOLGO JE TEGA KO SEM BIL ČLAN VAŠE STRANKE, A ŽAL SEM RAZOČARAN IZSTOPIL IZ NJE TAM NEKJE LETA 2003, KO SEM TAKRAT TUDI MOJEGA PREDSEDNIKA STRANKE NA SESTANKU STRANKE V HOTELU LEV SPRAŠEVAL NAJ MI POVE KAKO NAJ ŠTIRIČLANSKA DRUŽINA Z DVEMA ŠOLOOBVEZNIMA OTROKOMA PREŽIVI Z TAKRAT CCA 80.000,00 TOLARJI, A ŽAL NA TO VPRAŠANJE SE JE PREDSEDNIK SAMO NASMEHNIL IN V NJEGOVEM STILU SEM OSTAL BREZ ODGOVORA, KAR PA JE BIL TEHTEN RAZLOG, DA SEM IZ STRANKE IZSTOPIL, TO ISTO SPRAŠUJEM VAS, KI STE NA OBLASTI IN POSTAVITE POSLANSKO VPRAŠANJE, KAKO NAJ TAISTA DRUŽINA PREŽIVI Z CCA 1.000,00 EVRI. Razočaranje med ljudmi je vse večje in če se bo tako nadaljevalo ne boste dokončali svojega štiriletnega mandata . Z spoštovanjem še vedno borec za delavske pravice. ŽELIM LEP IN USPEŠEN DAN IN VELIKO DELOVNIH USPEHOV. Dragutin-Drago Ivanović in še vedno simpatizer stranke, samo ne tako vodene kot je trenutno. Nova himna! no, tole se zdaj rola... Plače dol, cene gor, pa bo leto naokol. Janša kufre bo pobral, in vesel odpeketal. Je dokazal svoj razvoj, za Slovence zdaj bo joj. Tud Bajuk jo bo odkuril, je rezerve vse pokuril. Nam ostane stok in jok, lačnih naših le otrok. Pa svoboda, lačna beda, kaj nam tega blo je treba??? sam škoda k je več al manj sama sama resnica.... KER VIDIM DA NI NE VOLJE IN NE INTERESA KOMENTIRATI ZGORNJEGA PRISPEVKA, VAM DAM NA OGLED KOMENTAR Z ENE DRUGE SPLETNE STRANI.

3. Silvo: februar 15th, 2009 at 20:10 Drago, ves politični “šmorn”, naj ti ne omaje optimizma in tvojega notranjega “JAZ”. Tudi sam imam izkušnje s prodajalci megle. Vsak trgovec hoče tudi slabo robo prodati po čim višji ceni - največkrat na račun ljudi, ki jim nasedejo. Vendar se ne obtožuj! Vesel in zadovoljen osebek / TI /, si vreden več, kot misliš. Mogoče takega očeta potrebujejo tvoji otroci, mogoče vnuki, žena, prijatelji, znanci, skratka vsi, ki komuniciraš z njimi. Priznam pa ti, da IMAŠ JAJCA, medtem, ko marsikdo, ki naj bi jih imel, lula, kot sramežljiva nevesta….. Se oproščam nevestam, jih nočem žaliti…. Tudi tvoj moto pod črto je čisto resničen. Pa še kako - samo znati je potrebno biti prijatelj, saj potem pride sam .

4. Drago: februar 16th, 2009 at 1:19 Hvala silvo za vzodbudne besede, res je, da imam morda jajca po domače rečeno in se upam reči in povedati več kot drugi, ki se o teh stvareh ravno tako pogovarjajo po gostilnah in na skrivnih mesti in ravno tako razmišlajo, kot jaz, a ko je potrebno to javno povedati, jim pa zmanjka tistih jajc, ki jih jaz morda in se upam javno izpostaviti, a me je to že velikokrat teplo v življenju, ko sem hotel dobro za druge in sem se izpostavil so se oni, ki bi me morali podpreti, so jih vodje prepričali in so se raje hinavsko umaknili, jaz sem pa potegnil krajši konec in sem ostal brez službe. oni pa so nasedli šefom, ki so jih z obljubami dobili na svojo stran. jaz jim pa več od boja za svoje pravice žal nisem mogel ponuditi. a jim to ni bilo dovolj. raje čakajo, da se bo kdo drug boril za njihove pravice.

5. Drago: februar 16th, 2009 at 1:49 Silvo pa še to sem ti pozabil reči. Sreča, ni sreča, če je nimaš s kom deliti. Meni več od denarja pomeni zdravje, ki pa ga žal nimam, ker nimam denarja , da bi si lahko privoščil boljše zdravnike in boljše zdravljenje. A tisti, ki so si veliko nagrebli, kar so ustvarjale generacije. ONI PA SO POLASTLINILI IN PODOMAČE POVEDANO OKRADLI NEKDAJ SKUPNO DRUŽBENO LASTNINO. Tega vsaj ne bodo mogli nesti na drugi svet zato edina pravica za revne in bogate na tem svetu je takrat. KAD, TI GROBAR PREKO RITI, DVA KUBIKA ZEMLJE HITI.

To je moj odziv na dejanje predsednika vlade, ki poziva državljane naj ne podprejo referenduma. Nisem nič ne predsednik, vlade ne predsednik, stranke ne član nobene stranke, sem pa član kluba srečnih in pozivam vse državljane, predvsem pa mlade, da me podprejo o razpisu referenduma o predčasnih volitvah in o sestopu kompletne politične garniture. Se pravi ODSTOP vlade z vsemi ministri ter kompletni državni zbor in državni svet in razpišejo se nove volitve brez sedanjih parlamentarnih strank. Temu naj bi se reklo sprememba na političnem parketu. Novi mladi obrazi naj bi začeli iz nič bi na ta način začeli odločati o svoji usodi. Z poštenim delom bi morali dokazali ,kakšne anamalije se dogajajo v politiki. Upam , da me podprete in da ne mo to le glas upijajočega v puščavi. Morda pa je edaj pravi čas za korenite spremembe in mladi začnete odločati o svoji prihodnosti in usodi, ne da bodo drugi sprejemali zakone in vam krojili kako boste v prihodnje živeli. Re: Borut, spregovorila ti bo ulica! Bravo fantje stranke SSN. zapojte tisto pesem pokažimo svetu kdo smo mi, to je edinstvena priložnost za velike spremembe ne dajte se narod je z vami samo podrepniki in ritolezci se nič ne upajo. To bo še dan ljubezni.

• V STRANKI SO DOBRI IN PREDVSEM POŠTENI LJUDJE PA LEP POZDRAV Z KONCERTA IZ FILHARMONILE OB OBLETNICI DRNOVŠKOVE SMRTI IN NE ROJSTVA ISTA ZGODBA KOT S PREŠERNOM. MALO SI VZEMITE DRNOVŠKOVE KNIGE V ROKO PA NE BOSTE VEČ BEDARIJ PISALI. HVALA TI RAVNOHRIB NA ENKRATNI ITERPETACIJI SAMO JE ŽAL TAM BILA VEČINA GLUHIH, KI VIDUJO SAMO LASTNE INTERESE. • 49. zlati 1324.02.2009 03:40:31 NAJ NAM BO NJEGOVA MISEL IN POT VODILO V HUDE ČASE IN SSN MU BO SLEDILA V DEJANJIH NE LE V BESEDAH. TVOJA LUČ NAM BO KAZALA PRAVO POT IZ RESECIJE IN IZ VSEH ZABLOD. TI SI BIL IN BOŠ OSTAL NAŠ IDOL SIMBOL POŠTENOSTI IN SKROMNOST. BIL SI IN OSTAJAŠ MOJ VZORNIK IN MOJ IDOL. TVOJA POT IN TVOJE MISLI SO MOJA POT S KATERE NIKOLI NE BOM SKRENIL. BIL SI POŠTEN SKROMEN UČIL SI SE NA NAPAK,KAR SEM IN POČNEM TUDI SAM

Zato vse misli, ki si jih napisal v knjigah in pa predvsem tiste, ki jih je interpretiral gospod Ravnohrib na obletnici tvoje smrti Janez Drnovšek v filharmoniji, so se me dotaknile in nisem zdržal, da ne bi zajokal ob njegovih besedah, ki so tako lepo zvenele, a žal so bila marsikatera ušesa gluha, pač osebni interesi. Ni jim kaj zameriti žal ne morejo iz svoje kože. prišli bodo nekoč do spoznanja, a žal bo za nekatere to spoznanje prepozno. In večni mir in pokoj bosta s teboj, naš in moj idol

Začelo se je dogajat od kar sem vstopil v stranko SSN. TAKO DA BOTE VEDELI VSI KAJ SE GREJO IN KAJ POČNEJO IN TO NAJ BI BILI SOCIALNI DEMOKRATI. TO JE PO MOJE STRANKA DIVERZANTOV IN STARIH U.M. KDO VSE JIM PA POMAGA SE PA VE. IMAJO VSE POD NADZOROM A GLAS RESNICE SE BO ŠIRIL TUDI BREZ TELEFONA IN ELEKTRONSKE POŠTE. KAJTI RAZDALJE V SLOVENIJI NISO TAKO VELIKE KOT V AMERIKI.
SREČAL SI PRIJATELJA IN OBRAZ SE TI RAZJASNI: NAŠEL SI ZLATO.

Nazadnje uredil zlato : 25.02.2009 ob 21:19.
Staro 25.02.2009, 21:10
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935

A lahko prosim kratek povzetek tega.......se bolj težko tekoče bere.....

Značke
ljudska, slovenska, sls, sramota

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Slovenska nogometna reprezentanca Nani32 Šport 3 24.11.2009 15:24
Nova sramota - tokrat v Ljubljani! lynxx Slovenija 65 24.04.2007 08:25
Ema 2007 ... iri Glasba 343 07.02.2007 13:45
Spet konfuzna slovenska zunanja politika Knez Slovenija 12 24.11.2006 14:39

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:57.