Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 24.07.2011, 21:16
pal Uporabnik pal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2007
Naslov: Bovec
Sporočila: 855
Privzeto Re: Slika zmrzuje

Citat:
Objavil-a Imi Prikaži sporočila
Meni sicer slika ne zmrzne, se pa vskaih nekaj minut pojavi motnja (kocke, zeleni pas čez sliko...) Prej se to ni pojavljalo!
Tole se tudi jaz opazil ene par krat. Malo kock in zeleni pas čez ekran na spodnji polovici oz sredina ekrana. Ampak to se zgodi res hitro, niti sekunda ne traja, tako da zaenkrat ne mislim komplicirat. Bomo pa vidli kako bo naprej.

Nazadnje uredil pal : 26.07.2011 ob 06:15.
Odgovorite s citatom
Staro 26.07.2011, 00:44
YOLE4 Uporabnik YOLE4 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2010
Sporočila: 2

Tudi jaz sem imel težavo z prekinjanjem slike na vsakih nekaj minut in sem jo uspešno odpravil. Pri meni je bil problem v tem da sem imel izhod na modemu kjer je priključen box z težavo nastavljen na video, ko pa sem ga spremenhil v trunk pa mi stvar deluje brezhibno.
Odgovorite s citatom
Staro 12.08.2011, 19:31
border1 Uporabnik border1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2004
Sporočila: 56

Tudi meni se dogaja enako, na nekje 5-10 min zmrzne slika za nekaj sekund. Siol box S imam sicer že nakaj časa, vendar se do sedaj težave niso pojavljale. Za zadnji mesec pa ne vem ker ga nisem uporabljal zaradi prenove sobe.
Odgovorite s citatom
Staro 12.08.2011, 21:03
Mitja17 Uporabnik Mitja17 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2011
Sporočila: 7

Živjo.

Pri nas pa imamo problem, da televizija zvečer zelo šteka oz. ko gledamo nek program, je slika motna(namesto slike so kockice) in je nemogoče gledat. Se da to porihtat?

lp.
Odgovorite s citatom
Staro 12.08.2011, 21:34
danilo Uporabnik danilo ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2009
Sporočila: 255

Ravnokar obupujem nad TV. Nikakor ne moremo gledat TV - noben program In to ni od danes, naj bi bilo javljeno fantom na teren ampak............ nobenega glasu od siola
Odgovorite s citatom
Staro 12.08.2011, 21:36
Pripravnik

In sedaj še prihaja do izpada interneta. Bravo, super ste !!
Odgovorite s citatom
Staro 12.08.2011, 22:35
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.636

Citat:
Objavil-a border1 Prikaži sporočila
Tudi meni se dogaja enako, na nekje 5-10 min zmrzne slika za nekaj sekund. Siol box S imam sicer že nakaj časa, vendar se do sedaj težave niso pojavljale. Za zadnji mesec pa ne vem ker ga nisem uporabljal zaradi prenove sobe.
Citat:
Objavil-a Mitja17 Prikaži sporočila
Živjo.

Pri nas pa imamo problem, da televizija zvečer zelo šteka oz. ko gledamo nek program, je slika motna(namesto slike so kockice) in je nemogoče gledat. Se da to porihtat?

lp.
Posredujte uporabniško ime na ZS, da preverimo.

Lp Jaka
Staro 12.08.2011, 23:16
border1 Uporabnik border1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2004
Sporočila: 56

očitno tista zadeva z nastavitvijo porta na "trunk" deluje ... ni več zmrzovanja slike ... se pa še vedno vsak dan pojavlja motena slika v večernih urah nekje okol 20:00 in jo je nemogoče gledat cerka 4-6 min. Ampak tut če vam posredujem uporabniške podatke ne bote nič rešl ... ker se s telekomovimi tehniki že tikamo-tolkrat so že bli tu ... tak daleč so celo šli da so nov kabel potegnal do naše hiše (2 dni nazaj so sicer naredl preklop nazaj na starega) in bojo novega očitno pospravl ker naj ne bi igral nobene vloge pri našem problemu.
Sem pa precej razočaran, ker imam paket do 10 Mb uporabljam pa lahko nič več kot 7Mb max.!!! brez TV. Poleg tega še vaš tv signal redno nagaja .... in sem praktično obupal. Opažam pa da nisem edini s temi problemi ... bo treba začet mal tehniko nadgrajevat ker tole ni več za nikamor ...
aja pa mim grede; vsebin na HBO ON DEMAND si ne morem sposojat - češ da ni internetne povezave oz. storitev ne deluje. BO kmalu poštimano?
Odgovorite s citatom
Staro 13.08.2011, 07:38
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.636

Citat:
Objavil-a border1 Prikaži sporočila
očitno tista zadeva z nastavitvijo porta na "trunk" deluje ... ni več zmrzovanja slike ... se pa še vedno vsak dan pojavlja motena slika v večernih urah nekje okol 20:00 in jo je nemogoče gledat cerka 4-6 min. Ampak tut če vam posredujem uporabniške podatke ne bote nič rešl ... ker se s telekomovimi tehniki že tikamo-tolkrat so že bli tu ... tak daleč so celo šli da so nov kabel potegnal do naše hiše (2 dni nazaj so sicer naredl preklop nazaj na starega) in bojo novega očitno pospravl ker naj ne bi igral nobene vloge pri našem problemu.
Sem pa precej razočaran, ker imam paket do 10 Mb uporabljam pa lahko nič več kot 7Mb max.!!! brez TV. Poleg tega še vaš tv signal redno nagaja .... in sem praktično obupal. Opažam pa da nisem edini s temi problemi ... bo treba začet mal tehniko nadgrajevat ker tole ni več za nikamor ...
aja pa mim grede; vsebin na HBO ON DEMAND si ne morem sposojat - češ da ni internetne povezave oz. storitev ne deluje. BO kmalu poštimano?
Odgovoril sem vam preko ZS-ja.

Lp Jaka
Staro 14.08.2011, 08:04
Pripravnik

Tudi mi smo včeraj gledali TV brez težav Še vedno pa imam težavo (ki tudi g. iz Siola ni bila jasna) - komunikator kaže na trenutke en program, TV drugi, podrobnosti o vsebini ne pokaže, oz pokaže za kateri drug program, včeraj pa je totalno zamrznilo in ni delal daljinc na komunikator. Po resetiranju spet brezhibno naprej. Res da smo veseli, da lahko gledamo program, ampak - mogoče je ta zadeva kaj povezana z vsemi težavami??
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
slika, zmrzuje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Slika preko siol-a bubika11 SiOL TV 4 31.12.2010 18:25
Zmrzuje mi slika in zvok na Multicast TV bbenci2 SiOL TV 0 11.08.2010 11:38
Naenkrat katastrofalna slika in prenehanje možnosti gledanja HD vsebin biagio SiOL TV 17 19.09.2009 16:42
Ozka slika s SiOLovega LCD TV Samsunga Lance_Armstrong SiOL TV 2 16.09.2009 14:10
Windows media center (WMC) - črno bela slika 5elin Računalništvo in internet 4 13.09.2009 19:17

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 21:31.