Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 20.05.2009, 12:16
**** Uporabnik **** ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2009
Sporočila: 2
Privzeto Re: Djerba

kateri hotel pa priporočate na Djerbi pa da ima 4 zvezdice in urejeno plažo?
Staro 24.05.2009, 12:56
streunar Uporabnik streunar ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 10

Živjo vsem!

Sem nova na tem forumu. Zanima me, če gre kdo 24. junija na Djerbo v hotel El Muradi Menzel? Nekaj sem sicer prebirala in gledala fotke. Rada bi še prebrala vaše izkušnje. Potujemo trije, hčerka ima tri leta in pol. Ali je kdo prebival v tem hotelu pred kratkim. Sprašujem namreč tudi zato, ker prvič potujemo tako "daleč". Za mnenje se zhvaljujem.

L.P.
Staro 24.05.2009, 13:06
Ice-Girl Uporabnik Ice-Girl ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2009
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 25

Oj, jst grem s fantom takrat dol... on je bil pred dvema letoma na Djerbi, v istem hotelu in ker mu je bil full vredu, sva se odločila da greva tja še enkrat. Sem pa enkrat že nekaj napisala na to temo (mislim da na strani 95 ...glede hotela, plaže,....).
Lp
Staro 24.05.2009, 19:10
Novinec

Živjo Ice-Girl potem se bomo pa videli. Potem pa Djerbo poznata v nulo. Sem prebrala tvoj komentar na 95. strani. Hvala za tako hiter odgovor. L.P.
Staro 25.05.2009, 07:45
Novinec

Poznava ja.. kaj se kj splača videt, kupit,.. itd Vglavnem.. še manj kot en mesec do odhoda.. jupiii Sm gledala.. temperatura zraka je okrog 30°C, voda ima zaenkrat 22°C (ko bomo mi dol bo ziher že cca 25°C (upam)).
Lp
Staro 25.05.2009, 20:11
Novinec

Živjo! Tudi mi se ful veselimo, sam kaj k se bo ta mesec še tako vleku. Ampak sej bo. V glavnem slišala sem, da so zelo veseli, če jim daš kakšno napitnino, da potem osebje v hotelu "bolj poskrbi" zate. Verjetno je res, saj je le vzhod. Lahko vprašam, preko katere agencije pa gresta? Mi gremo preko Relaxa.
L.P.
Staro 26.05.2009, 10:57
Novinec

Ja res je, veseli so bakšiša (napitnine). Pozna se recimo da je soba bolj pospravljena, pa še takšne lepe dekoracije naredijo na posteljah,... Ampak to so takšne vsote, recimo 500 milimov je čisto dovolj (to je cca 0,40 eur če se ne motim). Pa da te tm ne prnesejo okrog glede menjave denarja, je najboljše menjat npr.: 105 eur, za to dobiš skoraj 200 tunizijskih dinarjev (če smo natančni 198.480 TND). Pač točno veš, da če ti je dal približno tolk, pol je OK Prej je fajn mau vedet kolk je tečaj ( http://coinmill.com/EUR_TND.html )
Oo super, tudi midva greva preko Relaxa
Aja, let imamo pa ob 9h zjutraj (sm pogledala na Nouvelair-ovi spletni strani).

Lp!

Nazadnje uredil Ice-Girl : 26.05.2009 ob 11:02. Vzrok: dodatna informacija
Staro 26.05.2009, 11:53
boss1 Uporabnik boss1 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 12

Midva greva tudi naslednji mesec spet dol na Djerbo, že tretjič. Kar se denarja tiče je tako: tečaj je uraden(državni) in ga morajo uporabljati povsod. Torej čisto vseeno kje menjaš. Na ulici ga ne boš zamenjala, ker je to prepovedano in so hude kazni če dobijo domačina. 1. euro je približno 1.8 TD Menjaj pa raje sproti po malem, ker njihovega denarja ne smeš nesti domov.
Staro 26.05.2009, 18:19
Novinec

Torej nas bo kar nekaj s tega foruma, očitno Djerba zasvoji . Hvala obema za vajine informacije glede menjav. Zanima me tudi kakšne so kaj sobe v tem hotelu.
Lep pozdrav.
Staro 31.05.2009, 10:49
balubalu Uporabnik balubalu ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2

Pozdravljeni!
V poletnih mesecih se s fantom želiva odpraviti na Djerbo. Za enkrat še ne veva v kateri hotel. No, najbolj se nagibava k hotelu Rimel. Če je kdo že bil tam, bi prosila, če se javi... Imela bi nekaj vprašanj.

Lep dan!!!

Značke
djerba

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:22.