Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč > SiOL PlaC

SiOL PlaC SiOL PlaC je najenostavnejši način za shranjevanje in izmenjavo glasbe, fotografij, videoposnetkov in ostalih datotek, ki jih kadarkoli lahko delite ali menjate s svojo družino, prijatelji in znanci. Svoje medijske datoteke lahko gledate in poslušate v spletnem brskalniku – kjerkoli in kadarkoli.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 27.07.2008, 22:43
Bajs0r Uporabnik Bajs0r ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2008
Sporočila: 2
Privzeto Re: SiOL PlaC - želje

Wow 1gb plac, pa ne moreš deliti fajlov z drugimi gg. Te raje na freeweb.siol.net naredite 1gb plac, da bo vsaj kaj haska s tega ...
Odgovorite s citatom
Staro 28.07.2008, 07:56
Matiya Uporabnik Matiya ni prijavljen
Placmojster
Prikazne slike uporabnika/ce Matiya
Član od: Jun 2008
Sporočila: 66

Iz kje podatek, da se ne da sherat datotek?

Ravno temu je namenjena storitev.
Odgovorite s citatom
Staro 29.07.2008, 08:43
Placmojster

Citat:
Objavil-a sponka9 Prikaži sporočila
Ziv!

Imam Visto x64 in zelel sem instalirati Plac disk in Plac sinhro.

Sinhro se nalozi, za disk (kateri bi mi bil bolj uporaben) pa javi, da ni namenjen 64 bitnim sistemom. Se da to kaj urediti?

Hvala in lp,
b.
Sem te spregledal...bom preveril zadevo in javim.
Odgovorite s citatom
Staro 01.08.2008, 15:30
Sawyer Uporabnik Sawyer ni prijavljen
Mojster
Član od: Feb 2006
Sporočila: 2.092

Fajn bi bilo ce bi se file nekako razdelil ko uploadas. Mislim da se ne poveze samo ena conekcija ampak vsej 3 ali 4. Ker zdaj redkokdaj dosegam 20Mbit uploada. Oziroma se ga sploh nisem.

Fajn bi tudi bilo da pri vecjem uploado filsev. Da se vsej 2 ali 3 naekrat uploadajo. Isti vzrok kot zgoraj.

Fajn bi bilo da je server v sloveniji pa lahko na zgoraj omenjene probleme pozabimo.
Odgovorite s citatom
Staro 03.08.2008, 20:04
NoMAD Uporabnik NoMAD ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 39

evo mene še z enim problemom...
ker imam dva siolova računa, imam tudi 2x tale PlaC...

ker sem debil po defoltu - sem prvič ko sem se prjavljal verjetno kliknil zapomni se me (tam ko hoče met e-mail in geslo)

Voila, zdaj pa nikakor ne morem priti na drug račun... poleg tega tudi nikjer na strani od PlaCa ni navedeno kateri račun je to... razen da je "Moj"

kje hudiča naj se logiram, da bom lahko menjaval raćuna?
Odgovorite s citatom
Staro 04.08.2008, 07:01
Placmojster

Te zanima za spletni SiOL plac ali za dodatka (Sinhro oz. Disk)?
Odgovorite s citatom
Staro 04.08.2008, 23:53
NoMAD Uporabnik NoMAD ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 39

Disk se mi je naštelal na 1 račun, ko pa preko spleta uletim na PlaC pa padem v ta drugega... Rešil sem zadevo tako da pač za drugega ponucam IE namesto FF... kera gesla in ker username pa vzameš je pa že prava znanost za logirat se kjerkol - mislim - ne sam v SiOLovi džungli...
Ko vzameš en nick in si zmisliš eno geslo, izpolniš 25 rubrik pa ti na koncu izvrže da je nick že zaseden. Greš še enkrat, pa daš vse isto, sam nick daš drug ... in ugotoviš da je email naslov že zaseden (jasno pravkar si ga zasedu) .... itd. Kdo se še znajde v vsej množici nickov in gesel.
Odgovorite s citatom
Staro 05.08.2008, 07:09
Placmojster

Za spletni SiOL PlaC je potrebna prijava v Moj SiOL profil. Na www.siol.net imaš desno zgoraj možnost "odjava" in tam se nato prijaviš z drugim profilom.

Za Disk in Sinhro imaš geslo napisano v servisnih straneh in tam ga lahko tudi spreminjaš.

Pri Disku zna biti zoprno, če si označil možnost shrani up. ime/geslo in imaš dva računa.

Situacijo lahko rešiti tako, da:
- zamenjaš geslo na servisnih in bo Disk javil napačno up.ime/geslo. Tako boš lahko vpisal novega in odstranil kljukico pri "shrani up. ime/geslo". Kasneje lahko nastaviš spet starega, če želiš.
- odstranitev in ponovna namestitev programa. Pri tem moraš biti pozoren, da pri odstranitvi klikneš "NE", ko te vpraša ali si želiš shraniti nastavitve.
Odgovorite s citatom
Staro 09.09.2008, 10:56
AbbaTh^eK Uporabnik AbbaTh^eK ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2006
Sporočila: 2

Kaj pa opcija, da bi lahko gledali datoteke tudi uporabniki drugih internetnih ponudnikov. Poslal sem dvema link, ki sta pri T-2 in ne moreta gledati datotek, ker teži za prijavo.
Odgovorite s citatom
Staro 15.09.2008, 07:34
Placmojster

Sem bil odsoten in nisem mogel odgovoriti.

To nikakor ne drži. Dostop do skupne rabe je omogočen za vse, ne glede na ponudnika interneta.

Prijava za ogled vsebine v skupni rabi ni potrebna.

Lahko le sklepam, da si napačno ustvaril skupni prostor. Sicer pa ustvari povezavo in jo sam preizkusi preden jo pošlješ.

Povezavo, ki si jo že ustvaril in praviš, da ne deluje pa najdeš v zavihku poslano in lahko preveriš ali deluje pravilno.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
plac, siol, želje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SiOL PlaC - napake Matiya SiOL PlaC 79 20.08.2010 09:54
SiOL PlaC Forenzik SiOL PlaC 21 26.07.2008 14:43
SiOL PlaC 1 GB - brezplačno za vse naročnike SiOL interneta. admin SiOL PlaC 0 19.06.2008 10:22
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 00:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:59.