Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 08.09.2013, 09:04
AlienRex Uporabnik AlienRex ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce AlienRex
Član od: Feb 2002
Naslov: Texas -> Mala Jerebika
Sporočila: 311
Privzeto Račun: Optika Trio in dodatek kabelska TV

Na zadnjem računu za avgust 2013 imam napačno obračunan dodatek za kabelsko TV (namesto 5,09€ z DDV, imam obračunano 6,9€ z DDV).

Dne 1.8.2013 se je cena res zvišala, a ne za uporabnike kateregakoli TRIO paketa:
Citat:
S 1. 8. 2013 bomo v programsko shemo kabelske televizije dodali 7 novih atraktivnih programov: Oto, Brio, Kino, DocuBOX HD, FashionBOX HD, FightBOX HD ter BBC Knowledge, ki bodo še dodatno obogatili vašo izkušnjo spremljanja kabelske televizije Telekoma Slovenije. Hkrati vas tudi obveščamo, da se bo, glede na spremenjene tržne razmere, spremenila cena naročnine na kabelski televiziji.
Uporabnikom storitev na optičnem omrežju, ki uporabljajo samostojni priključek, se bo naročnina zvišala na 16,9 EUR.
Za uporabnike storitev SiOL SiOL Internet, SiOL Telefonija, SiOL Telefonija neomejeni, SiOL Internet in SiOL Telefonija (osnovni, neomejeni), SiOL TV + SiOL telefonija (osnovni, neomejeni) Poslovni paket telefonija in internet, Poslovni komplet telefonija in internet, Poslovni paket internet in Veliki poslovni paket velja cena dodatka za kabelsko televizijo 6,90 EUR z DDV.
Za naročnike paketov Trio (osnovni, neomejeni) ter naročnike SiOL TV (brez Trio paketa oz. paketi: SiOL Internet + SiOL TV, SiOL TV Standard, SiOL TV Standard in SiOL telefonija, SiOL TV Standard in SiOL telefonija neomejeno) pa velja dodatek za kabelsko televizijo 5,09 EUR z DDV.
Na omrežjih OŠO za naročnike paketov, ki že vsebujejo storitev SiOL TV, nimajo pa paketa Trio, velja dodatek za kabelsko televizijo ter se obračuna popust v višini 4,1 EUR z DDV. Za naročnike paketov, ki že vsebujejo katerikoli paket Trio pa se na dodatek za kabelsko televizijo obračuna popust v višini 5,91 EUR z DDV.
Na koaksialnem omrežju velja za naročnike, ki uporabljajo Kabelsko distribucijske storitve I cena 11 EUR z DDV, za naročnike, ki uporabljajo Kabelsko distribucijske storitve II pa je nova cena 16,9 EUR z DDV.
Še citat s cenika http://siol.sdn.si/sn/doc/2013/9/cen...j_04092013.pdf točka 3.1.2:

Citat:
Naročnikom paketov, ki že vsebujejo katerikoli paket Trio, SiOL TV in SiOL Internet oziroma samostojno SiOL TV, se na dodatek za kabelsko televizijo obračuna popust v višini 1,81 EUR z DDV oziroma 1,48 EUR brez DDV
Skratka na podlagi zgoraj naštetih objav je v mojem primeru napačno obračunan dodatek. Reklamacijo sem že podal na 0808000.

Zanima me ali gre za osamljen primer ali je še pri komu napačno obračunano oziroma ali ima sploh kdo pravilno?

Isaac Asimov

Nazadnje uredil AlienRex : 08.09.2013 ob 09:36. Vzrok: tipkarske napake
Odgovorite s citatom
Staro 08.09.2013, 10:12
Deflektor Uporabnik Deflektor ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jun 2007
Sporočila: 580
Privzeto Re: Račun: Optika Trio in dodatek kabelska TV

Mene bolj jezi, da so se Kabelsko distribucijske storitve I podražile za 3 EUR brez kakršnegakoli izboljšanja ponudbe.
Odgovorite s citatom
Staro 12.09.2013, 22:02
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.368

Citat:
Objavil-a AlienRex Prikaži sporočila
Na zadnjem računu za avgust 2013 imam napačno obračunan dodatek za kabelsko TV (namesto 5,09€ z DDV, imam obračunano 6,9€ z DDV).

Dne 1.8.2013 se je cena res zvišala, a ne za uporabnike kateregakoli TRIO paketa:
Še citat s cenika http://siol.sdn.si/sn/doc/2013/9/cen...j_04092013.pdf točka 3.1.2:

Skratka na podlagi zgoraj naštetih objav je v mojem primeru napačno obračunan dodatek. Reklamacijo sem že podal na 0808000.

Zanima me ali gre za osamljen primer ali je še pri komu napačno obračunano oziroma ali ima sploh kdo pravilno?
Si preveril pri postavki Kabelske tv, kolono Popust, da nimaš kakšnega popusta? Lahko sporocis podatke v ZS.

Lp
Jure
Odgovorite s citatom
Staro 16.09.2013, 21:47
Pripravnik

Citat:
Objavil-a 080 Informacije Prikaži sporočila
Si preveril pri postavki Kabelske tv, kolono Popust, da nimaš kakšnega popusta? Lahko sporocis podatke v ZS.

Lp
Jure
Popust imam že nekaj časa 10% na vse postavke in tako je tudi pri kabelski. Znesek na računu za julij in avgust bi v mojem primeru moral biti enak (kot sem zapisal cena za kabelsko pred 1.8. je bila 5,09€, enako tudi po 1.8. zaradi dodatega popusta na trio). Telefonijo imam brezplačno, ostale storitve enako kot julija. Tu ni potrebno hude matematike, da bi končni znesek moral biti enak za oba meseca.

Kot sem zapisal sem reklamiral že preko 0808000, pa tudi pisno, tako da zaenkrat ne vidim potrebe po dodatnem sporočanju mojih podatkov.

Isaac Asimov
Odgovorite s citatom
Staro 25.09.2013, 17:08
Pripravnik

Citat:
Pozdravljeni,

obveščamo vas, da je pri zaračunavanju storitve Dodatek za kabelsko TV na računu za avgust 2013 prišlo do sistemske napake. Ob spremembi cenika se je cena Dodatka za kabelsko TV preveč zaračunala. Za napako in vse nevšečnosti se vam opravičujemo in prosimo za razumevanje.
Poračun preveč zaračunanih storitev bo izveden na računu za september 2013. Za dodatne informacije nas pokličite na brezplačno telefonsko številko 080 8000. Za vprašanja v zvezi s plačili nam lahko tudi pišete v Finančno službo na saldakonti.kupcev@telekom.si.

Prijazen pozdrav,

vaš Telekom Slovenije

Še uradna potrditev....

Isaac Asimov
Odgovorite s citatom
Staro 09.10.2013, 16:14
Pripravnik

V opozorilo: podrobno poglejte račun za ta mesec. Pri premetavanju + in - kot poračun za nazaj ter zaokroževanju je (vsaj pri meni) Telekom pridobil od mene dodaten cent (malo, a pri določenem številu naročnikov se to kar nekaj € nabere).

Isaac Asimov
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dodatek, kabelska, optika, račun, trio

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
trio paket ali kabelska? icor01 Tehnična pomoč 3 13.09.2010 15:33
Kaj predlagate TRIO? Kabelska? majstor O storitvah 17 18.11.2008 09:13
Prehod na paket TRIO -optika + fax feler Tehnična pomoč 3 17.11.2008 17:53
Siol trio + kabelska ReneSenka O storitvah 7 05.10.2008 17:56
TRIO in kabelska TV predlog za nov paket Dravlje O storitvah 2 02.03.2008 12:18

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:24.