Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 30.12.2005, 16:04
GregorS Uporabnik GregorS ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce GregorS
Član od: Apr 2005
Sporočila: 55
Privzeto Re: SIOL TV - Nedelovanje dolocenega programa

Citat:
Objavil-a SloCop
GregorS:
Sem najprej mislil bit tiho.... pa ne morem, prosim da ne zavajaš uporabnikov s takšnimi izjavami, ker kar je preveč je pa preveč.... najprej se seznani z osnovami prenosa podatkov preko satelitov in z njimi povezanimi TV programi nato piši bedarije.

Predvidevam da je za vse stvari kriv SATELIT!

Tudi moj kolega ki ima ze dva meseca negledljivo sliko ima te težave zaradi satelita... ja zdej k je zima se je gor nabral led pa so kocke....

uglavnem ne govori neumnosti
Mešaš dve stvari, tvoj kolega ima kocke, ki pa niso posledica satelita ampak slabe linije.Si videl mogoče kocke na ekranu, zato ne govori neumnosti, da ne nadaljujem naprej...

lp
Odgovorite s citatom
Staro 30.12.2005, 16:21
SloCop Uporabnik SloCop ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce SloCop
Član od: Mar 2004
Sporočila: 2.684

No nadaljuj naprej me prav zanima kako bos komentiral to da je bilo v letošnjem letu kar nekaj kanalov med drugim tudi discovery totalno nesinhroniziranih, kljub mnogim klicem mnogih uporabnikov prijavi napak etc... se je problem vlekel neizmerno dolgo.. razlog ki mi je bil večkrat povedan je bil problemi na satelitu....

imam doma še telesmeh in zanimivo je da imajo oni zase drug satelit ker njim je delalo ves čas vse normalno....

ja kocke pri kolegu niso posledica satelitov ampak naveze siol/telekom, kar mene sploh ne zanima kakšno linijo ponuja telekom temu uporabniku, po mojih podatkih se mu modem sinhronizira z več kot 7Mbps, če je to premalo mu pač pošljite obvestilo da do nadaljnega ne more spremljati siol tv, ne pa pošiljat račune za nekaj kar ponujate in ne dela, če imate nesposobnega opearaterja je to vaš problem, storitev nudite in kasirate vi....

te povabim k meni domov pa si bova pogledala koliko programov deluje brezhibno.... si upaš prit? ti povrnem vse stroške prevoza.. še bolje pridem te iskat..... potem pa greva skupaj še do kolega.....
Odgovorite s citatom
Staro 30.12.2005, 16:44
GregorS Uporabnik GregorS ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce GregorS
Član od: Apr 2005
Sporočila: 55

Citat:
Objavil-a SloCop
No nadaljuj naprej me prav zanima kako bos komentiral to da je bilo v letošnjem letu kar nekaj kanalov med drugim tudi discovery totalno nesinhroniziranih, kljub mnogim klicem mnogih uporabnikov prijavi napak etc... se je problem vlekel neizmerno dolgo.. razlog ki mi je bil večkrat povedan je bil problemi na satelitu....

imam doma še telesmeh in zanimivo je da imajo oni zase drug satelit ker njim je delalo ves čas vse normalno....

ja kocke pri kolegu niso posledica satelitov ampak naveze siol/telekom, kar mene sploh ne zanima kakšno linijo ponuja telekom temu uporabniku, po mojih podatkih se mu modem sinhronizira z več kot 7Mbps, če je to premalo mu pač pošljite obvestilo da do nadaljnega ne more spremljati siol tv, ne pa pošiljat račune za nekaj kar ponujate in ne dela, če imate nesposobnega opearaterja je to vaš problem, storitev nudite in kasirate vi....

te povabim k meni domov pa si bova pogledala koliko programov deluje brezhibno.... si upaš prit? ti povrnem vse stroške prevoza.. še bolje pridem te iskat..... potem pa greva skupaj še do kolega.....
A ni dovolj jasno napisano, govoril sem za današnji problem, ti pa začneš z eno nesinhronizacijo....Če imata s kolegom probleme je najbolje da se sporoči naroč.podatke, da preverimo situacijo.Dobropisa mu ne moremo poslati, brez da ne napiše reklamacije.Razen v izjemnih primerih, kjer je dejansko napaka na samem DSLAMU in se napake pojavljajo pri več uporabnikih.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 30.12.2005, 17:25
Banned

sporočeno je bilo ze večkrat.. no zadnje dni vsak dan...
sicer pa

srečno in zdravo 2006 se slišimo po praznikih

probleme ima samo kolega jaz ne, pri meni bi lahko samo videl koliko porgramov dejansko deluje od obljubljenih

cau
Odgovorite s citatom
Staro 01.01.2006, 02:44
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139

Pr nas (Kranj) nas moti najbolj to, da ko so dobri sporedi v živo (najbolj gledane glasbene oddaje), so takrat skoraj vedno kocke, program se zatika ko hudič in ga ne moreš gledat, čeprav je sama oddaja odlična in zanimiva. Evo, ravno zdaj po silvestrskem zaključku so glasbene odaje na tujih TV postajah, pa štekajo programi ali so kocke, da ni res. In take programe se ne da gledat. To je en velik minus.

Smo pa od centrale cca 100m zračne linije, pa moram reč, da v glavnem se da kar programe gledati brez problema, le oddaje v živo so pa poden (avstrija, RTL, PRO7, MDR, 3SAT itd). Zanimivo, da trenutno pa TVE se pa gleda tko kot je treba, čeprav je program v živo.
Odgovorite s citatom
Staro 01.01.2006, 11:37
Slowhand Uporabnik Slowhand ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Slowhand
Član od: Sep 2005
Sporočila: 2.546

Tudi moj kolega ki ima ze dva meseca negledljivo sliko ima te težave zaradi satelita... ja zdej k je zima se je gor nabral led pa so kocke....

A na satelitu se je nabral led? Zarad zime?
Odgovorite s citatom
Staro 02.01.2006, 00:40
milijana Uporabnik milijana ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce milijana
Član od: Aug 2004
Naslov: za goro pri Matjažu
Sporočila: 58

vam kar zavidam, signal na naš konec pride l 2010, no mogoče leto prej
Staro 02.01.2006, 09:31
Banned

Cinizem..... pač pravim da siol ni kriv nikoli in nikdar.... valda da ni zard zime na satelitu led hehe

Citat:
Objavil-a mpanic1

A na satelitu se je nabral led? Zarad zime?
Odgovorite s citatom
Staro 02.01.2006, 11:03
tomazz Uporabnik tomazz ni prijavljen
Super Moderator
Prikazne slike uporabnika/ce tomazz
Član od: Feb 2003
Sporočila: 93

milijana: po mojih informacijah bo SIOL TV mozen v vasem kraju s prihodom ADSL2+ in povezano siritvijo ADSL omrezja.
Odgovorite s citatom
Staro 05.01.2006, 16:12
dali Uporabnik dali ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2005
Sporočila: 4

REALITY TV ne dela ža 2 dni
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
channel, dela, dolocenega, history, hrt, info, kabelski, nedelovanja, nedelovanje, pink, programa, siol, sip, spremljanjem, tedn, težava, tvzvok, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:33.