Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Avtomobilizem

Avtomobilizem avtomoto problematika, neonska podvozja...

Orodja za teme
Staro 29.08.2006, 17:10
U462 Uporabnik U462 ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce U462
Član od: Jun 2006
Naslov: Deathvillage
Sporočila: 619
Privzeto Re: Radar za odvzem

Citat:
Objavil-a Sharkica
V naselju, kjer sem prej živela, so norci na prehodih za pešce podirali vse živo, ker se niso mogli pravočasno ustaviti.
a nastavlala si se tud kej, al je bla doza slučajnih izborov zadostna :D
Staro 29.08.2006, 17:22
ODSD Uporabnik ODSD ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 4

Vozit moreš cez 108 da se ti izrece ukrep prenehanje veljavnosti VD (moraš iti ponovno delat vozniško). 7 km/h je kao odstopanja radarja nad 100 km/h, pod 100 km/h pa 5 km/h.
Drugače pa se v naseljih kjer je omejitev 50 km/h ustavlja vozila ki vozijo nad 60 km/h. Tam pribiližno 62, 63 se kaznuje za manj pa praviloma ne.
Staro 29.08.2006, 20:18
slick Uporabnik slick ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce slick
Član od: Dec 2005
Naslov: dolomiti
Sporočila: 164

Citat:
Objavil-a Limml
jp, sem si prebral, 1-12 mesecev odvzem pa najmanj 120 jurjev pa 5 pik...jao...pa a to dosledno izvajajo, al je kakšna olajševalna okoliščina, da v več kot 10 letih nisem dobil nobene pike, nkol napihal.....?
olajševalna okoliščina je, če maš kakšnega bratranca pri taplavih... v nasprotnem primeru pa....MEEEEEESEČNEEEEEE NALEPKEEEEEEEEEE
Staro 29.08.2006, 20:49
Snif Uporabnik Snif ni prijavljen
Nakladač
Prikazne slike uporabnika/ce Snif
Član od: Jan 2003
Naslov: Anglija (UK)
Sporočila: 46.683

In zakaj bi jst delal prekrške zato, da bodo drugi lahko vozili hitreje? Jst z čistega užitka vozim tolk kot piše. Če pa komu ni prav naj pa ostane doma oz. gre prej. Obstajajo pa tudi javna prevozna sredstva in kolo potem se pa ni treba jezit, ker je spet gneča na cesti in vse(m) stoji.

I don't need to walk around in circles,
Walk around in circles, walk around in circles,
Walk around in...

Staro 29.08.2006, 20:59
korenje Uporabnik korenje ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce korenje
Član od: Jul 2004
Naslov: #skum@http://chat.ircnet.org
Sporočila: 675

Citat:
Objavil-a Limml
Pozdravljeni!

Zanima me, če kdo ve al pa je celo doživel, koliko čez omejitev se sme peljati, da še ni odvzema vozniškega dovoljenja? Pa nekih pritožb ne mislem pisat, bom plačal, pač sem zaje.bu, kaj čmo, sam če mi ga pa vzamejo, to pa ne bi blo v redu.....

no če kdo kej ve o tem..

LP
prov ti je... kaj pa divjas po cestah.
Staro 30.08.2006, 07:32
Limml Uporabnik Limml ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Limml
Član od: Dec 2005
Sporočila: 149

No ne divjam , sam mal sem zeleno lovil na semaforju pri bavarcu , šel sem pa iz dunajske, tko da se men zdi, da nisem ogrožal nobenga.

Se pa strinjam s šarkico, da je razlika (moralno gledano) al voziš 75 skoz naselje, mimo šole, ki ima prehod za pešce, al pa po celovški.

sam še eno vprašanje mam, a moraš vedno dobiti zapisnik o prekršku pa kej podpisat?

lp

sej drgač pavem, men ga bojo vzel, unmu kamionarju, k je pol primorske razlomu, bo pa zihr opomin dobu
Staro 30.08.2006, 07:49
3nity Uporabnik 3nity ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce 3nity
Član od: Nov 2001
Naslov: Sm se nehala iskat, ker je itak BV
Sporočila: 21.664

Citat:
Objavil-a Limml

sej drgač pavem, men ga bojo vzel, unmu kamionarju, k je pol primorske razlomu, bo pa zihr opomin dobu
to je čisto res, vendar to niso policisti krivi ampak naša glupa zakonodaja
The kind that makes devils cry
Staro 30.08.2006, 11:56
soncnica Uporabnik soncnica ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce soncnica
Član od: May 2004
Sporočila: 2.435

Citat:
Objavil-a Sharkica
Se strinjam z visokimi kaznimi za tiste, ki v "ta pravem" (al kako naj to napišem) naselju, torej v neposredni bližini šole, vrtca, trgovin itd., vozijo bistveno preko omejitve. V naselju, kjer sem prej živela, so norci na prehodih za pešce podirali vse živo, ker se niso mogli pravočasno ustaviti.

Je pa res tudi to, da so omejitve ponekod prav bebaste - recimo omejitev 50 km/h na Dolenjski cesti v Lj, je živa neumnost. Pa Zaloška, Celovška itd. 60 ... ni čudno, da ob prometnih konicah tam vse stoji ... al je pa še več nesreč zarad pacientov, ki se držijo omejitev in nervirajo ostale udeležence v prometu, ki jim ni tako zelo škoda par deset jurjev in točke ali dveh
js pa mislm, da je problem v tem, da polcaji nikol ne "dobijo" ta pravih norcev, k dejansko tiscijo gas po prometnih cestah, ampak najee... mi, ki po prazni cesti pozno zvecer naslonimo nogo malo bolj na gas...sram naj jih bo!(polcaje mislm)
Staro 30.08.2006, 17:04
ODSD Uporabnik ODSD ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 4

Citat:
Objavil-a Limml
No ne divjam , sam mal sem zeleno lovil na semaforju pri bavarcu , šel sem pa iz dunajske, tko da se men zdi, da nisem ogrožal nobenga.

Se pa strinjam s šarkico, da je razlika (moralno gledano) al voziš 75 skoz naselje, mimo šole, ki ima prehod za pešce, al pa po celovški.

sam še eno vprašanje mam, a moraš vedno dobiti zapisnik o prekršku pa kej podpisat?

lp

Ja če si pelal 75 v naselju si tak pomoje dobo plčilca. 30.000 pa 1 kazensko, plačaš v 8 dneh polovičko pa je zadeva rešena.
Vedno dobiš nekaj za podpisat ja, razen če bi ful hitro pelal (čez 86) bi šlo vse skup pred sodnika, te pa ti samo povejo da bo šla zadeva na sodišče. Pa vedno sodnik odloča o tem ali ti bo vzel vozniško ali ne, nikoli policija.
Staro 30.08.2006, 17:20
soncnica Uporabnik soncnica ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce soncnica
Član od: May 2004
Sporočila: 2.435
Privzeto

pr kaznih glede hitrosti ni moznosti placila polovicke v osmih dneh.

Značke
odvzem, radar

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:12.