Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 04.12.2019, 20:57
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.637
Privzeto Re: NEO Smartbox tehnične težave

Citat:
Objavil-a ljubo11 Prikaži sporočila
- snemalnik pri določenih TV-programih

Kako vidim, katere TV programe lahko snemam? In seveda še vprašanja:
- na kaj lahko snemam (USB ključek, disk, ..)
- ali lahko snemam en program, gledam pa drugega
- ter, v kakem zapisu (forrmatu) se zapisuje.

Hvala za odgovore v naprej.

Ljubo
Snemate lahko 10 TV-programov (SLO 1, SLO 2, Planet TV, HBO, Pop TV, Kanal A, Viasat History, Viasat Nature, Viasat Explore, TV3 Medias). Na voljo je tudi snemanje prek neo.io kot tudi prek NEO Pametno življenje (iOS in Android). Vsi posnetki bodo na voljo v sklopu Knjižnica/Posnetki. Izbran posnetek bo možno hraniti do 30 dni (se pravi če je catchup 7 dni, je posneta oddaja poleg tega na voljo še 23 dni). Lahko snemate nekaj in gledate nekaj drugega, prav tako lahko snemate nekaj, kar je v ogledu nazaj. Posnetih vsebin ne morete prenesti na USB-ključek.

Lp
Črt
Staro 04.12.2019, 21:36
g33k Uporabnik g33k ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2012
Sporočila: 1.115

Ampak zakaj, ko se prekine snemanje posneta vsebina izgine iz knjižnice?
Odgovorite s citatom
Staro 04.12.2019, 22:19
tomy11 Uporabnik tomy11 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2014
Sporočila: 326

Snemanje ne deluje, snemati sicer začne pa dokler snema ti posnetek kaže v knjižnici, ko hočeš snemanje prekiniti imaš možnost samo prekliči in snema dalje ali zbriši in zbriše posnetek, tako, da to ni nobeno snemanje. Pa dokler ni omogočeno na vseh programih je to sploh brezvezno, ker tam ko je ogled nazaj itak ne rabiš snemanja, v enem tednu sigurno najdeš čas da pogledaš kar bi rad, v redkih primerih da nimaš možnosti, sicer se pa tako ali tako zbriše po enem mesecu samo...
Odgovorite s citatom
Staro 05.12.2019, 12:58
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.245

Ah vidim da je ta Neo po 1 letu še vedno v Beta fazi.. polovica stvari ne dela.. Eni pa mate živce..
Staro 05.12.2019, 17:48
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 392

Mah to sploh ni važno, dokler se bodo tolkli po prsih in hvalil za vsemi nagradami tudi če nič ne dela:

(NEO) Večkrat mednarodno nagrajena platforma za pametno življenje NEO je bila najboljša tudi v Londonu. Na globalnem tekmovanju VideoTech Innovation Awards smo za NEO prejeli priznanje za najboljšo uporabniško izkušnjo. Nagrado je v imenu Telekoma Slovenije prevzel Simon Slonjsak, direktor razvoja poslovanja za množični trg.
Več o NEO na www.neo.io

(NEO) The multi-award-winning smart living platform NEO once again came out on top, this time in London. At the global VideoTech Innovation Awards NEO received the award for the best user experience.Simon Slonjsak, the Director Of Business Development, B2C, accepted the award on behalf of Telekom Slovenije.
More about NEO at www.neo.io/en
Odgovorite s citatom
Staro 05.12.2019, 20:40
danilo Uporabnik danilo ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2009
Sporočila: 255

posodobitev NEO opravljena, paket modri + cine...programi. In?? del programov s posodobitvijo ne deluje, prej so? kakšne ekstra posodobitve se še morajo opravljati??
Odgovorite s citatom
Staro 05.12.2019, 21:10
danilo Uporabnik danilo ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2009
Sporočila: 255

Citat:
Objavil-a danilo Prikaži sporočila
posodobitev NEO opravljena, paket modri + cine...programi. In?? del programov s posodobitvijo ne deluje, prej so? kakšne ekstra posodobitve se še morajo opravljati??
niti na moj telekom ne gre opravit posodobitev sheme, čeprav imamo paket modri in mega shemo ob tem - ki jo je potrebno posodabljati za k**** zdravje....totalno bedasto
Odgovorite s citatom
Staro 05.12.2019, 22:08
btomaz_ Uporabnik btomaz_ ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 233

Izbran posnetek bo možno hraniti do 30 dni (se pravi če je catchup 7 dni, je posneta oddaja poleg tega na voljo še 23 dni)

Kaj pa je to za en štos? Če si nekaj posnamem, bom to gledal ko meni ustreza, ne pa da mi TS določi do kdaj lahko gledam. Včasih si kdo kak dober film želi ogledati večkrat, v nekem časovnem razmiku. In s kakšnim razlogom mi TS tega ne dovoli. Saj sem plačal naročnino in je posnetek nekako "moj".
Sicer pa itak ne dela snemanje, ampak že možnost nekega omejevanja je dovolj zoprna.
Na srečo imam BOX kjer me nihče ne omejuje s trajanjem posnetka. NEO pač ostaja nekakšna, sicer bolj slaba, tehnična in hroščev polna zanimivost.

PS: Ali še kdo opaža, da se Youtube aplikacija nekam nenavadno obnaša. Meni se po posodobitvi pri previjanju zelo pogosto zruši ali pa sredi predvajanja vrže na TV spored?

Nazadnje uredil btomaz_ : 05.12.2019 ob 22:13.
Odgovorite s citatom
Staro 05.12.2019, 22:30
g33k Uporabnik g33k ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2012
Sporočila: 1.115

Enako sem opazil glede YT, še vedno zelo bugged.
Odgovorite s citatom
Staro 06.12.2019, 07:52
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 392

Jaz imam na Youtubu problem da bi se iz predvajanja vrnil na naročnine ali priporočeno ali kater drug zavihek. Mene vrne v TV v živo.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
neo, smartbox, tehnične, težave

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težave z sliko in zvokom?! tattoer SiOL TV 2 27.11.2010 07:55
Težave s sliko in zvokom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 12:01
Težave s SiOL TV vmesnikom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 12:00

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:25.